Top 10 Vorhang 200cm Lang – Zasłony panelowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Schuette

#ad

Termiczna,, łatwa w pielęgnacji, nie gniecie się, Schuette® Zasłona zaciemniająca na przelotkach, Milenium Velvet: Isle of Pines ciemnozielona ● 135 x 150 cm szerokość x wysokość 1 sztuka

#ad
Schuette #ad - Odległość od pierwszego i ostatniego oczka do krawędzi bocznej ok. Niezależnie od tego, nasze zasłony zaciemniają każde pomieszczenie w Twoim domu, czy w sypialni lub salonie, tłumią hałas i redukują hałas z zewnątrz = izolacja akustyczna i izolacja akustyczna. Rednica wewnętrzna oczek = 4 cm. Minimalny odstęp karnisza od sufitu 3 cm.

Ochrona przed promieniowaniem UV zapobiega szybkiemu blaknięciu. Wysokość zasłony należy zmierzyć od podłogi do karnisza i obliczyć min. Ponadto nasze ciężkie zasłony mają prawdziwy efekt termiczny i są energooszczędne, ponieważ zmniejszają wymianę ciepła i zimna w oknie. Nasze szlachetne odcienie w połączeniu z luksusowym wyglądem aksamitnej tkaniny i jej ciepłym połyskiem dodadzą wartości każdemu pomieszczeniu. Podlegają ścisłej kontroli jakości naszej mistrza krawieckiej i jest ręcznie szytym unikatem. Dla twojego domu, ponieważ wiemy, co to znaczy dom.

Oryginalne zasłony schuette nie są w najmniejszym stopniu porównywalne z zasłonami z marketów budowlanych i chińskich! Ciężka tkanina aksamitna ma bardzo solidną konstrukcję, a w każdym z naszych mocnych szwów kryje się dużo serca i najwyższej sztuki rękodzielniczej. Te oryginalne zasłony marki schuette marka schuette jest synonimem produktów wysokiej jakości, które są produkowane z zachowaniem najsurowszego rzemiosła, za uczciwymi płacami oraz z solidnych, lokalnie, trwałych i nowoczesnych materiałów. Wszystkie zasłony schuette oferowane na Amazon to szerokość x wysokość.
MarkaSchuette #ad
ProducentSchuette #ad
Wysokość0
Długość59.06
Waga0.67
Szerokość53.15

2. Deconovo

#ad

240x140, Deconovo DX zasłona zaciemniająca

#ad
Deconovo #ad - Zasłonę z oczkami wystarczy zawiesić na drążku do firanek. Gęstość tkaniny: 75 d x 300 d, waga: 230 g/m2, liczba nici: 139. 175 x 140 cm wysokość x szerokość 1 sztuka, Liczba: 2 sztuki w opakowaniu. Materiał: 100% poliester, czarna warstwa pośrednia. Wymiary: ok. Zasłona zaciemniająca Deconovo izoluje światło oraz zaciemnia pokoje dzienne, sypialnie i inne.
MarkaDeconovo #ad
ProducentDeconovo #ad
Wysokość0
Długość1.5
Waga3.9
Szerokość55.12
Numer częściFRCT3401D-2

3. Deconovo

#ad

Motyw srebrnych gwiazd, Deconovo UK zasłona zaciemniająca

#ad
Deconovo #ad - Rozmiar: ok. Zasłona deconovo izoluje ciepło oraz zaciemnia pomieszczenia, pokoje dzienne, sypialnie i inne. Zasłony deconovo wygłuszają również hałasy z zewnątrz i chronią wnętrza przed ciekawskimi spojrzeniami. 229 x 117 cm wys. Zasłonę z oczkami można łatwo zawiesić na drążku do firanek. 100% poliester, do prania ręcznego. X szer. Ilość: 2 sztuki.
MarkaDeconovo #ad
ProducentDeconovo #ad
Wysokość0.04
Długość54.33
Waga2.09
Szerokość46.06
Numer częściCTW0220-1D

4. Deconovo

#ad

Ochrona przed wysoką temperaturą, termiczne, ochrona przed zimnem, zasłony z oczkami, Deconovo Nieprzezroczyste zasłony, grube, 229 x 132 cm, ochrona przed wzrokiem, zasłony termiczne do sypialni

#ad
Deconovo #ad - Te zadziwiająco wysokiej jakości zasłony są dostępne w różnych rozmiarach i są sprzedawane w 2 sztukach w opakowaniu. 229 x 132 cm wysokość x szerokość, 1 sztuka. Te nieprzezroczyste zasłony zapewniają wysokiej jakości i niezakłócony sen.

