Top 9 Foldable Laundry Basket – Składane kosze na pranie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Aduoke

#ad

Kremowy/grafitowy, XL Pop-Up Caddy z uchwytami, duży składany kosz na ubrania, torba na szelki, CleverMade składany kosz na ubrania, 2 sztuki, torba do noszenia na co dzień

#ad
Aduoke #ad - Składane na płasko do 3, 3 x 33 x 46, akademika, 1 cm, 4 cm, dzięki czemu idealnie nadają się do każdego pomieszczenia – sypialni, 8 cm: nasze składane kosze na pranie utrzymują każdy z dwóch pełnych ładunków prania. Wymiary: 53, łazienki, po otwarciu można je złożyć do mniej niż 5, szafy, a nawet na kemping.

Wzmocniona stalowa krawędź i drewniana podstawa: zaprojektowany w technologii SnapHinge, ten kosz na pranie z tkaniny ma solidne dno i wytrzymałą krawędź dla lekkiej i stabilnej struktury, którą można otworzyć do użycia lub złożyć na płasko w celu przechowywania. Składane kosze na pranieten duży zestaw koszy na pranie to wszechstronne rozwiązanie do łatwego zarządzania czystymi i brudnymi ubraniami. Lekkie i łatwe do przenoszenia: dzięki całkowitej pojemności 64 litrów każdorazowo i możliwości przenoszenia do 25 kg jedną ręką, nasze składane torby z uchwytami są pierwszym wyborem do praktycznego codziennego organizera w domu lub w podróży.

Oszczędność miejsca: niezależnie od tego, że poradzi sobie z ciężarem koców, czy potrzebujesz praktycznego organizera podróżnego, którego solidna konstrukcja sprawia, zmaksymalizuj swoje miejsce dzięki naszemu workowi na pranie typu pop-up, czy zajmujesz się ograniczoną przestrzenią, ręczników i ubrań. Użyj jednego do brudnego prania, a drugiego do uporządkowania świeżo złożonych ubrań.
MarkaAduoke #ad
ProducentCleverMade #ad
Wysokość18.25
Długość21
Waga4
Szerokość13
Numer części7070-0002-39072PK
Model7070-0002-39072PK

2. SAMMART

#ad

30 l, z tworzywa sztucznego, składany, pojemnik do przechowywania pop-up – przenośna wanna do mycia – oszczędzający miejsce kosz na pranie 1, składany, SAMMART Kosz na pranie, szary/ciemnoszary

#ad
SAMMART #ad - Przyjazny dla użytkownika dzięki łatwemu rozkładaniu podczas użytkowania i składanemu na płasko w celu oszczędzania miejsca podczas przechowywania.

Zajmuje mało miejsca dzięki rozszerzonemu rozmiarowi: 54 x 41 x 26 cm wysokość i jego wysokość zaledwie 7, 8 cm po złożeniu, oszczędza ponad 70% miejsca podczas przechowywania. Komfortowe uchwyty ułatwiające przenoszenie. Idealnie nadaje się do przechowywania ubrań i pojemników do przechowywania zabawek, ubrań i przechowywania w bagażniku samochodu. Patent: us 9, 926, 105 b2; de 20 2014 101 047 u1; zl 2014 1 0386688. 1. Nie zawiera BPA.
MarkaSAMMART #ad
ProducentSAMMART #ad
Wysokość3.07
Długość21.26
Waga2.11
Szerokość16.14

3. WELLENBORG

#ad

Duży kosz na stare szkło, puste butelki do przechowywania, składany, pojemnik kolekcjonerski, duży, WELLENBORG® Składane butelki na depozyty, szary, wodoszczelny

#ad
WELLENBORG #ad - Dzięki wzmocnionym uchwytom transportowym transport nawet ciężkich przedmiotów nie stanowi problemu. Idealnie nadaje się do przechowywania przyborów do czyszczenia, przechowywania zapasów. Stabilny i wodoodporny – dzięki wysokiej jakości poliestru pojemnik na butelki jest odporny na działanie wody.

Poręczne i łatwe w pielęgnacji – dwa uchwyty bez bpa są przymocowane do pojemnika na butelki z kaucją dla łatwego transportu butelek. Duża pojemność – ułatw sobie stary dzień: dzięki pojemności 82 l 82 l, 38 cm szerokości, 72 cm wysokości zmieści się wystarczająco dużo butelek lub puszek z zastawkami do przechowywania butelek! Dobry stabilizator – designerski pojemnik na zastawę XXL jest kompaktowy i pojemny dzięki funkcji składania.

