Top 10 telefon Tutacağı Araba Için – Uchwyty na telefon do samochodu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. YOSH

#ad

Magnetyczny uchwyt na telefon, YOSH Mag-Safe uchwyt samochodowy do wentylacji, obracany o 360° uchwyt samochodowy na telefon iPhone 15/14/13/12 i etui Mag-Safe, lekka konstrukcja

#ad
YOSH #ad - 0, 1 s automatyczne ustawianie siły mocowania, lepiej chroni telefon, nie wpływa na sygnał telefonu ani na funkcję ładowania bezprzewodowego telefonu. Podwójnie blokujące klipsy wentylacyjne lewy i prawy podwójny mechanizm blokujący klipsa zapewnia dużą stabilność, aby chronić otwory wentylacyjne samochodu, klips jest wyposażony w antypoślizgowy silikon, a uchwyt nie może spaść podczas jazdy.

Zaprojektowany z myślą o iphone 15/14/13/12 uchwyt samochodowy yosh mag-safe został zaprojektowany specjalnie do iphone 15 pro max / 15 pro / 13 pro / 15 plus/ 15, 13 pro max / 14 pro / 13 mini, iPhone 12 Pro. Max/ 12 pro/ 12 / 12 mini różni się od zwykłego stojaka magnetycznego i nie wymaga dodatkowej metalowej płytki, iPhone 14 Pro Max / 14 Plus/ 14, aby lepiej chronić Twój telefon. Można je łatwo obsługiwać jedną ręką, wygodnie i łatwo, zapewniając bezpieczną i wygodną jazdę. Lekka nowa konstrukcja - samochodowy uchwyt na telefon yosh ma prostą, bez blokowania widoczności.

Najsilniejszy magnes - ulepszony magnes pierścieniowy n55, wbudowany magnes z różnymi blaszkami żelaznymi niż zwykłe uchwyty magnetyczne, magnetyczne mocowanie może osiągnąć siłę 20 N/2 kg waga 12 iPhone'ów 14. Innowacyjna konstrukcja z szeroką szyjką zwiększa głębokość zacisku wentylatora poprzecznego o 100%. Wskazówka: nie jest kompatybilny z normalnymi etui na telefony komórkowe. Nie pasuje do niektórych okrągłych wylotów z nieregularnymi liśćmi i grubszymi liśćmi powyżej 4 mm.
MarkaYOSH #ad
ProducentYOSH #ad
Numer częściCH137
ModelCH137

2. VICSEED

#ad

Na kratkę wentylacyjną, silny magnes z 12 magnesami N55, kompatybilny z iPhone 14 13 12 itp, VICSEED Magsafe uchwyt samochodowy na telefon komórkowy, uchwyt samochodowy, na magnes

#ad
VICSEED #ad - Stabilny uchwyt na telefon komórkowy do wentylacji samochodowej: ten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy ma stabilną trójkątną strukturę z wbudowanym metalem ze stali nierdzewnej, co gwarantuje, że klips wentylacyjny tego samochodowego uchwytu na telefon nie pęknie. Elastyczny uchwyt na telefon komórkowy obracany o 360°obrotowa głowica kulowa magnetycznego uchwytu na telefon zapewnia obrót o 360 stopni, dzięki czemu możesz ustawić swój telefon pod najlepszym kątem widzenia i sprawić, że nawigacja będzie wygodniejsza.

Najbezpieczniejszy podwójny system blokady tego uchwytu samochodowego Magsafe blokuje się w 100% bezpiecznie na otworze wentylacyjnym i nigdy nie spada. Zmieści się on również za pokrowcem ochronnym Twojego telefonu. Zamknięte pole magnetyczne w ogóle nie wpływa na sygnał telefonu. Uchwyt jest gotowy do użycia od razu i można go zdjąć w ciągu kilku sekund. Gwarantowana 2-letnia gwarancja każdemu klientowi.

