Top 10 Mont Blanc Rollerball Refill – Naboje do piór

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. PILOT

#ad

żelowy wkład atramentowy, wkłady uzupełniające FriXion z ścieralnym tuszem, PILOT FriXion wkłady zapasowe 0,7, 6 sztuk, kompatybilne z FriXion Ball & FriXion Clicker, kolor czarny/niebieski, średnia moc

#ad
PILOT #ad - Szczegóły produktu: wkłady frixion 07 do frixion ball i frixion clicker 07 | 6 sztuk | kolory: czarny, niebieski | tusz: pasta żelowa na bazie wody; ścieralna | końcówka: stożkowa końcówka ze stali nierdzewnej z kulką wolframowo-karbidową, średnia końcówka.

Przyjemne i miękkie: nasza specjalna mieszanka żelowa i wyjątkowo odporna na nacisk końcówka ze stali nierdzewnej wkładów FriXion umożliwiają miękkie i doskonałe uczucie podczas pisania, bez zarysowań. Ochrona środowiska: wkłady frixion nadają się do wszystkich długopisów wielokrotnego napełniania z asortymentu FriXion, dzięki czemu zamiast całego pióra kulkowego można wymienić tylko wkład atramentowy.

Zrównoważona koncepcja: wkład frixion oraz jego trwałe i odporne na ciśnienie końcówki umożliwiają długi okres użytkowania naszych produktów FriXion. Nieskończone możliwości: od klasycznego niebieskiego po jaskrawy różowy – dzięki 16 kolorom wkłady żelowe zapewniają nieskończenie wiele kreatywnych możliwości na każdym papierze, niezależnie od tego, czy jest to biały, ciemny czy kolorowy.
MarkaPILOT #ad
ProducentPILOT #ad
Wysokość0.47
Długość7.68
Waga0.04
Szerokość3.15
Numer części..
Model..
GwarancjaNie

2. Online

#ad

Również do kul atramentowych, opakowanie ekonomiczne, wymienne, uniwersalne, zmywalne, ONLINE 40 x kompatybilne wkłady LAMY niebieskie, do wszystkich powszechnie stosowanych piór wiecznych

#ad
Online #ad - Dostępne również w innych kolorach i zestawach. Długie pisanie: wkłady o dużej pojemności w ekonomicznym opakowaniu dla bardzo długiego pisania bez częstej wymiany wkładów. Wkład atramentowy online królewski błękit z oceną 1, 0 wyraźnie różni się od produktów porównywalnych.

Zestaw wkładów atramentowych: uniwersalne naboje, jako zestaw uzupełniający. Online markowa jakość: online to niemieckie przedsiębiorstwo od 1991 roku i specjalista w dziedzinie przyborów do pisania, zestawów do kaligrafii, etui i wielu innych. Jedna strona pasuje do pióra Lamy, 40 sztuk, druga do wszystkich innych modeli. Wkłady atramentowe kombi są kompatybilne ze wszystkimi popularnymi modelami piór wiecznych, również z piórami Lamy. NajwyŻszy tarusz: tusz online w kolorze królewskiego błękitu jest wysokiej jakości i przekonuje stałym odcieniem błękitu.

Wkłady uzupełniające do domu i szkoły. Dla każdego wypełniacza patronów: dla wszystkich, którzy nie lubią się zaangażować i pisać różnymi piórami. Zwycięzca testu testu: najbezpieczniejszy wkład atramentowy w teście substancji szkodliwych wydanie 08/2022: atrament ląduje nie tylko na papierze, ale także ręce i ramiona są chętnie upiększane przez kreatywnych uczniów. Dwustronne zastosowanie.
MarkaOnline #ad
ProducentOnline Schreibgeräte GmbH #ad
Numer części70049
Modelkönigsblau
Gwarancja24 Miesięcy

3. Schneider

#ad

Czarne, niezmywalne, Schneider 6801 wkłady atramentowe standardowe wkłady do piór wiecznych, 100 sztuk

#ad
Schneider #ad - Oznaczenie typu wkładu atramentowego: format standardowy. Standardowy czarny wkład atramentowy do piór wiecznych. Zawartość opakowania: 1 okrągła puszka ze 100 standardowymi wkładami atramentowymi z zamknięciem kulowym. Zastosowanie do produktu: pasuje do Schneider i wielu innych piór wiecznych i długopisów z nabojami. Kolor: czarny. Nie nadaje się do usunięcia. Z zamknięciem kulkowym.
MarkaSchneider #ad
ProducentSchneider #ad
Wysokość3.7
Długość2.83
Waga0.35
Szerokość2.83
Numer częścilocalization_B075ZNVST2
Model6801
Gwarancjaustawowy

