Top 10 Handyhülle iPhone 15 – Obudowy na telefony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOSNOVO

#ad

MOSNOVO Etui do iPhone 14 Pro, odporne na uderzenia etui ochronne TPU z motywem kolażu w stylu vintage do iPhone 14 Pro, Buffertech 6,6 ft Drop Impact Anti Peel Off przezroczyste

#ad
MOSNOVO #ad - Buffertech odporny na uderzenia materiał – przetestowany i udowodniony w laboratorium, wytrzymuje tysiące testów upadkowych z 6, pochłaniając przy tym 95% energii uderzenia, 6 stopy, a nawet przekraczając standardy wojskowej ochrony przed upadkiem.

Cieszą się celebrytami/wpływowymi gwiazdami. Mosnovo etui kompatybilne z iphone 14 pro rozmiar wyświetlacza 6, 1 cala, 2022 – wyposażone w innowacyjny amortyzujący wstrząsy materiał Buffertech i dwuwarstwową funkcję ochronną rama TPU + twardy tył w celu ochrony przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi. Wytrzymały, antypoślizgowy tpu jest kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem i zapewnia lekką, poręczną konstrukcję z wygodnym dostępem do wszystkich przycisków i złączy.

Be bold. Be you. Dodatkowo podniesione i ścięte krawędzie chronią ekran dotykowy i obiektyw aparatu. Super ochrona. Oferujemy szeroki wybór kolorów i nadruków, z których można mieszać i dopasowywać oryginalny kolor iPhone'a 14 Pro rozmiar wyświetlacza 6, 1 cala, 2022. Nigdy nie musisz iść na kompromis między ochroną a stylem. Super ładne. Be unique.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.49
Długość6
Waga0.11
Szerokość3.01
Numer częściMI14PRO-T513

2. Spigen

#ad

Spigen Tough Armor etui kompatybilne z iPhone SE 2022 5G i iPhone SE 2020, czarne

#ad
Spigen #ad - Ochrona narożników dzięki technologii Air Cushion. Dwuwarstwowy pokrowiec ochronny z silikonu i poliwęglanu. Wbudowana podpórka do ustawienia telefonu komórkowego. Krawędź ochronna na wyświetlacz i aparat. Dopasowane do wszystkich przyłączy.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość6
Długość3
Waga0.11
Szerokość0.4
Numer częściACS00950
ModelACS00950
Gwarancja24 Miesięcy

3. Wildflower Cases

#ad

Brązowe kwiaty iPhone 11 etui, Wildflower Cases Etui

#ad
Wildflower Cases #ad - Biżuteria: z naszym niestandardowym srebrnym logo WF, limitowana edycja, unikalna, prawdziwie ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy. To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 11, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich przycisków dotykowych w telefonie.

Stylowy i ochronny: otwarty kształt, kompatybilny z iPhone 11. Stworzone przez kobiety: to etui z motywem dzikich kwiatów zostało zaprojektowane z miłością przez Michelle, Devon i Sydney Carlson. Indywidualne dopasowanie: ręcznie wykonane, zaprojektowane i wykonane na miarę, aby były kompatybilne z jedynym iPhone 11.

Oprawiony w wytrzymałym, ochronnym czarnym gumowym zderzaku, aby zapewnić całkowitą ochronę przed strasznymi pułapkami na telefon. Jedyne w swoim rodzaju: każde etui z motywem dzikiego kwiatu jest ręcznie wykonane i może wykazywać niewielkie niedoskonałości, ponieważ nie ma dwóch identycznych etui, co sprawia, że każde etui z motywem dzikiego kwiatu jest wyjąt.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość0.5
Długość6
Szerokość3.13

4. Wildflower Cases

#ad

Wildflower Limited Edition etui kompatybilne z iPhone 11 Caroline Ricke

#ad
Wildflower Cases #ad - Z naszym indywidualnym logo WF, unikalna, limitowana edycja, prawdziwie ręcznie wykonane etui na telefon komórkowy. Ta walizka na kwiaty została zaprojektowana z dumą przez Michelle, Devon i Sydney Carlson z miłością.

Oprawiony w wytrzymałym, ochronnym czarnym gumowym zderzaku dla pełnej ochrony przed przerażającym upadkiem. Otwarta forma jest ściśle kompatybilna z telefonem iPhone 11. To etui jest precyzyjnie ukształtowane z otworami na aparat iPhone 11, port ładowania i umożliwia łatwy i wygodny dostęp do wszystkich dotykowych przycisków telefonu.

