Top 10 Shoes Rack Cabinet – Artykuły budowlane, remontowe i ogrodnicze

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Tatkraft

#ad

Nierdzewne, bez wiercenia, Tatkraft Seger zestaw 6 wieszaków na ręczniki do drzwi, kolor srebrny, stal nierdzewna, haczyki na drzwi

#ad
Tatkraft #ad - Pasują do każdych drzwi wewnętrznych o standardowej grubości 40 mm z jednej strony haka, a także drzwi szafy do 18 mm druga strona haka. Haki. Zysk miejsca: dzięki seger6 zyskujesz dodatkowe miejsce do przechowywania w łazience, salonie, kuchni, a także miejsce na ręczniki, przedpokoju, buty, torby lub akcesoria biurowe.

Atwy montaż: uchwyt na ręczniki seger6 można stabilnie zamontować bez wiercenia i wkręcania wystarczy zawiesić! a następnie udźwig do 5 kg. Wodoodporny: purystycznie eleganckie wieszaki na drzwi są odporne na działanie wody i nierdzewne i można je łatwo czyścić. Nadaje się do użytku. Dwustronne zastosowanie: nasze zawieszki to sześć wytrzymałych haczyków na drzwi ze stali nierdzewnej na ręczniki, ściereczki do naczyń lub inne artykuły gospodarstwa domowego.

Praktyczne wzornictwo: srebrne błyszczące haczyki na ręczniki seger6 zostały przemyślane i funkcjonalnie zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do każdego nowoczesnego i klasycznego wystroju wnętrza. Zestaw zawiera 6 szt. Rozmiar haczyka: 25 x 60 x 66 mm. Optymalny również do trzymania ściereczek do czyszczenia itp.
MarkaTatkraft #ad
ProducentTatkraft #ad
Wysokość2.36
Długość1.57
Szerokość0.98
Numer części19638
Model19638

2. HOOBRO

#ad

Kolor beżowy EBG12XJ01, na 16-20 par butów, wejście, regulowany regał z siatki metalowej, korytarz, 5-poziomowy regał na buty, przemysłowy, HOOBRO Regał na buty, przestronny blat

#ad
HOOBRO #ad - Wytrzymały, stabilny i bezpieczny: regał na buty wykonany jest z wysokiej jakości płyt wiórowych i metalowych kratek, nie musisz się martwić, że nie poradzi sobie z dużymi obciążeniami. Idealne połączenie: matowo-czarne obramowanie jest gładkie i eleganckie, wykończenie w kolorze szarym jest wyrafinowane i stylowe.

Atwa instalacja: temu regałowi na buty towarzyszą szczegółowe instrukcje, akcesoria numeracyjne i narzędzia instalacyjne. Zamiast układać je w rogach, każda warstwa może pomieścić 4-5 par butów. Po powrocie do domu będziesz pod wrażeniem tego uroczego regału na buty. Idealny dom na buty: dawno minęły czasy, w tym 5-poziomowym regale na buty, kiedy buty były rozproszone. Doskonale harmonizuje z istniejącymi meblami w domu.

Skośny czy płaski? to zależy od ciebie: przestronny, otwarty metalowy regał o wysokości 81 cm zapewnia miejsce na buty dla całej rodziny, a nachylenie siatki można dostosować do potrzeb. Górna płyta może udźwignąć maksymalną wagę 10 kg, a każdy regał może udźwignąć maksymalną wagę 5 kg. Adnych trudności nie będzie stanowić wyzwania podczas instalacji. Wystarczy zdjąć jeden z regałów, aby schować buty.
MarkaHOOBRO #ad
ProducentHOOBRO #ad
Wysokość31.89
Długość11.81
Waga14.33
Szerokość29.53
Numer częściEBG12XJ01
ModelEBG12XJ01

3. Tiberham

#ad

Półka na buty z 2 przegródkami, kolor czarny, 2 sztuki – mechanizm zamykający do, Okucie uchylne do szafek na buty, okucie obrotowe z tworzywa sztucznego, zawias meblowy do montażu w regale na buty

#ad
Tiberham #ad - Kupuj bez obawy: nasze ramki na buty są wyposażone w 12-miesięczną bezproblemową i 30-dniową. Idealny wybór do przechowywania butów lub do zużytych lub złamanych zawiasów. Różnorodne możliwości zastosowania: zawiasy do szafy na buty Flip Frame Fit do regałów na buty, szafy, skrzynki na buty itd.

Wysokiej jakości materiały montażowe wchodzą w zakres dostawy dla szybkiej i łatwej instalacji. Wytrzymałe i trwałe: wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej o maksymalnej odporności na korozję i trwałości, zawiasy do szafki na buty są produkowane, aby zapewnić niezawodne wsparcie przez wiele lat. Nie wahaj się skontaktować z naszym działem obsługi klienta, jeśli masz jakiekolwiek zagadki dotyczące naszych produktów, a my jesteśmy zawsze gotowi zaoferować naszym klientom 100% satysfakcjonującą obsługę.