Po przybyciu telefon należy usunąć w ciągu 1 sekundy i nie potrzebujesz żadnych dodatkowych skomplikowanych operacji. Oferujemy trzy metalowe pierścienie z tylną taśmą klejącą 3M do urządzeń elektronicznych. Dzięki uchwytowi samochodowemu VICSEED Magsafe można normalnie i bezproblemowo korzystać z nawigacji lub innych funkcji. Telefon komórkowy z funkcją magsafe iphone 14/ iphone 14 pro / iphone 12 pro / iphone 14 pro max / iphone 13 / iphone 13 Mini / iPhone 14 Plus / iPhone 13 Pro Max / iphone 12 Pro Max / iPhone 12 Mini może być używany bezpośrednio, inne telefony powinny być używane z metalowymi pierścieniami.
MarkaVICSEED #ad
ProducentVICSEED #ad
Wysokość3.35
Długość3.7
Waga0.33
Szerokość2.68
Numer częściA-1

3. Blukar

#ad

Obracany o 360°, ulepszona, Blukar Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy do samochodu, z wentylacją 2023, stabilna wersja z jednym przyciskiem, uchwyt samochodowy na telefon komórkowy do iPhone'a,

#ad
Blukar #ad - Można go łatwo regulować jedną ręką, bez blokowania linii widzenia, zapewniając wygodniejszą i bezpieczniejszą jazdę. Plus itp. 2023 mocniejszy i mocniejszy: dzięki najnowszej konstrukcji klipsa z haczykiem i pokrętłowi, ten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy jest mocniej przymocowany do wentylacji samochodu, dzięki czemu można spokojnie przeciwstawić się nierównościom drogi i krzywiznom awaryjnym podczas jazdy.

Iphone se/7/8/x/11 pro/13 pro max/14, 0", Huawei, Onemi. Ramiona zaciskowe są pokryte wysokiej jakości silikonowymi podkładkami, które zwiększają tarcie i chronią urządzenie przed zarysowaniami. Szeroka kompatybilność: uchwyt samochodowy na telefon komórkowy jest kompatybilny z urządzeniami o przekątnej 4, Galaxy S20/S21/S22/S23/Note 20 Ultra, xiaomi, 0-7, większość smartfonów dostępnych na rynku obejmuje m. In. Po założeniu telefonu naciśnij ramiona zaciskowe po obu stronach, aby zablokować telefon.

Obsługa jedną ręką: za pomocą jednego przycisku można umieścić i nagrywać telefon jedną ręką. Naciśnij przycisk odblokowujący z tyłu uchwytu na telefon komórkowy, a ramię zaciskowe otworzy się automatycznie. Klips z haczykami zawiera metal, za pomocą którego można regulować długość klipsa hakowego, który jest bardzo solidny i trwały. 360° elastyczny kąt widzenia: głowica kulowa obracana o 360° zapewnia najlepszy kąt widzenia, aby spełnić wymagania w zakresie widzenia poziomego lub pionowego.
MarkaBlukar #ad
ProducentBlukar #ad
Wysokość2.56
Długość4.69
Waga0.24
Szerokość2.56
Numer częściK9789
ModelK9789

4. Blukar

#ad

Uchwyt na telefon komórkowy z jednym przyciskiem obrotowym o 360°, na deskę rozdzielczą i przednią szybę, Blukar Uchwyt na telefon komórkowy wersja 2023 Uchwyt na telefon komórkowy do samochodu, do

#ad
Blukar #ad - Stabilność i kompleksowa ochrona: uchwyt wykonany jest z odpornego na wysokie temperatury materiału ABS i PC, który jest bardziej stabilny i trwały niż inne uchwyty na telefony samochodowe dostępne na rynku. Dzięki pokrętłu regulacji kąta i pokrętła regulacji długości stojak idealnie zaspokoi Twoje potrzeby w zakresie wysokości i odległości użytkowania telefonu.