Ręcznie wykonane, zaprojektowane i wykonane na miarę, aby pasowały do jedynego iPhone'a 11. Gwarancja: każda osłona z dzikich kwiatów jest wykonana ręcznie i może mieć niewielkie niedoskonałości, co sprawia, a żadne dwie osłony nie są dokładnie takie same, że każda osłona z dzikich kwiatów jest wyjątkowa jak Ty.
MarkaWildflower Cases #ad
ProducentWildflower #ad
Wysokość0.5
Długość6.88
Waga0.07
Szerokość3

5. Spigen

#ad

Spigen Liquid Air etui kompatybilne z iPhone 14 specjalnie zaprojektowane do iPhone 14, matowe czarne, etui na telefon komórkowy

#ad
Spigen #ad - Dzięki elastycznemu materiałowi TPU można łatwo zainstalować telefon. Wzór tpu: matowa widoczność zapobiega powstawaniu odcisków palców i zapewnia przyjemny chwyt. Krawędź ochronna wyświetlacza i aparatu: Całkowicie zakryta część aparatu. Technologia air cushion: wszystkie narożniki są obsługiwane przez technologię Air Cushion. Wzór kratownicy i pająk web: gładki i matowo powlekany nowoczesny wzór i siatka Spider Web po wewnętrznej stronie absorbują wszelkiego rodzaju wstrząsy.
MarkaSpigen #ad
ProducentSpigen #ad
Wysokość0.43
Długość5.92
Waga0.06
Szerokość2.96
Numer częściACS05037
ModelACS05037
Gwarancja24 Miesięcy

6. MOSNOVO

#ad

Z tworzywa TPU, przezroczyste etui ochronne do iPhone 13 Pro Max, etui ochronne w stylu vintage, z przezroczystym twardym plastikiem, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 13 Pro Max

#ad
MOSNOVO #ad - Przezroczyste, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo tpu sprawia, 7" 2021, smukłe, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 13 Pro Max 6, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.

Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Bądź tobą. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 13 pro max 2021 - wyposażone w innowacyjny, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, która chroni przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi.

Bądź wyjątkowy. Bądź odważny. Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, certyfikowanym, 5 m.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.48
Długość6.53
Waga0.13
Szerokość3.28
Numer częściMI13PROMAX-T513
ModelMI13PROMAX-T513

7. Magpul

#ad

Pokrowiec do Apple iPhone 7 11,9 cm pakiet detaliczny mag845-odg Olive Drab Green, MagPul Industries Field Case pokrowiec na telefon komórkowy

#ad
Magpul #ad - Kompaktowa konstrukcja prawie nie leży w telefonie. Strukturyzowana powierzchnia i żebra w stylu pmag-style zapewniają dodatkową przyczepność. Półsztywna, termoplastyczna konstrukcja zapewnia ochronę przed drobnymi wgnieceniami i otarciami.
MarkaMagpul #ad
ProducentMagpul #ad
Wysokość0.8
Długość8
Waga0.14
Szerokość4
Numer częściMAG845-ODG
ModelMAG845-ODG

8. SP CONNECT

#ad

SP CONNECT Etui na telefon iPhone 13 Pro

#ad
SP CONNECT #ad - Wytrzymałe materiały: dzięki 3-warstwowej konstrukcji z tworzywa sztucznego etui na telefon jest bardzo stabilne i skutecznie chroni Twój smartfon przed pęknięciami, zadrapaniami i innymi możliwymi uszkodzeniami. Jeśli masz inny model, możesz skorzystać z naszych uniwersalnych systemów.

Wskazówka: nasz mechanizm zamykający może zostać przypadkowo zablokowany, jeśli nie leży płasko podczas odkręcania na uchwycie – można go następnie ześlizgnąć się dzięki obustronnej blokadzie i przy tym można go wyregulować. Wzornictwo: smukłe, elastyczne i bezpieczne! etui zapewnia Twojemu telefonowi optymalną ochronę, idealnie leży w dłoni i można je zamocować na wszystkich uchwytach SP Connect w ciągu zaledwie jednej sekundy. Modele: zamów etui na telefon do wszystkich popularnych modeli marek Apple, Samsung i Huawei. Mechanizm można odblokować za pomocą dołączonego narzędzia stojaka, które znajduje się w każdym opakowaniu naszych etui na telefony.

