Top 10 Wandfarbe Weiß 10l Innen – Farby do ścian

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Caparol

#ad

Caparol Indeko plus farba do ścian

#ad
Caparol #ad - Klasa wysokiej jakości od Caparol Indeko plus. Wysokiej jakości powłoki na ścianach i sufitach dzięki podwójnemu kryciu od Caparol Indeko plus. Zwykle wystarczy pojedyncze malowanie. Jest niezwykle wydajna i bardzo ekonomiczna.
MarkaCaparol #ad
ProducentUNKWN #ad
Waga39.68
Numer części1102732
Model11280510

2. RyFo Colors

#ad

RyFo Colors Kolorowa farba ścienna Manufakturweiß Nudebraun 10 l – dostępne inne odcienie brązu i rozmiary, ścieranie na mokro klasa 1, siła krycia klasa 1

#ad
RyFo Colors #ad - Bardzo dobre wypełnienie i szybkoschnący, zapewnia piękny i czysty efekt. Certyfikowany: stopień połysku matowego, siła krycia klasy 1, ścieranie na mokro klasa 1 zgodnie z normą DIN EN 13-300 Kolorowa farba ścienna premium o doskonałym stosunku ceny do jakości.

Ge, airless, 3l, dyspersja, farba dyspersyjna, kryjący, ciemnobrązowy, ciepłe ciepłe. Słowa kluczowe dla ciebie: kolor, wysoka siła krycia, 6l, odporna na ścieranie, wewnątrz, farba do pomieszczeń, brązowy, dyspersja, farba sufitowa, barwiony, farba malarska, litr, biały, zapobiegająca kapaniu, wysoki stopień bieli, wysokiej jakości, kolorowa, 1l, 10l, farba wewnętrzna, jasnobrązowy, kolorowa farba do wnętrz, siła krycia, kolorowy, beżowy.

Najlepsza siła krycia na powierzchniach ścian i sufitów przy wydajności do 8 m² na litr oraz najwyższa intensywność kolorów dzięki wysokiej jakości pigmentom.
MarkaRyFo Colors #ad
ProducentRyFo Colors #ad
Waga36.38
Numer części00831-193-010

3. Caparol

#ad

Caparol Indeko-Plus 5 litrów biały

#ad
Caparol #ad - Szpitale, przedszkola, urzędy publiczne oraz prywatne pomieszczenia mieszkalne są preferowanym obszarem zastosowania farb Indeco plus, szkoły, domy handlowe, domy spokojnej starości, gabinety lekarskie, biura, hotele, restauracje, ponieważ żaden zapach farby nie przeszkadza użytkownikom ani mieszkańcom.

Do najwyższej jakości malowania ścian i sufitów na wszystkich powierzchniach wewnętrznych. Nie zawiera środków konserwujących, podwójne pokrycie, łatwe napełnianie, bardzo wysoki stopień białości, doskonale nadaje się do naprawy, nie zawiera substancji czynnych zamgławiających, nie żółknie.

Indeko-plus posiada podwójną zdolność krycia, dzięki czemu najczęściej wystarczy jedna warstwa. Wysycha bardzo szybko i bezwonnie, które mają być szybko malowane lub odnowione, dlatego szczególnie dobrze nadaje się do obiektów, a następnie ponownie użyte lub pokryte.
MarkaCaparol #ad
ProducentCaparol #ad
Waga15.21
Numer części992095

4. Alpina

#ad

Dobrze kryjąca i nadająca się do czyszczenia – 10 litrów, Alpina Jedwabny lateks o wyglądzie białego jedwabiu – wytrzymała i oddychająca farba ścienna – wydajna

#ad
Alpina #ad - Pokój dziecięcy lub klatkę schodową, które muszą wytrzymać nieco więcej, ponieważ farba jest bardzo wytrzymała. Do powierzchni 7, 5 m², przy jednokrotnym malowaniu potrzebny jest jeden litr farby, a do powierzchni 38 m² potrzeba pięciu litrów farby.