Obracany o 360° i regulacja długości/kąta: elastyczny przegub kulowy sprawia, że uchwyt można bez problemu obracać o 360°. Plus itp. Wstawianie i wyjmowanie telefonu komórkowego jest łatwe i szybkie. Ramiona zaciskowe są pokryte wysokiej jakości silikonowymi podkładkami, które zwiększają tarcie i chronią urządzenie przed zarysowaniami. Iphone se/7/8/x/11 pro/13 pro Max/14, Onemi. Szeroka kompatybilność: uchwyt samochodowy na telefon komórkowy jest kompatybilny z urządzeniami o przekątnej 4, 0-7, Huawei, Galaxy S20/S21/S22/S23/Note 20 Ultra, Xiaomi, 0", większość smartfonów dostępnych na rynku obejmuje m.

In. Samoprzylepna przyssawka i zamknięcie z przyssawką: dzięki doskonałej przyczepności dzięki klejącym bardzo mocnym przyssawkom i dodatkowej ochronie dzięki zapięciu na przyssawkę uchwyt samochodowy trzyma się mocno na desce rozdzielczej lub przedniej szybie i wytrzymuje siłę ciągnącą do 20 kg. Uwolnienie za pomocą jednego przycisku z tyłu: konstrukcja z jednym przyciskiem z tyłu jest wygodniejsza w obsłudze, a ramię zaciskowe można otworzyć za pomocą przycisku. W przypadku korzystania z większego telefonu komórkowego przycisk nie zostanie zablokowany.
MarkaBlukar #ad
ProducentBlukar #ad
Wysokość5.04
Długość4.69
Waga0.45
Szerokość2.56
Numer częściK9788
ModelK9788

5. VICSEED

#ad

VICSEED Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy 20 x N55 najsilniejsze magnesy kompatybilny z uchwytem samochodowym MagSafe, magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy najsilniejsza, w pełni metalowy

#ad
VICSEED #ad - Pusta konstrukcja metalowego pierścienia nie wpływa na bezprzewodowe ładowanie. Najsilniejsza przyczepność i nigdy nie odpada uchwyt samochodowy vicseed magsafe wykorzystuje prawdziwy, 5 mm, który jest super lepki i trwały. Nawet jeśli twój samochód ma ostre zakręty, aby utrzymać nawigację i połączenia w otwartej przestrzeni. Wystarczy przykleić 1 metalowy pierścień na tył telefonu lub etui, można go łatwo i szybko zamocować magnetycznie.

Nie ma potrzeby wkładania metalowej płytki, może być używana bezpośrednio, 0, ułatwiając jazdę!. Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy ma zamknięte pole magnetyczne w kształcie pierścienia, nie zakłóca sygnału, siła magnetyczna jest 4 razy silniejsza niż w przypadku powszechnie dostępnych na rynku magnetycznych uchwytów na telefon komórkowy 6 × N48. Niezwykły prezent 2023 - mini uchwyt samochodowy to minimalistyczny design nagradzanego szwedzkiego projektanta kevina, który dzięki temu wzornictwu zdobył prestiżową nagrodę Red Dot Design Award 2022. Mały i elastyczny w zakresie 360° jako najlżejszy magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy na rynku, aby upewnić się, nie zajmuje miejsca w samochodzie ani nie utrudnia widoczności, że Twój telefon jest zawsze pod kątem, łatwe dopasowanie w każdym samochodzie.

Zagęszczamy klej 3m do 1, stosujemy również 2 różne kleje 3m, wysokiej jakości klej 3M, aby zapewnić bezproblemowe dopasowanie do różnych powierzchni, magsafe hanyhaterung pasują do konsoli środkowych różnych samochodów. Ekskluzywnie zaprojektowany fluorescencyjny silikon na pierścieniu magnetycznym, nie będziemy szczędzić wysiłku, dzięki czemu można na pierwszy rzut oka odnaleźć fotelik w ciemną noc. W ciągu miesiąca projekt otrzymał wsparcie 5 679 entuzjastycznych zwolenników na platformie crowdfundingowej.
MarkaVICSEED #ad
ProducentVICSEED #ad
Waga0.29
Numer częściHU-XI-200
Gwarancja5 lat gwarancji