Maksymalna elastyczność podczas jazdy na rowerze lub motocyklu, w samochodzie, podczas biegania, gry w golfa i wielu innych aktywności. Twist-to-lock: dzięki opatentowanemu mechanizmowi twist-to-Lock telefon komórkowy jest bezpiecznie zamontowany na każdym uchwycie SP Connect poprzez proste założenie i obrót o 90 stopni w ciągu zaledwie jednej sekundy. Możliwości zastosowania: ciesz się najwyższym bezpieczeństwem dla swojego telefonu.
MarkaSP CONNECT #ad
ProducentSP United Vertriebs GmbH #ad
Wysokość0.79
Długość7
Szerokość3
Numer części688006-00-945-EH
Model688006-00-945-EH
GwarancjaProducer

9. MOSNOVO

#ad

Wesoły wzór dinozaura, etui typu bumper z tworzywa TPU, MOSNOVO Etui na telefon iPhone 15, przezroczyste etui ochronne do iPhone 15

#ad
MOSNOVO #ad - Bądź odważny. Cieszył się celebrytami, wpływowymi gwiazdami i gwiazdami rzeczywistości. Przezroczyste, smukłe, podczas gdy wytrzymałe antypoślizgowe tworzywo TPU sprawia, jedyne w swoim rodzaju i stylowe etui ochronne pokazuje i poprawia oryginalny kolor iPhone'a 15 6, 1" 2023, że telefon jest lekki i łatwy w montażu i obsłudze.

Buffertech odporny na uderzenia materiał – sprawdzony w środowisku laboratoryjnym, certyfikowanym, 5 m. Bądź wyjątkowy. Ponadto każde z naszych wyjątkowych dzieł sztuki jest drukowane neutralnym zapachem, aby wytrzymać tysiące razy testowane upadki z odległości 1, odpornym na zarysowania i wytrzymałym tuszem.

Mosnovo - etui kompatybilne z iphone 15 2023 – wyposażone w innowacyjny, odporny na uderzenia materiał Buffertech i dwuwarstwową ochronę zderzak TPU + twarda tylna ścianka, która chroni przed zarysowaniami, uderzeniami i wieloma innymi. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie i łatwy dostęp do wszystkich przycisków i portów. Podwyższona i ścięta krawędź chroni ekran dotykowy i aparat fotograficzny. Bądź tobą.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.49
Długość6
Waga0.1
Szerokość3.02
Numer częściMI15-T562

10. MOSNOVO

#ad

Wesoły wzór dinozaura, etui typu bumper z tworzywa TPU, przezroczyste etui ochronne do iPhone 15 Pro, MOSNOVO Etui na iPhone 15 Pro

#ad
MOSNOVO #ad - Cieszą się celebrytami/wpływowymi gwiazdami. Mosnovo etui kompatybilne z iphone 15 pro rozmiar wyświetlacza 6, 1 cala, 2023 – wyposażone w innowacyjny materiał Buffertech absorbujący wstrząsy i współformowane z dwuwarstwową funkcją ochronną rama TPU + twardy tył w celu ochrony przed zadrapaniami, uderzeniami i wieloma innymi.

Wytrzymały, antypoślizgowy tpu jest kompatybilny z bezprzewodowym ładowaniem i zapewnia lekką, poręczną konstrukcję z wygodnym dostępem do wszystkich przycisków i złączy. Buffertech odporny na uderzenia materiał – przetestowany i udowodniony w laboratorium, wytrzymuje tysiące testów upadkowych z 6, pochłaniając przy tym 95% energii uderzenia, 6 stopy, a nawet przekraczając standardy wojskowej ochrony przed upadkiem.

Be you. Nigdy nie musisz iść na kompromis między ochroną a stylem. Be bold. Oferujemy szeroki wybór kolorów i nadruków, 1 cala, z których można mieszać i dopasowywać oryginalny kolor iPhone'a 15 Pro rozmiar wyświetlacza 6, 2023. Dodatkowo podniesione i ścięte krawędzie chronią ekran dotykowy i obiektyw aparatu. Super ochrona. Super ładne.
MarkaMOSNOVO #ad
ProducentMOSNOVO #ad
Wysokość0.49
Długość6.01
Waga0.11
Szerokość3.02
Numer częściMI15PRO-T562