Atwa instalacja: zestaw jest dostarczany z parą składanych ram do szafki na buty po lewej i prawej stronie. Praktyczne i praktyczne: ukryte ruchome okucia regałów obrotowych służą do przekształcenia dwuwarstwowego regału na buty, ukośnego regału i uczynienia go bardziej praktycznym i pięknym.
MarkaTiberham #ad
ProducentTiberham #ad
Wysokość0.01
Długość10.24
Szerokość3.54
Numer częściSHOE_CABINET_HINGE_2PCS
ModelSHOE_CABINET_HINGE_2PCS

4. Regun

#ad

Dwuwarstwowe zawiasy do szuflady na buty, do kuchni, Zawiasy do szafy na buty, salonu 2 sztuki w opakowaniu

#ad
Regun #ad - Funkcja produktu: ten uchwyt do półki służy do przekształcenia jednego lub wielowarstwowego regału na buty i fazowania regału, aby uczynić go bardziej praktycznym i pięknym. Obszar zastosowania: zawias do szuflady ze stali nierdzewnej jest łatwy w montażu i szeroko stosowany w życiu codziennym, sprawia, regałów, pasuje do większości regałów na buty, szafek i pudełek na buty, że jest bardziej praktyczny i piękny.

Wymienność: ten zawias meblowy ma dobrą jakość i wysoką niezawodność i może być bezpośrednio zastąpiony zużytymi lub uszkodzonymi zawiasami. Doskonały materiał: wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wytrzymały i trwały, z wykwintnym kunsztem, niełatwy do uszkodzenia i długa żywotność.

Wykwintne rzemiosło: zawias ten jest produkowany przy użyciu technologii polerowania powierzchni, która zapewnia funkcję antykorozyjną i skutecznie zmniejsza współczynnik tarcia chropowatości, poprawia gładkość i sprawia, że jest bardziej przenośny.
MarkaRegun #ad
ProducentRegun #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Szerokość0.39
Numer częściRegunv7rd3q4hg2-02
ModelRegunv7rd3q4hg2-02

5. BIlinli

#ad

BIlinli 1 para butów zawiasy do gabinetu Flip Frame ukryte, ruchome, obrotowe zębatki na okuciach

#ad
BIlinli #ad - Doskonała jakość: bardzo delikatne części wewnętrzne zapewniają większe bezpieczeństwo. Zestaw zawiera: 1 para zawiasów Shoe Cabinet. Specjalne wzornictwo: deska do postawienia na ukośnie, sprawia, że jest praktyczna i piękna. Zalety: w zestawie znajdują się takie elementy, jak śruby. Zastosowanie: pasuje do regału na buty, regału, szafy, walizki na buty itd. Atwy montaż.
MarkaBIlinli #ad
ProducentBIlinli #ad
Numer części7HH1101287-C_LXD

6. AUNMAS

#ad

AUNMAS Zawiasy do szafek na buty, zawiasy z tworzywa sztucznego, akcesoria do domu 1#, proste, do regału, dwie warstwy, zawiasy do szafki na buty

#ad
AUNMAS #ad - Zawias do szafki na buty nadaje się do płynnej wymiany szafek na buty i szuflad składanych. Stalowe zawiasy do szuflad walcowanych na zimno nadają się do regałów na buty, szaf, regałów, pudełek na buty itp. Ten zawias może być używany w sypialni, salonie i przy wejściu, aby dopasować się do regału na buty.

Atwy montaż: ten składany zawias ramy jest wyposażony w okucia z lekkiego metalu, aby regał był uchylny, które są łatwe w montażu i trwałe. Uchwyt do regału służy do przekształcenia jedno- lub wielowarstwowego regału na buty w taki sposób, co jest bardziej praktyczne i piękniejsze. Wydrążona konstrukcja: wydrążona konstrukcja wspomaga cyrkulację powietrza i chroni buty przed wilgocią i wodą. Stal walcowana na zimno: ten zawias do szafki na buty jest wykonany z wysokiej jakości stali walcowanej na zimno i został wypolerowany na powierzchni, aby zapobiec rdzewieniu i korozji.

Do regałów na buty: te zawiasy do regału na buty mają większą pojemność na drugim poziomie i pozwalają zaoszczędzić miejsce. Wysoka twardość: ta składana rama z szafki na buty to wysokiej jakości stal walcowana na zimno o wysokiej twardości i dużej przyczepności, o wysokiej niezawodności i może bezpośrednio zastąpić zużyte lub złamane zawiasy.
MarkaAUNMAS #ad
ProducentAUNMAS #ad
Wysokość1.18
Długość10.24
Waga0.09
Szerokość10.24
Numer częściCombort2owrxsv0na-01

7. DGTRHTED

#ad

Dgtrhted Mechanizm szafki na buty, zawiasy do kabiny – 2 szt. stal szlachetna buty szafka z szufladami zawiasy Turing Rack okucia zapasowe rozmiar: 2 warstwy

#ad
DGTRHTED #ad - Funkcja: ten uchwyt do regału jest używany, skośne i sprawić, aby zmienić wygląd jednowarstwowego regału na buty, że półka jest bardziej praktyczna i piękna.