6. Lamicall

#ad

Uchwyt samochodowy 360 stopni do iPhone 15/14/13/12 Pro Max, wentylacja – akrylowy design 2024, uniwersalny uchwyt samochodowy na telefon komórkowy, Lamicall Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy

#ad
Lamicall #ad - Zwiększa to nie tylko stabilność telefonu, ale również skutecznie chroni go przed uderzeniami i poślizgiem. Stabilniejsza struktura i metalowe haczykiten ulepszony uchwyt na telefon komórkowy posiada również konstrukcję "zaczepu z haczykiem". Szeroka kompatybilnośćuchwyt samochodowy na telefon komórkowy lamicall jest kompatybilny z urządzeniami o przekątnej 4-7", samsung galaxy s23+, huawei mate 60, s23 ultra, nexus itd.

Można szybko umieścić i zdjąć telefon. Wskazówka: proszę upewnić się, pro max, iphone 15 pro, huawei mate 50 pro, 12 mini, a53, lg, 13 pro, s22, iphone 14 pro max, iphone 14 pro, nokia, sony, s21, takimi jak apple iphone 15, S20, a54, iphone 13, XS Max Xs XR X 8 7S 6s 6 Plus, iPhone 15 Plus, 12 Pro Max, HTC, Z Flip4, 11 Pro, że grubość urządzenia wynosi mniej niż 15 mm. Wystarczy nacisnąć żółty przycisk z tyłu uchwytu, mocno dociśnij zaciski, aby telefon mógł być bezpiecznie zamocowany.

Obsługa jedną rękąten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy posiada funkcję szybkiego zamykania za pomocą jednego przycisku, a następnie stojak otworzy się automatycznie. Innowacyjne wzornictwosamochodowy uchwyt na telefon komórkowy lamicall 2024 jest wykonany z wysokiej jakości materiału akrylowego. Bardzo proste i wygodne. Również uchwyt jest bardzo łatwy w montażu. Obrót o 360° i łatwa instalacjaten uchwyt samochodowy do iphone'a może być obracany o 360 stopni. W porównaniu ze starym modelem poszerzony klips z haczykami zapewnia większą stabilność.
MarkaLamicall #ad
ProducentLamicall #ad
Wysokość2
Długość3.3
Waga0.33
Szerokość6.9
Numer częściSTCV04-EU-B
ModelSTCV04-EU-B

7. Pnitri

#ad

Klips z hakiem i nogami, ochrona przed wentylacją, uchwyt samochodowy na telefon, Pnitri Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy, podwójne podparcie, uchwyt na telefon komórkowy, obracany o 360°

#ad
Pnitri #ad - Potrójne wsparcie: oprócz wysokowydajnego metalowego haka, chroniąc akcesoria samochodowe. Uchwyt pasuje do większości samochodów, w tym iphone 14/13/12, 1", ciężarówek, SUV-ów i taksówek i jest idealną pomocą dla kierowców Uber i Lyft. Do pionowych i poziomych otworów wentylacyjnych. Szeroka kompatybilność: samochodowy uchwyt na telefon pnitri jest wyposażony w trzyosiową regulowaną konstrukcję i można go regulować na wysokość za pomocą wysuwanego uchwytu na podłodze.

Struktura przegubu kulowego umożliwia wybór żądanego kąta i dostosowanie się do różnych wysokości i stylów jazdy. Jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami komórkowymi o przekątnej 4-7, Samsung Galaxy S/A i urządzeniami z systemem Android. Po odpowiednim dokręceniu automatycznie przestaje wywierać nacisk na szczelinę wentylacyjną. Nie jest zalecany dla właścicieli, uchwyt samochodowy na telefon Pnitri jest wyposażony w 2 nogi podpierające i 2 gniazda zatrzaskowe. Można go obracać pod różnymi kątami, aby zapewnić stabilność i przy tym nie hałasować, którzy używają okrągłych otworów wentylacyjnych.