Te nieprzezroczyste zasłony są również energooszczędne, ponieważ zimą utrzymują ciepło pomieszczeń, a latem chłodniej. Obsługa klienta deconovo jest dostępna przez całą dobę, co najlepsze dla Twoich potrzeb. Są miękkie, drapowane, eleganckie i bardzo gładkie w dotyku. Zasłony o bogatych kolorach pasują do Twojego pomieszczenia i wprowadzają przyjazne i piękne środowisko. Wyglądają dobrze na oknach i doskonale udekorują Twój dom.

Firanka ma specjalny motyw i jest wygodna w dotyku. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zamówieniami lub produktami, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiązać problemy. Montaż i pielęgnacja są bardzo proste. Każda zasłona zaciemniająca ma 8 metalowych oczek. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży tekstylnej gwarantuje Ci to, wypróbuj naszą doskonałą obsługę klienta. Ilość: 2 sztuki w jednym opakowaniu. Nie wybielać.
MarkaDeconovo #ad
ProducentDeconovo #ad
Wysokość0
Długość90.16
Waga3.62
Szerokość51.97
Numer częściUKCT3430D-7
ModelUKCT3430D-7

5. Deconovo

#ad

Zestaw 2 sztuk, 245 x 140 cm wys. x szer., termiczne, jasnoszare, Deconovo Nieprzezroczyste zasłony zaciemniające na przelotkach, do salonu, ochrona przed zimnem

#ad
Deconovo #ad - Wyglądają dobrze na oknach i doskonale udekorują Twój dom. Nadaje się do większości karniszy dostępnych na rynku. Wymiary i montaż – rozmiar: ok. Zasłony o bogatych kolorach pasują do Twojego pomieszczenia i wprowadzają przyjazne i piękne środowisko.

Fantastyczny materiał i eleganckie wzornictwo – zasłony zaciemniające deconovo są wykonane w 100% z wysokiej jakości poliestru. Idealnie nadają się do sypialni, pokoju dziecięcego, salonu i pokoju gościnnego. Wskazówki dotyczące pielęgnacji i gwarancja satysfakcji deconovo – można prać ręcznie w temperaturze do 30°c. Każda zasłona zaciemniająca ma 8 metalowych oczek. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zamówieniami lub produktami, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiązać problemy.

Te zadziwiająco wysokiej jakości zasłony są dostępne w różnych rozmiarach i są sprzedawane w 2 sztukach w opakowaniu. Firanka ma specjalny motyw i jest wygodna w dotyku. Obsługa klienta deconovo jest dostępna przez całą dobę, co najlepsze dla Twoich potrzeb. 245 x 140 cm wysokość x szerokość, 1 sztuka. Ilość: 2 sztuki w jednym opakowaniu. Montaż i pielęgnacja są bardzo proste.
MarkaDeconovo #ad
ProducentDeconovo #ad
Wysokość0.04
Długość96.46
Waga4.08
Szerokość55.12
Numer częściDECT1533G-2D

6. Deconovo

#ad

Ciemnoszare, zasłony zaciemniające, Deconovo nieprzezroczyste firany na przelotkach, zestaw 2 sztuk, zasłony zaciemniające do salonu, 183 x 168 cm wys. x szer.

#ad
Deconovo #ad - Nieprzezroczyste zasłony z czarną warstwą pośrednią zapewniają lepszy efekt zaciemnienia. Są miękkie, drapowane, eleganckie i bardzo gładkie w dotyku. Ochrona przed hałasem i oszczędność energii – te izolowane termicznie zasłony działają również jako bariery akustyczne, które redukują hałas z ruchliwych dróg i obszarów.