Jeśli masz jakikolwiek problem w ciągu 12 miesięcy nie wahaj się z nami skontaktować. Zastosowanie: szafa, zawiasy flip Frame Fit do regałów na buty, szafek, regałów, skrzynek na buty itp. Produkt wysokiej jakości. Wytrzymałe i trwałe, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej z procesem polerowania powierzchni, odporne na korozję. Wysoka niezawodność, możesz bezpośrednio zużyte lub złamane zawiasy. Atwy montaż: elementy montażowe wchodzą w zakres dostawy, para zawiasów na lewą i prawą stronę.
MarkaDGTRHTED #ad
ProducentDGTRHTED #ad
Waga0

8. BORDSTRACT

#ad

Stelaż obrotowy, zawiasy ze stali nierdzewnej, BORDSTRACT 2 szt. mechanizm szafki na buty, salonu 2 warstwy, zawiasy, do szafki na buty, zapasowe okucia do kuchni, zawiasy do szafy

#ad
BORDSTRACT #ad - Idealna część zamienna: nasz zawias meblowy charakteryzuje się wysoką niezawodnością i dobrą jakością, możesz bezpośrednio wymienić zużyte lub złamane zawiasy. Materiał ze stali nierdzewnej klasy premium: nasz zawias do szuflady butów wykorzystuje wysokiej jakości materiał ze stali nierdzewnej, który jest produkowany z precyzyjnym rzemiosłem, jest wytrzymały i trwały, nie ulega łatwo uszkodzeniu i ma długą żywotność.

Szerokie zastosowanie: nasz zawias do szuflady ze stali nierdzewnej jest łatwy w instalacji, który jest szeroko stosowany w naszym codziennym życiu i nadaje się do większości regałów na buty, regałów, szafek i skrzynek na buty, dzięki czemu są bardziej praktyczne i piękniejsze.

Idealne części zamienne do mebli, butów i zawiasów do szuflad. Atwy montaż: nasz zawias do szuflady na buty to para zawiasów po lewej i prawej stronie, co znacznie ułatwia montaż. Proces polerowania powierzchni: nasz zawias do szafy jest produkowany w procesie polerowania powierzchni, dzięki czemu ma funkcję nierdzewną i skutecznie zmniejsza współczynnik chropowatości i poprawia gładkość, dzięki czemu jest bardziej przenośny.
MarkaBORDSTRACT #ad
ProducentBORDSTRACT #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.6
Szerokość0.39
Numer częściBORDSTRACTk5u4farp7d-02

9. Nikou

#ad

1 para butów, zawiasy ramowe, ochrona przed korozją 3 warstwy, szafa z szufladami, 3 rodzaje, Zawiasy do szafki na buty, ruchome okucia wózków obrotowych

#ad
Nikou #ad - Stabilna wydajność: wysoka niezawodność, idealna do zużytych lub uszkodzonych zawiasów. Wysokiej jakości materiały: zawias szafki na buty wykonany jest ze stali nierdzewnej, która jest mocna i niełatwa do uszkodzenia i trwała. Atwa instalacja: nadaje się do większości regałów na buty, regałów, szafek, pudełek na buty itp. Trzy rodzaje: proszę wybrać zgodnie z własnymi potrzebami, duża praktyczność. Dobra jakość: wykwintne wykonanie, polerowanie powierzchni, ochrona przed rdzą i korozją.
MarkaNikou #ad
ProducentNikou #ad
Wysokość1.18
Długość10.63
Waga0.64
Szerokość7.87
Numer częściNikouimhs2qevkc-03
ModelNikouimhs2qevkc-03

10. YUMILI

#ad

Salonu 3 warstwy, zawiasy szafkowe, Mechanizm szafki na buty, zawiasy do szuflad na buty, zawiasy do szafek do kuchni, 2 sztuki ze stali nierdzewnej

#ad
YUMILI #ad - Atwa instalacja, pasuje do większości regałów na buty, regałów, szaf, skrzynek na buty itd. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, solidny, wytrzymały i trwały. Wysoka niezawodność, można bezpośrednio wymienić zużyte lub złamane zawiasy. Mamy dla ciebie trzy rodzaje, wybierz zgodnie z własnymi potrzebami. Dzięki procesowi polerowania powierzchni jest nierdzewny, odporny na korozję.
MarkaYUMILI #ad
ProducentYUMILI #ad
Waga1.01