Wydajny: farba lateksowa jest bardzo wydajna. Zmywalna: oddychająca farba wewnętrzna jest ponadto zmywalna, dzięki czemu zabrudzenia można łatwo usunąć bez szkody dla malowania. Szlachetny jedwabny połysk: jedwabny lateks farba Alpina ma szlachetny jedwabny połysk i efektownie podkreśla struktury ściany, takie jak stiuk lub tapety strukturalne. Wysoka siła krycia: optymalne podłoże powinno być suche, mocne i nośne, aby uzyskać dobry i jednocześnie wystarczająco kryjący efekt. Wytrzymały: jedwabny lateks alpina nadaje się szczególnie dobrze do ścian, takich jak np.
MarkaAlpina #ad
ProducentAlpina #ad
Wysokość9.49
Długość14.25
Waga35.27
Szerokość9.33
Numer części995049

5. Schöner Wohnen

#ad

Schöner Wohnen Polarweiss 11 l farba ścienna, farba sufitowa farba wewnętrzna

#ad
Schöner Wohnen #ad - Piękna biel polarna jest odporna na ścieranie. Matowa i oddychająca profesjonalna farba dyspersyjna do wnętrz, która jest łatwa w obróbce.
MarkaSchöner Wohnen #ad
ProducentSchöner Wohnen #ad
Waga24.25
Numer części45357136

6. WALLCOVER

#ad

Szara, WALLCOVER Colors farba ścienna, matowy, 5 l, dostępne inne rozmiary, do wnętrz, profesjonalna farba do ścian wewnętrznych, jakość premium, kolor jasnoszary

#ad
WALLCOVER #ad - Idealna do renowacji: wystarczy pomalować starą tapetę typu raufaza, tapetę papierową lub tapetę winylową, tapetę z włókniny, aby nadać świeży wygląd we własnych 4 ścianach!.

Nadaje się do: malowania nowych i renowacyjnych, również mocno kryje ciemne, bardzo dobrze nadaje się do ścian narażonych na zniszczenia we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, brudne lub kolorowe ściany. Modny kolor: dzięki naszym farbom do ścian wewnętrznych uzyskasz modne kolory w salonie, sypialni, korytarzu lub innych pomieszczeniach.

Atwe wykonanie: silne krycie, bezwonne, łatwe w czyszczeniu, nie zawierają rozpuszczalników i zmiękczaczy gwarantują piękny efekt na ścianie. Wyprodukowano w niemczech: nasze farby ścienne są w 100% produkowane w Niemczech i charakteryzują się bardzo wysoką jakością, którą można znaleźć tylko w profesjonalnych potrzebach malarskich.
MarkaWALLCOVER #ad
ProducentWALLCOVER #ad
Waga14.11
Numer częścis-2502-g-5-matt-tfl

7. Caparol

#ad

Caparol Indeko-Plus 12,5 litra, biały

#ad
Caparol #ad - Caparol wewnętrzna Kolor. Caparol. Caparol indeko-Plus. Caparol farba lateksowa. Caparol kolor.
MarkaCaparol #ad
ProducentCaparol #ad

8. Hamburger Lack-Profi

#ad

Hamburger Lack-Profi Uniwersalna farba ścienna matowa szałwiowa zieleń wysoko kryjąca farba do wnętrz zielona 10 l

#ad
Hamburger Lack-Profi #ad - Dzięki temu możemy zaoferować najlepszy stosunek ceny do jakości. Wysoka jakość: wyjątkowa jakość – made in germany – zapewnia doskonałą wydajność, bardzo dobrą przyczepność i wysoką siłę krycia. Jakość zgodna z normą din 13 300 o zdolności krycia klasy 2 i odporności na ścieranie na mokro klasy 3.