Idealnie nadaje się do przechowywania butelek PET lub do przechowywania makulatury. Kolekcjonerzy nadają się doskonale jako pojemniki na butelki, puszki lub stare szkło! Wszechstronne zastosowanie – pojemnik na butelki xxl może być również stosowany jako kosz na zabawki, pojemnik na papier lub pojemnik na pranie.
MarkaWELLENBORG #ad
ProducentWellenborg #ad

4. SAMMART

#ad

36 l, SAMMART 36 l składana plastikowa torba do przechowywania, pojemność 27 l jasnoniebieski, przenośna torba do przechowywania

#ad
SAMMART #ad - Przyjazny dla użytkownika z 3 miękkimi uchwytami z tworzywa sztucznego do łatwego podnoszenia/transportu, a biodra można przymocować do ściany w celu wygodnego przenoszenia.

Idealnie nadaje się do oblodzenia napojów, moczenia i ciągnięcia prania oraz pojemników do przechowywania zabawek, kąpieli zwierząt domowych, ubrań i przechowywania w bagażniku samochodu. Atwe otwieranie okna podczas użytkowania i złożone w celu płaskiego i oszczędzającego miejsce przechowywania. Pojemność wody: 27 l, pełna pojemność: 36 l. Nie zawiera BPA. Cm i wysokości zaledwie 8, 6 cm po złożeniu, zaoszczędzisz ponad 70% miejsca podczas przechowywania. Oszczędność miejsca dzięki rozszerzonemu rozmiarowi: 58 x 43 x 27, 4 wys.
MarkaSAMMART #ad
ProducentSAMMART #ad
Wysokość3.39
Długość22.83
Waga2.69
Szerokość16.93
Numer części5841488983

5. SAMMART

#ad

SAMMART Składany kosz na pranie z tworzywa sztucznego, 41 l, składany, 1, przenośny, oszczędzający miejsce kosz/kosz szary/jasnoniebieski, składany/organizer

#ad
SAMMART #ad - Przyjazny dla użytkownika dzięki prostemu otwieraniu i składaniu oszczędzającemu miejsce. Nie zawiera bpa. Idealnie nadaje się do podlewania cukru napojów, kąpieli zwierząt domowych, do namaczania i ciągnięcia prania oraz do przechowywania zabawek, ubrań i w bagażniku samochodu.

Zajmuje mało miejsca dzięki rozszerzonym wymiarom: 22, 5 x 17, 4 cala i wysokość tylko 3 cali po złożeniu, 5 x 10, pozwala zaoszczędzić ponad 70% miejsca podczas przechowywania. Patent: us 9. 926. 105 b2; de 20 2014 101 047 u1; zl 2014 1 0386688. 1. Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie. Doskonałe wzornictwo, w którym wszystkie ściany i kąty są stosunkowo proste i nie odkształcają się.
MarkaSAMMART #ad
ProducentSAMMART #ad
Wysokość2.99
Długość22.83
Szerokość17.52

6. SAMMART

#ad

40 l, biały/szary, składany pojemnik do przechowywania pop-up – przenośna wanna do mycia – oszczędzający miejsce kosz na pranie 1, SAMMART Składany kosz na pranie z tworzywa sztucznego

#ad
SAMMART #ad - Przyjazny dla użytkownika dzięki łatwemu rozkładaniu podczas użytkowania i składanemu na płasko w celu oszczędzania miejsca podczas przechowywania.

Komfortowe uchwyty ułatwiające przenoszenie. Nie zawiera BPA. Zajmuje mało miejsca dzięki rozszerzonemu rozmiarowi: 60 x 45 x 28 cm wysokość i jego wysokość zaledwie 7, 8 cm po złożeniu, oszczędza ponad 70% miejsca podczas przechowywania. Patent: us 9, 926, 105 b2; de 20 2014 101 047 u1; zl 2014 1 0386688. 1. Idealnie nadaje się do przechowywania ubrań i pojemników do przechowywania zabawek, ubrań i przechowywania w bagażniku samochodu.
MarkaSAMMART #ad
ProducentSAMMART #ad
Wysokość3.07
Długość23.62
Szerokość17.72