4. Montblanc

#ad

Montblanc "Mystery Black" 116190 Długopis wymienny wkład M, długopis Wkład, 2 x wkład długopis Czarny

#ad
Montblanc #ad - Montblanc od 110 lat jest synonimem najwyższej klasy kultury pisania. Wkład długopisowy montblanc jest jednym z najlepszych w swojej dziedzinie zastosowań.

Z jednej strony proste i ponadczasowe - z drugiej potężne i wyraziste. Wkład do długopisu montblanc m jest właściwym wyborem, jeśli pożądany jest normalny skok. Dokładnie tak, jak powinno być pisanie || wspomniany wkład do długopisu jest zdecydowanie odpowiedni do wszystkich długopisów MB z wyjątkiem małej wersji Mozarta || Zakres dostawy: 2 x wkłady kulkowe M w Mystery Black / Montblanc Kullis & Fineliner / Wkład do długopisu. Kopalnia jest przyjemnie gładka na papierze i zapewnia znajome zastosowanie koloru || Kolor „Mystery Black” jest jednym z klasyków wśród kolorów Ballpen.
MarkaMontblanc #ad
ProducentMontblanc #ad
Wysokość0.2
Długość3.9
Waga0.01
Szerokość0.2
Numer części116190
Model116190
GwarancjaBrak gwarancji

5. Montblanc

#ad

Mont Blanc wkład do długopisu, niebieski pacific blue m

#ad
Montblanc #ad - Wkład do długopisów Montblanc należy do najwyższej klasy swojego obszaru zastosowania. Znany niebieski kolor urzeka swoim bogatym odcieniem i pasuje na każdą okazję.

Kolor "royal blue" to absolutny klasyk, jeśli chodzi o kolory czcionek. Wkład do długopisu montblanc m to właściwy wybór, jeśli pożądane jest normalne pociągnięcie. Zakres dostawy: 2 x wkład do długopisu M w kolorze Royal Blue / Montblanc Kullis & cienkopisy / Ballpoint Pen Refill niebieski. Wkład jest przyjemnie lekki na papierze i zapewnia zwykłe nanoszenie farby. Wkłady zamienne kulli mogą być stosowane we wszystkich nowoczesnych pisakach Montblanc z wyjątkiem arcydzieła LeGrand – łatwa wymiana dzięki idealnemu dopasowaniu. Montblanc od 110 lat jest synonimem kultury pisania najwyższej klasy.
MarkaMontblanc #ad
ProducentMontblanc #ad
Wysokość0.2
Długość3.9
Waga0.01
Szerokość0.2
Numer części124493
Model124493
GwarancjaBrak gwarancji

6. Montblanc

#ad

Mont Blanc wkład do długopisu B

#ad
Montblanc #ad - Montblanc od 110 lat jest synonimem kultury pisania najwyższej klasy. Prosty i ponadczasowy z jednej strony – mocny i wyrazisty z drugiej strony. Szeroki wkład do długopisów firmy Montblanc należy do najwyższej klasy swoich zastosowań.

Wkłady zamienne kulli mogą być stosowane we wszystkich nowoczesnych pisakach Montblanc z wyjątkiem arcydzieła LeGrand – łatwa wymiana dzięki idealnemu dopasowaniu. Zakres dostawy: 2 x wkład do długopisu B w kolorze Mystery Black / Montblanc Kulis & cienkopis/Ballpoint Pen Refill czarny. Wkład do długopisu montblanc b to właściwy wybór, jeśli pożądane jest mocne pociągnięcie. Kolor "mystery black" zalicza się do klasyków wśród kolorów balonów. Wkład łatwo przesuwa się po papierze i zapewnia nasycone nanoszenie farby podczas pisania.
MarkaMontblanc #ad
ProducentMontblanc #ad
Wysokość0.2
Długość3.9
Waga0.01
Szerokość0.2
Numer części116191
Model116191
GwarancjaBrak gwarancji

7. Schneider

#ad

Niebieski opakowanie 3 szt., Schneider 755 wkłady do długopisów trwałe

#ad
Schneider #ad - Nieścieralny: tak. Oznaczenie wkładu: międzynarodowy wkład wielkości G2 z rewolucyjną technologią ViscoGlide. Kolor wkładów piśmienniczych: niebieski.