Jako zestaw do malowania polecamy zestaw malarski Lew X500, który został zaprojektowany specjalnie do naszych kolorów. A zużycie? Waży on jedynie ok. PraktycznoŚĆ: jesteśmy do dyspozycji dla ciebie i twoich idealnych malowania! dzięki naszemu serwisowi i łatwemu użytkowaniu naszych produktów nie musisz być wyszkolonym malarzem, aby osiągnąć doskonały i niedrogi efekt. W razie potrzeby można rozcieńczyć farbę z 5-10% wodą. Moin, czy chcesz pomalować białą tapetę typu raufaza, moin! dzięki uniwersalnej farbie ściennej firmy Hamburger Lack-Profi nadasz swoim pomieszczeniom profesjonalny i nowoczesny wygląd.

Jest to elf = zminimalizowana emisja, nie zawiera rozpuszczalników i plastyfikatorów. Dobra siła krycia: farba do wnętrza lakieru profesjonalnego hamburger jest wyjątkowo bezzapachowa i przyjazna dla środowiska. Również powierzchnie tynkowe lub betonowe nie stanowią problemu po odpowiednim podkładzie. Niezależnie od tego, papierową czy włókninową. 6, 5 m² / litr.
MarkaHamburger Lack-Profi #ad
ProducentFarben Löwe #ad

9. WALLCOVER

#ad

Matowa, profesjonalna farba do ścian wewnętrznych w jakości premium, lawendowa, do wnętrz, pastelowe, WALLCOVER Colors pastelowe farby ścienne, 5 l, fioletowe

#ad
WALLCOVER #ad - Modny kolor: dzięki naszym wewnętrznym kolorom ściennym uzyskasz modne kolory w salonie, sypialni, korytarzu lub innych pomieszczeniach. Wyprodukowano w niemczech: nasze farby ścienne są w 100% produkowane w Niemczech i charakteryzują się bardzo wysoką jakością, którą można znaleźć tylko w profesjonalnym sprzęcie malarskim.

Idealny do renowacji: wystarczy pomalować starą tapetę typu raufaza, tapetę z włókniny, tapetę papierową lub tapetę winylową, aby wprowadzić świeży wygląd we własnych 4 ścianach!.88 m². Zużycie: 1 litr wystarcza na ok. Nadaje się do: do 40 metrów kwadratowych – nowe i renowacyjne, bardzo dobrze nadaje się do obciążonych ścian we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, również mocno kryjących na ciemnych, brudnych lub kolorowych ścianach.

Atwe wykonanie: silne krycie klasy 1 wystarczy jedna warstwa, łatwa w czyszczeniu, bezzapachowa, nie zawiera rozpuszczalników i zmiękczaczy gwarantuje piękny efekt na ścianie.
MarkaWALLCOVER #ad
ProducentWALLCOVER #ad
Waga14.11
Numer częściS-0525-R60B-matt-5

10. WO-WE

#ad

WO-WE Farba energooszczędna termiczna farba do ścian wewnętrznych farba ścienna farba do pomieszczeń mieszkalnych farba klimatyczna W529-10L

#ad
WO-WE #ad - Zużycie: ok. Farba sufitowa i ścienna poprawia klimat w pomieszczeniu. Farba do ścian wewnętrznych jest bezzapachowa, optymalnie nadaje się do użytku w pomieszczeniach.

Atwy w użyciu, gotowy do użycia. Farba ścienna do salonu, sypialni, korytarza, kuchni, łazienki, piwnicy itp. Energooszczędna powłoka ścienna farba i powłoka w jednym. Profesjonalny pojemnik z certyfikatem EN. Nakładane materiały malarskie niezawodnie trzymają się. 5-7 m2/l w zależności od podłoża. Przywiera do muru, betonu, płyt gipsowo-kartonowych, tynku, płyt sufitowych itp. Farba wewnętrzna oszczędza koszty energii i ogrzewania dzięki optymalizacji efektu grzewczego.
MarkaWO-WE #ad
ProducentWO-WE #ad
Numer częściW529