Indywidualny kąt: uchwyt na telefon komórkowy zapewnia płynny obrót o 360°, co umożliwia bezproblemowe przełączanie pomiędzy trybami poziomymi i pionowymi. Ulepszona ochrona samochodowy uchwyt na telefon: w przeciwieństwie do innych produktów dostępnych na rynku, hamulcach, a nawet na nierównym terenie, samochodowy uchwyt na telefon Pnitri charakteryzuje się przyciskiem blokującym z zabezpieczeniem przed przeciążeniem. Kilka ulepszonych funkcji: powierzchnia styku uchwytu na telefon komórkowy jest pokryta miękkim ryflowanym silikonem, co umożliwia lepszą cyrkulację powietrza i zmniejsza możliwość ześlizgiwania się telefonu.
MarkaPnitri #ad
ProducentPnitri #ad
Wysokość2.36
Długość4.8
Waga0.35
Szerokość3.15
Numer częściPNCP01
ModelPNCP01

8. JOYROOM

#ad

Nieblokujący odpowietrzania uchwyt na telefon komórkowy do samochodu, 20 x N55 magnes uniwersalny uchwyt samochodowy na, JOYROOM Magsafe magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy do samochodu

#ad
JOYROOM #ad - Kompatybilny ze wszystkimi smartfonami - telefony komórkowe z funkcją magsafe mogą być używane bezpośrednio, inne telefony komórkowe powinny być używane z metalowymi pierścieniami. Zadbamy o twoje oczekiwania, dopóki nie będziesz zadowolony. Nasz profesjonalny zespół serwisowy działa online 24 godziny na dobę. Pomóż znaleźć najlepszy kąt widzenia: konstrukcja ramienia przedłużającego może zrekompensować niedogodności spowodowane niską pozycją wylotu powietrza i jest wygodniejsza i wygodniejsza.

Rozmiar pierścienia magnetycznego został optymalnie dopasowany, że aparat telefonu nie zostanie zablokowany. Obrotowa głowica kulowa uchwytu na telefon komórkowy może być obracana o 360 stopni, dzięki czemu możesz ustawić telefon w najlepszej pozycji. Ramię przedłużające ma optymalną długość i przeszło 10 000 testów wibracyjnych, nigdy nie odpada; ②Ulepszone ramię przedłużające może chronić telefon komórkowy przed przegrzaniem i kolizją, a jednocześnie uniknąć zablokowania wylotu powietrza.

Zaskakująco pusty pierścień tego stojaka nie blokuje funkcji bezprzewodowego ładowania. Ten samochodowy uchwyt na telefon komórkowy może stabilnie utrzymać nawet 15 smartfonów. Szczególnie nadaje się do modeli magsafe iphone 15 ~ 12 - uchwyt samochodowy joyroom magsafe idealnie pasuje do iphone 15 / iPhone 15 Plus / 13 / 14 / iphone 15 pro max / iphone 15 Pro / 12, 0, może być używana bezpośrednio, oficjalnych etui na telefon Magsafe i magnetycznych etui na telefony innych marek. Silikonowe etui na telefon komórkowy i etui o szorstkiej powierzchni nie są odpowiednie.
MarkaJOYROOM #ad
ProducentJOYROOM #ad
Wysokość1.54
Długość3.74
Waga0.29
Szerokość2.17
Gwarancja1 Lat

9. YOSH

#ad

Huawei, Samsung Galaxy, uniwersalny uchwyt samochodowy do smartfonów iPhone, obracany o 360°, z materiałami i silikonową ochroną, YOSH 2023 samochodowy uchwyt na telefon komórkowy do wentylacji

#ad
YOSH #ad - Unikalna funkcja pamięci yosh panel ekskluzywna opatentowana technologia, Plug and Play, brak konieczności drugorzędnego ustawienia, pożegnaj się z żmudną pracą. Ultra stabilna konstrukcja podwójnie blokująca struktura klipsa wentylacyjnego zapewnia wysoką stabilność i pewny chwyt na otworze wentylacyjnym, a wytrzymały cliparm utrzymuje telefon bez chwiecia się na wyboistych drogach.

