Top 10 X-Sense Sws51 Wassermelder – Czujniki wody

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. X-Sense

#ad

Model SWS51, 1 sztuka, czujnik wody IP66, X-Sense Czujnik wody Wi-Fi z baterią, akcesorium do zestawu czujnika wody SWS54, pojedyncze opakowanie, czujnik wody WLAN

#ad
X-Sense #ad - Aby połączyć czujnik ze stacją bazową i połączyć do 50 urządzeń, wystarczy nacisnąć przycisk testowy/wyciszenie/parowanie. Wystarczy wyciszyć alarm za pomocą aplikacji lub nacisnąć przycisk wyciszenia na stacji bazowej lub na czujniku wycieku wody. Powiadomienia w czasie rzeczywistym: w przypadku wykrycia wycieku wody na telefon wysyłane jest powiadomienie push, dzięki czemu szybko zostaniesz ostrzeżony, nawet jeśli nie ma Cię w domu.

Wskazówka: sws51 musi być połączony ze stacją bazową, aby umożliwić inteligentne funkcje. Ponadto jest wyposażony w wymienne baterie, które działają przez około 3 lata w zestawie. Harmonijnie wpasowuje się w każde wyposażenie mieszkania i ma żywotność 5 lat. Rozszerz swój inteligentny dom na swój własny sposób: czujnik wycieku wody sws51 to akcesorium do zestawu sws54, który jest podłączony do stacji bazowej SBS50 Wytrzymała struktura i nierdzewna powłoka zewnętrzna umożliwiają długotrwałe użytkowanie.

W pobliżu urządzeń, takich jak zmywarki, podgrzewacze wody lub pralki. Dostosuj swoje potrzeby: powiadomienia o aplikacji w czasie rzeczywistym, funkcja testowania urządzenia, aktywacja funkcji udostępniania itd. Funkcja "przypomnij później" umożliwia tymczasowe wyciszenie systemu, ostrzeżenie o niskim poziomie baterii, a timer można ustawić na 10 minut/30 minut/2 godziny/6 godzin/12 godzin. Dzięki średnicy wynoszącej zaledwie 29 mm czujnik wycieku wody jest mały i wystarczająco kompaktowy, aby zmieścił się wszędzie.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-Sense #ad
Wysokość1.38
Długość3.15
Szerokość3.15
ModelSWS51

2. SCHABUS

#ad

Schabus 300260 czujnik wody z czujnikiem zewnętrznym, zasilany sieciowo, szer. x wys. x gł. 57 x 121 x 38 mm

#ad
SCHABUS #ad - Zawartość: 1 sztuka. Urządzenie ma ciśnienie akustyczne 80 dB. Schabus czujnik wody 300260 z czujnikiem zewnętrznym zasilany sieciowo.
MarkaSCHABUS #ad
ProducentSchabus #ad
Wysokość1.73
Długość4.65
Waga0.61
Szerokość2.32
Numer części300260
Model300260
Gwarancja2 lata.

3. ABUS

#ad

Kolor biały, Abus HSWM10000 czujnik wykrywający obecność wody, 55082

#ad
ABUS #ad - Przeznaczony do użytku na podłodze w kuchni, w łazience lub w w piwnicy. Natychmiastowy alarm akustyczny w przypadku kontaktu z wodą.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS #ad
Wysokość1.57
Długość5.91
Szerokość2.76
Numer części550829
Model550829

4. SEBSON

#ad

SEBSON Czujnik wody Mini GS153, czujnik wody 60 x 60 x 24,2 mm, czujnik wody z baterią litową, alarm wody, bateria o długiej żywotności 10 lat

#ad
SEBSON #ad - Czujnik wody gs153 z zamontowaną na stałe baterią litową o długiej żywotności 10 lat. W przypadku kontaktu czujnika wody z wodą rozlega się sygnał ostrzegawczy o głośności 85 dB. Ten mały mini alarm wodny ma wymiary 60 x 60 x 24, 2 mm. Gdy bateria jest prawie zużyta, rozlega się sygnał ostrzegawczy, aby zwrócić na to uwagę. Ten czujnik wody nadaje się do podłóg w piwnicy, garażu, łazience, kuchni, kotłowni i wielu innych. Służy do wczesnego wykrywania uszkodzeń spowodowanych wodą.
MarkaSEBSON #ad
ProducentSEBSON #ad
Wysokość0.95
Długość2.36
Szerokość2.36
Numer częściWD_GS153
ModelWD_GS153

5. Homematic IP

#ad

151694A0, niezawodny alarm na smartfonie pod kątem wilgoci i wody, Czujnik wody Homematic IP Smart Home

#ad
Homematic IP #ad - Do działania niezbędny jest punkt dostępu homematic ip w połączeniu z bezpłatną aplikacją bezpłatna usługa w chmurze, centralnym CCU2 / CCU3 lub odpowiednim rozwiązaniem partnera.