Wysokość jest mierzona od górnej części materiału. Te nieprzezroczyste zasłony są również energooszczędne, ponieważ zimą utrzymują ciepło pomieszczeń, a latem chłodniej. Prasować w temperaturze do 110°C. Zasłony o bogatych kolorach pasują do Twojego pomieszczenia i wprowadzają przyjazne i piękne środowisko. Nie wybielać. Te zadziwiająco wysokiej jakości zasłony są dostępne w różnych rozmiarach i są sprzedawane w 2 sztukach w opakowaniu.

Ilość: 2 sztuki w jednym opakowaniu. Każda zasłona zaciemniająca ma 10 metalowych oczek. Wydajność zacienienia – te zasłony zaciemniające zapobiegają ucieczce ciepła i zapobiegają przedostawaniu się światła słonecznego do pomieszczeń. Idealnie nadają się do sypialni, pokoju dziecięcego, salonu i pokoju gościnnego. Wskazówki dotyczące pielęgnacji i gwarancja satysfakcji deconovo – można prać ręcznie w temperaturze do 30°c. Montaż i pielęgnacja są bardzo proste.
MarkaDeconovo #ad
ProducentDeconovo #ad
Wysokość0.01
Długość72
Waga3.92
Szerokość66
Numer częściUKCT3359D-10

7. Deconovo

#ad

Zasłony do salonu, ochrona przed zimnem, zestaw 2 sztuk, ochrona przed wysoką temperaturą, zasłona termiczna, nowoczesna, 138 x 117 cm wys. x szer., Deconovo Zasłona zaciemniająca do pokoju, nieprzejrzysta z oczkami, ciemnoniebieska

#ad
Deconovo #ad - Nie wybielać. Prasować w temperaturze do 110°C. Ochrona przed hałasem i oszczędność energii – te izolowane termicznie zasłony działają również jako bariery akustyczne, ponieważ zimą utrzymują ciepło pomieszczeń, które redukują hałas z ruchliwych dróg i obszarów.

Wymiary i montaż – rozmiar: ok. Te zadziwiająco wysokiej jakości zasłony są dostępne w różnych rozmiarach i są sprzedawane w 2 sztukach w opakowaniu. Te nieprzezroczyste zasłony zapewniają wysokiej jakości i niezakłócony sen. Firanka ma specjalny motyw i jest wygodna w dotyku. Wysokość jest mierzona od górnej części materiału. Obsługa klienta deconovo jest dostępna przez całą dobę, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiązać problemy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji i gwarancja satysfakcji deconovo – można prać ręcznie w temperaturze do 30°c. Nieprzezroczyste zasłony z czarną warstwą pośrednią zapewniają lepszy efekt zaciemnienia. Każda zasłona zaciemniająca ma 8 metalowych oczek. Wyglądają dobrze na oknach i doskonale udekorują Twój dom. Te nieprzezroczyste zasłony są również energooszczędne, a latem chłodniej. Ilość: 2 sztuki w jednym opakowaniu.
MarkaDeconovo #ad
ProducentDeconovo #ad
Wysokość0.04
Długość54.33
Szerokość46.06
Numer częściUKCT3305D-1

8. MIULEE

#ad

Przepuszczające światło, zasłony z oczkami, do salonu, Maroko, przezroczyste zasłony z oczkami, przewiewne, MIULEE Zestaw 2 zasłon z woalu, 245 x 140 cm wys. x szer., dekoracyjne zasłony do sypialni

#ad
MIULEE #ad - Materiał: te proste, ale delikatne zasłony są wykonane z miękkiego materiału. Wskazówki: przedstawione kolory mogą różnić się od rzeczywistych kolorów w zależności od ustawień monitora i ekranu, a ze względu na ręczny pomiar może wystąpić błąd rzędu 1-2 cm.

Wielofunkcyjne zasłony: tkanina jest bardzo miękka, a materiał jest dobrze wykończony. W każdym pomieszczeniu przepuszczają światło, ale nawet w przypadku przenikliwego południowego słońca tworzą dość skuteczną barierę. Miulee 100% gwarancja satysfakcji: każda zasłona, którą produkujemy, skontaktuj się z nami, zapewnia najwyższą jakość i ekskluzywne wykonanie.