Uchwyt na telefon komórkowy YOSH pozwala skupić się na drodze. Obsługa jedną ręką głowica kulowa obracana o 360° umożliwia regulację w poziomie i pionie urządzenia, dzięki czemu jest łatwa w obsłudze jedną ręką i zapewnia bezpieczną jazdę po drodze. Innowacyjna konstrukcja z szeroką szyjką zwiększa głębokość mocowania wentylatorów poprzecznych o 100%. Ten uchwyt samochodowy nadaje się do większości otworów wentylacyjnych w samochodzie Wskazówka: nie nadaje się do niektórych okrągłych otworów wentylacyjnych z nieregularnymi lamelkami.

Szeroka kompatybilność uchwyt na telefon komórkowy yosh do samochodu jest kompatybilny z telefonami komórkowymi o przekątnej do 6, takimi jak iPhone 14, 7 Plus, 8", S20, 11 pro max X XR 8, S20+, Ultra Note20, A70, 13, Huawei Mate40 pro+, samsung a71, 12, s20, Mate40 pro Mate40 pro Mate40 Pro. Pasuje do wylotu powietrza zaciski wylotu powietrza yosh są smukłe i pasują również do węższych odstępów między łopatkami wentylatora. 0 p40p40pro p40 Pro+. Antypoślizgowy silikon poprawia uczucie użytkowania.
MarkaYOSH #ad
ProducentYOSH #ad
Wysokość3.11
Długość4.65
Szerokość2.52
Numer częściCH404
ModelCH404
Gwarancja1

10. TOPK

#ad

Magnes z silną siłą ssania do deski rozdzielczej i przedniej szyby, uniwersalny uchwyt obrotowy o 360° na telefon komórkowy do, Uchwyt na telefon komórkowy TOPK samochodowy uchwyt na telefon komórkowy

#ad
TOPK #ad - Szybkie nagrywanie jedną ręką i uwolnij ręce, dzięki czemu rozmowy telefoniczne i nawigacja GPS są wygodniejsze. W ten sposób można zablokować 2 kable w samochodzie po obu stronach uchwytu, aby utrzymać porządek w samochodzie. Swobodnie obracany o 360°: uchwyt na telefon komórkowy topk jest wyposażony w przegub kulowy 360°, który przy ustawianiu kąta widzenia zapewnia wyraźny widok na ekranie w formacie pionowym lub poziomym.

Bezpieczna i stabilna mocna przyssawka: uchwyt na telefon komórkowy jest wyposażony w super mocną samoprzylepną podstawę z przyssawką. Atwy w obsłudze: po zainstalowaniu metalowej płytki z tyłu telefonu lub obudowy telefonu można łatwo włożyć lub zdjąć telefon jedną ręką. Pole magnetyczne nie wpływa na sygnał telefonu i zapewnia bezpieczną jazdę. Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy posiada teleskopowe ramię, 2 do 16, które można wydłużyć od 4, 8 cm. Pociągnij przyssawkę do góry/naciskaj, aby utworzyć obszar próżniowy między przyssawką a tablicą instrumentów i mocno przymocuj uchwyt do tablicy rozdzielczej lub przedniej szyby.

Unikalna konstrukcja klipsa kablowego: z boku uchwytu magnetycznego znajduje się obrotowy dwustronny gumowy klips na kabel. Podczas ładowania kabel można łatwo wyjąć z boku uchwytu. Silna siła magnetyczna: uchwyt na telefon komórkowy topk do samochodu jest wyposażony w najsilniejsze magnesy na rynku N52, które utrzymują telefon stabilnie, nawet na wyboistych drogach. Przyssawka jest wykonana z wysoce polimerowego poliwęglanu i materiałów ABS.
MarkaTOPK #ad
ProducentDongguan Chenxun Electronics Co., Ltd. #ad
Waga0.42
Numer częściD37-X
ModelD37-X
Gwarancja1