Alarmowanie bezpośrednio przez zintegrowaną syrenę oraz w bezpłatnej aplikacji Homematic IP. Dzięki komunikacji radiowej, zasilaniu bateryjnemu i sprężynowym sondom pomiarowym można go elastycznie dostosować do dowolnego miejsca. Wykrywa niezawodnie występującą wilgoć na różnych podłożach, a także na wodzie z wysokości 1, 5 mm. Zachowanie wyzwalacza można indywidualnie dostosować za pomocą aplikacji Homematic IP.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-22 #ad
Wysokość1.18
Długość3.15
Waga0.18
Szerokość3.15
Numer części151694A0
Model151694A0
GwarancjaDwa lata gwarancji od daty zakupu.

6. Bosch Smart Home

#ad

Bosch Smart Home Czujnik wody, antypoślizgowy, w zestawie przedłużacz sygnału radiowego, z szybkim wyborem połączeń alarmowych w aplikacji, zestaw bezpieczeństwa, kompaktowy

#ad
Bosch Smart Home #ad - Natychmiastowa redukcja uszkodzeń poprzez odłączanie zasilania urządzeń elektrycznych, które są kompaktowo zintegrowane za pomocą wtyczki pośredniej.

Do użytku wyłącznie z dostępnym oddzielnie kontrolerem Bosch Smart Home. Pakiet bezpieczeństwa czujnika wody Bosch Smart Home natychmiast alarmuje w przypadku wycieku wody. Zawarta w zestawie wtyczka pośrednia kompaktowa służy jako inteligentne gniazdko do tradycyjnych urządzeń elektrycznych i przedłuża sygnał radiowy do urządzeń w odległych pomieszczeniach, takich jak pralnie. Czujnik wody alarmuje głośno w przypadku wycieku wody poprzez piszczenie i sprawia, że wbudowane lampy Philips Hue i LEDVANCE świecą na niebiesko.
MarkaBosch Smart Home #ad
ProducentBosch Smart Home #ad
Wysokość0.98
Długość2.95
Waga1.24
Szerokość2.95
Numer części8750001345
Model8750001345
GwarancjaGwarancja producenta.

7. erdiegle

#ad

łazienki, kuchni, pralni, garażu i strychu baterie 6F22/9 V w zestawie, czujnik wody, 2 sztuki, alarm do piwnicy, 135 dB, Erdiegle Czujnik wody

#ad
erdiegle #ad - 2 tryby montażu - nasz alarm wycieku wody zapewnia dwa tryby montażu – montaż na podłodze i montaż na ścianie – co zapewnia elastyczność podczas umieszczania. Dźwięk 135 db - po uruchomieniu czujnika wody wytwarza głośny dźwięk 135 dB, który zapewnia, że nigdy nie przegapisz wycieku wody.

Długa żywotność baterii: czujnik wycieku wody jest zasilany baterią 6f22/9 V, 5 godzin alarmu w stanie spoczynku, może pracować w trybie uśpienia przez około 2 lata, zapewnia stałą i niezawodną ochronę przed wyciekami wody. W pobliżu pomp ściekowych, pralki lub pod umywalką.

24/7 spokoju ducha - alarm wodny to obowiązkowy element dla właścicieli domów, akwarium, rur, zapewnia spokój ducha i dużą ochronę każdego pomieszczenia z wyciekami wody, ogrzewania wody, np. Atwa instalacja - nie są potrzebne narzędzia, nie wymaga koncentratora, dzięki czemu czujnik wody można bez problemu ustawić w domu.
Markaerdiegle #ad
Producenterdiegle #ad
Wysokość2.28
Długość3.86
Szerokość1.97
Numer częściw100
Modelw100

8. Summit Digital

#ad

Summit GS153 czujnik wody, 60 x 60 x 24,2 mm, 3 sztuki, alarm, czujnik wody, z baterią litową