Jeśli nadal masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów lub niezadowolenie z naszych produktów, zaoferujemy Ci usługi w ciągu 24 godzin. Ilość: 2 sztuki w jednym opakowaniu. Wymiary: 245 cm x 140 cm wys. X szer. Styl zasłon nadaje się do każdego wystroju pomieszczenia.
MarkaMIULEE #ad
ProducentMIULEE #ad
Wysokość0
Długość88.58
Waga1.54
Szerokość55.12
Numer częściMorocco Embroidered 140*245-01

9. Deconovo

#ad

Haftowana tkanina o wyglądzie lnu, Deconovo Voile zasłony z oczkami lub pętelkami i gwiazdkami

#ad
Deconovo #ad - Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo – dzięki teksturze sztucznego lnu nasze produkty nadają Twojemu domowi przytulne i komfortowe uczucie oraz poczucie prostoty w stylu. Ilość – 2 sztuki w opakowaniu. Prasować w temperaturze do 110°C. Wysoka jakość – przezroczyste zasłony deconovo z haftem w gwiazdki są wykonane w 100% z wysokiej jakości poliestru skład poliestru, który jest trwały i zapierający dech w piersiach.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji – pranie w temperaturze do 30 stopni, bez użycia chloru. Dzięki tym pięknym wzorom nasze przezroczyste zasłony doskonale upiększą wystrój wnętrza. Wielofunkcyjność – lekkie zasłony firmy deconovo nie tylko filtrują dodatkowe światło słoneczne i powietrze z zewnątrz, ale również tworzą prywatną przestrzeń dla Ciebie. Wyszywane wzory gwiazd na każdej zasłonie są opracowywane.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży tekstylnej gwarantuje Ci to, co najlepsze dla Twoich potrzeb. Można czyścić chemicznie. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z zamówieniami lub produktami, łatwe w pielęgnacji, wypróbuj naszą doskonałą obsługę klienta. Styl zawieszenia – przezroczyste firanki o nowoczesnym wzornictwie mają 8 metalowych oczek do łatwego zawieszenia i mocowania na dekoracyjnych drążkach. Te piękne, przezroczyste firanki idealnie nadają się do każdego pomieszczenia w Twoim domu.
MarkaDeconovo #ad
ProducentDeconovo #ad
Wysokość0.04
Długość96.46
Waga1.65
Szerokość55.12
Numer częściDECT0951D-2D

10. MRTREES

#ad

145 x 140 cm wys. x szer., MRTREES Firanki z woalu, szare, z haftem, o wyglądzie lnu, krótkie, salonu,, do dekoracji pokoju dziecięcego, półprzezroczyste, nowoczesne, na przelotkach, liście

#ad
MRTREES #ad - Wskazówka: w razie potrzeby prać ręcznie, nie prać w pralce, a czas oczekiwania na różne metody wysyłki jest inny. Oczka są również starannie wszyte. Zasłony można płynnie przesuwać. Rozpoczyna się dobry dzień, aby pierwsze promienie słońca widziały przez zasłony.

Rozmiar zasłony może się różnić o jeden centymetr. Długość zasłony to suma długości od oczka do dna zasłony. Kiedy budzisz się każdego ranka, możesz zobaczyć delikatne słońce przez półprzezroczyste zasłony ze szlufkami. Wyjątkowe wzornictwo: lekka, ludzie mogą się zrelaksować. Kupujący powinni starannie wybierać, aby uniknąć niepotrzebnych wniosków o zwrot pieniędzy i obciążać kupujących i sprzedających.

Istnieją dwie metody wysyłki naszych produktów, Twój partner zawsze na całe życie. Zasłony ze wzorem mają silne poczucie nowoczesności. Atwy montaż: 8 metalowych oczek na zasłonę średnica wewnętrzna: 4 cm. Wystarczy zawiesić na karniszu. Materiał jest przyjazny dla środowiska, nie zawiera chloru i jest miękki w dotyku. Liście na naszej tiulowej zasłonie wyglądają elegancko, ale również prywatności. 2 zasłony z oczkami w jednym opakowaniu.
MarkaMRTREES #ad
ProducentMRTREES #ad
Wysokość0
Długość57.09
Waga1.1
Szerokość55.12
Numer części2