Długość: 98 mm. Grubość kreski: XB. Cechy szczególne: odporna na zużycie końcówka ze stali nierdzewnej zapewnia możliwość ciągłego używania. Zakres dostawy: 3 szt. Wkładów w opakowaniu blistrowym. Zastosowanie do produktu: pasują do wszystkich modeli długopisów od Schneider - kulkowych i żelowych o uniwersalnym dopasowaniu z Plug + Play oraz do wielu innych, używanych na rynku długopisów z systemem G2. Nazwa typu produktu: Slider 755. Materiał trzonka: metal. Materiał wkładu zgodnie z normą iso: ISO 12757 – 2 G2. Oznaczenie artykułu: wkład do długopisu.
MarkaSchneider #ad
ProducentSchneider Schreibgeräte #ad
Waga0.04
Numer części77347
Model77347

8. Cadenis

#ad

Szerokość kreski: 0,7 mm, wkład zapasowy do CARBON MÄANDER 131-1 + 131-4 131-1001, Cadenis Wkład do długopisu kulkowego, kolor: niebieski, zestaw 2 sztuk

#ad
Cadenis #ad - Wkład do długopisu kulkowego high class 2-częściowy zestaw zapasowy do naszego zestawu do pisania CARBON MÄANDER 131-1 + 131-4. Kolor: niebieski / grubość kreski: F / 0, 7 mm. Końcówka ze stali nierdzewnej z ceramiczną kulką zapewnia płynne pisanie. Extra long cap off time – tzn. Wkład nie wysycha przez długi czas nawet bez zamknięcia. Wysokiej jakości wkłady wyprodukowane w Niemczech.
MarkaCadenis #ad
ProducentCadenis #ad
Wysokość0.23
Długość4.33
Waga0.03
Szerokość0.23
Numer części131-1001

9. Montblanc

#ad

Montblanc Royal Blue 105159 wkład do długopisu kulkowego – niebieski wkład wymienny do długopisu kulkowego i cienkopisu rozmiar M – 2 x wkład do długopisu kulkowego M

#ad
Montblanc #ad - Pasujące wkłady do długopisu kulkowego lub cienkopisu firmy Montblanc umożliwiają prawdziwą przyjemność pisania. Zakres dostawy: 2 x wkłady montblanc Medium - Royal Blue / Montblanc Rollerball niebieskie / Made in Germany.

Produkcja każdego produktu montblanc odbywa się z najwyższą starannością i przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Do eleganckich przyborów do pisania montblanc oferuje równie wysokiej jakości akcesoria – do tego należy 2-częściowy zestaw wkładów zapasowych w rozmiarze M jako idealne uzupełnienie pisaków. Wkłady zapasowe w kolorze royal blue pasują do wszystkich kul i cienkopisów Montblanc z wyjątkiem piłki "Meisterstück LeGrand".
MarkaMontblanc #ad
ProducentMontblanc #ad
Wysokość0.2
Długość3.9
Waga0.01
Szerokość0.2
Numer części124504
Model124504
Gwarancjabrak

10. Schneider

#ad

Szerokość linii 0,5 mm 10-pak niebieski, Wkład do pióra kulkowego Schneider Topball 850 format Euro

#ad
Schneider #ad - Zakres dostawy: 10 sztuk wkładów do piór kulkowych Topball 850, kolor wkładu: niebieski, grubość kreski 0, 5 mm format euro. Wkład zapasowy do topball 811 i innych długopisów w formacie euro. Stabilna stożkowa końcówka pisaka wykonana z odpornej na zużycie stali nierdzewnej jest idealna do wygodnego, lekkiego i wyrazistego pisania. Ze względu na tusz cap-off może pozostać otwarty przez 2-3 dni bez wysychania. Atrament nie jest zmywalny i nie nadaje się do dokumentów. Długość wkładu wynosi 11, 3 cm, średnica 6 mm.
MarkaSchneider #ad
ProducentSchneider #ad
Wysokość0.55
Długość4.53
Waga0.02
Szerokość1.3
Numer części8503
Model8503