#ad
Summit Digital #ad - Monitorowanie baterii dźwięk ostrzegawczy co 32 sekundy przy niskim poziomie baterii | wbudowana bateria 3 V nie jest wymienna, czas pracy do 10 lat. Czujki wody są wyposażone w dwa punkty kontaktowe na spodzie urządzenia. W ten sposób można zauważyć uszkodzenia spowodowane wodą, zanim rozprzestrzenią się niezauważalnie przez kilka tygodni. X wys. 60 x 60 x 24 mm. Czujki wody są po prostu umieszczone na podłodze. X szer. Rozlega się sygnał ostrzegawczy o głośności 85 dB, gdy tylko te punkty kontaktowe zostaną zmostkowane przez wilgoć lub wilgoć. Wymiary dł.
MarkaSummit Digital #ad
ProducentSummit #ad

9. X-Sense

#ad

Piwnicy, mini detektor wody z alarmem audio 110 dB, czujnik wody IP66, X-Sense Czujnik wody z baterią, zasilany bateriami, umywalki, czujnik alarmu wodnego do kuchni, podłogi i basenów

#ad
X-Sense #ad - W przypadku niskiego poziomu baterii akustyczny sygnał ostrzegawczy oraz czerwona migająca dioda LED przypominają o wymianie baterii. Wodoszczelność ip66: dzięki klasie wodoszczelności ip66 urządzenie może być używane również w wilgotnych warunkach. Monitorowanie wycieków wody i zalania w czasie rzeczywistym: 4 dolne i 2 górne czujniki do wykrywania wycieków wody i zalania oraz wczesnego ostrzegania przed uszkodzeniem przez wodę.

Długa żywotność: urządzenie ma całkowitą żywotność 5 lat i jest zasilane 2 wymiennymi bateriami AAA wchodzą w zakres dostawy, które działają przez 3 lata. Samodzielny, nie model Wi-Fi, nie jest kompatybilny ze stacją bazową. Głośny dźwięk ostrzegawczy 110 db: po uruchomieniu alarmu rozlega się dźwięk alarmu o głośności 110 dB, który jest wystarczająco głośny, aby można było go usłyszeć również z daleka.

Posiada czułe sondy, które precyzyjnie i szybko wykrywają minimalny poziom wody 0, 4 mm. Wytrzymała struktura i nierdzewna powłoka zewnętrzna zapewniają długi okres użytkowania. Nadaje się do kuchni, łazienki, piwnicy itd. Bezprzewodowy i czuły: mini rozmiar, trudno dostępnych miejscach, smukły format i dlatego łatwy montaż w małych, takich jak pod zmywarką lub w pobliżu rur wodnych. Można go wyłączyć jednym naciśnięciem przycisku wyciszenia.
MarkaX-Sense #ad
ProducentX-Sense #ad
Wysokość1.15
Długość3.03
Szerokość3.03
Numer częściWS01
ModelWS01

10. X4-LIFE

#ad

Alarm wody, 120 dB – ochrona przed uszkodzeniami spowodowanymi przez wodę – np. do piwnicy, X4-LIFE Czujka wody, zestaw 2 szt.

#ad
X4-LIFE #ad - Wystarczy nakleić dwustronną podkładkę na czujnik wody i zamocować ją w dowolnym miejscu. Głośność – głośny alarm o głośności 120 db rozlega się, gdy zewnętrzny czujnik wejdzie w kontakt z wodą. Na przykład chronić piwnicę przed zalaniami w przypadku powodzi, a jednocześnie monitorować, że pralka nie ma żadnych uszkodzeń lub jest prawidłowo podłączona.

Montaż – dziecinnie łatwy montaż dzięki podkładkom samoprzylepnym, które wchodzą w zakres dostawy. Różnorodność – możliwe zastosowania: piwnica, poziom wody i wiele innych. Praktyczny – za pomocą włącznika i wyłącznika, testera baterii i regulatora głośności jesteś zawsze bezpieczny i możesz ustawić alarm wody w zależności od potrzeb. W zestawie – oszczędzaj dzięki temu czujnikowi wody 2 sztuki w porównaniu do zakupu tylko jednego alarmu.

Dzięki temu czujnik można zamontować w ciągu kilku sekund. Umieść lub zawieś czujnik wody o długości ok. 47 cm wystarczy umieścić w miejscu, w którym podejrzesz wyciek lub przepełnienie. Po prostu w każdej sytuacji, załamanie rur, łazienka, akwarium, woda, pralka, komora grzewcza, zmywarka, pralnia, w której woda jest w grze. Dzięki temu można od razu zabezpieczyć dwa miejsca w Twoim domu. Bez konieczności otwierania urządzenia można w wygodny sposób przetestować dołączone baterie.
MarkaX4-LIFE #ad
ProducentX4-LIFE #ad
Wysokość0.71
Długość2.87
Szerokość2.87
Numer części701332