7. LA BONHEUR

#ad

LA BONHEUR Laundry kosz na pranie, z uchwytem, pleciony, do pralni, duży, do przechowywania zabawek, ręczne wykonanie, pokoju dziecięcego, 35 cm x 40 cm, 2 sztuki

#ad
LA BONHEUR #ad - Nawet bez ubrania nie zapada się i nie odkształca się. Wysokiej jakości sortownik prania – sortownik prania jest ręcznie tkany z naturalnej, przyjazny dla środowiska i bezpieczny. Kosz na pranie la bonheur nadaje się do prania i czyszczenia rąk w pralkach, bez surowców chemicznych.

Spraw, aby twój dom był bardziej uporządkowany. Kosze na pranie można umieścić w pralniach, odpowiemy w ciągu 24 godzin. Jest to najlepszy wybór do domu i pokoju dziecięcego. Przechowuj również koce, narzędzia i wiele innych. Rozmiar to 35 cm x 40 cm. 2 kosze na pranie w kontrastujących kolorach mogą lepiej przechowywać i rozróżnić kategorie ubrań. Dobry pomocnik w życiu: khaki nadają się nie tylko do różnych stylów mieszkania, szkołach i placówkach szkoleniowych, pokojach dziecięcych, sypialniach, skontaktuj się z nami w czasie, przedszkolach, aby całe środowisko domowe było bardziej uporządkowane i piękne.

Bezzapachowy, nadającej się do recyklingu bawełny wysokiej jakości. Kosz na pranie o dużej pojemności: kosze na pranie to 2 sztuki. Po sprzedaży: jeśli masz jakiekolwiek pytania, ale mają również funkcję porządku. Bez kleju, suszarkach.
MarkaLA BONHEUR #ad
ProducentLA BONHEUR #ad
Wysokość8.66
Długość14.57
Waga4.63
Szerokość12.59
Model2-XYL-LX

8. SAMMART

#ad

Zajmuje mało miejsca szary/czarny, składany, składany, przenośny, SAMMART Kosz na pranie z tworzywa sztucznego

#ad
SAMMART #ad - Wygodny uchwyt do łatwego przenoszenia. Idealnie nadaje się do domu, na kemping i na świeżym powietrzu, torby plażowej i do bagażnika samochodu. Nie zawiera BPA. Przyjazny dla użytkownika dzięki łatwemu rozkładaniu i otwieraniu przy użyciu i zredukowany do płaskiej powierzchni w celu zaoszczędzenia miejsca. Idealnie nadaje się również na kemping, mieszkania, wędrówki, piknik i pływanie łodzią. I wysokości zaledwie 6 cm po złożeniu. Zajmuje mało miejsca dzięki rozszerzonemu rozmiarowi: 50, 2 x 38 x 26 cm wys.
MarkaSAMMART #ad
ProducentSAMMART #ad
Wysokość10.24
Długość19.76
Waga2.05
Szerokość14.96

9. SAMMART

#ad

Przenośna wanna, 42 l, składany pojemnik do przechowywania/organizer, SAMMART Składany kosz na pranie z tworzywa sztucznego, zajmujący mało miejsca kosz biały/aphait zestaw 2 szt.

#ad
SAMMART #ad - Zajmuje mało miejsca dzięki rozszerzonemu rozmiarowi: 58 x 44, 6 x 27 cm i wysokości zaledwie 7 cm po złożeniu pozwala zaoszczędzić ponad 70% miejsca podczas przechowywania.

Doskonały design, w którym wszystkie ściany i kąty stoją stosunkowo prosto i nie odkształcają się. Idealnie nadaje się do oblodzenia napojów, moczenia i transportu prania, jako pojemnik do przechowywania zabawek, kąpieli zwierząt domowych, ubrań i do przechowywania w bagażniku samochodu. Patent: us 9, 926, 105 b2; de 20 2014 101 047 u1; zl 2014 1 0386688. 1. Nie zawiera BPA. Komfortowe uchwyty ułatwiające przenoszenie. Przyjazny dla użytkownika dzięki łatwemu rozkładaniu do otwierania podczas użytkowania i składaniu zajmuje mało miejsca.
MarkaSAMMART #ad
ProducentSAMMART #ad
Wysokość3
Długość22.8
Szerokość17.5
ModelCHCJPPSM