Top 10 Google Smart Home – Wtyczki inteligentne i zdalnie sterowane

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Shelly

#ad

Shelly Plus 1PM | WiFi i Bluetooth inteligentny przełącznik przekaźnika z pomiarem mocy | automatyzacja domu | kompatybilny z Alexa i Google Home | nie wymaga koncentratora | bezprzewodowe sterowanie

#ad
Shelly #ad - Shelly plus 1pm może być używany do monitorowania zużycia i do indywidualnego sterowania urządzeniami gospodarstwa domowego, do 16 A z pomiarem mocy, obwodami elektrycznymi i urządzeniami biurowymi. Dostosuj i bądź przygotowany na wszystko – wykorzystaj pełny potencjał shelly plus 1pm, światło lub różne wydarzenia.

Shelly plus 1pm może sterować urządzeniami o dużym obciążeniu, niezależnie od tego, co czyni go idealnym do monitorowania i sterowania urządzeniami kuchennymi i systemami gospodarstwa domowego. Możesz dokładnie zmierzyć zużycie energii przez każde urządzenie oraz włączać i wyłączać je na odległość, gdzie jesteś. Shelly obsŁuga klienta - shelly to jedna z najszybciej rozwijających się marek Smart Home na świecie, oferująca rozwiązania w zakresie automatyzacji prywatnych domów, budynków i przedsiębiorstw. Automatyzacja i sterowanie urządzeniami elektrycznymi – dzięki shelly plus 1pm możesz zautomatyzować każde urządzenie elektryczne w domu i sterować nimi na odległość.

Za pomocą aplikacji shelly smart control możesz zdalnie sterować urządzeniami shelly i otrzymywać powiadomienia o wszystkich zautomatyzowanych zdarzeniach w Twoim domu. Na przykład można ustawić czujnik drzwi / okien shelly tak, aby zgłosił otwarcie drzwi werandy i aktywował Shelly Plus 1PM w taki sposób, łącząc go z innymi urządzeniami w sieci domowej! Ustaw Shelly Plus 1PM tak, aby aktywował niestandardowe sceny w oparciu o godzinę, aby włączyć ogrzewanie jacuzzi dopiero po godzinie 20. Oferujemy naszym klientom profesjonalne wsparcie i 2-letnią gwarancję na sprzęt.
MarkaShelly #ad
ProducentShelly Europe #ad
Wysokość1.69
Długość2.64
Waga0.25
Szerokość1.85
Numer części702
Model3800235267035

2. Shelly

#ad

Cyfrowe sterowanie przez Wi-Fi i aplikację, zastosowanie do czujników DS18B20 i DHT22, 3,3 V, automatyka domowa WiFi, przekaźnik, interfejs Smart Home Plus, Shelly Plus Add-On zestaw 2 sztuk

#ad
Shelly #ad - Szybka pomoc na forum wsparcia Shelly w języku niemieckim. Nie jest wymagany koncentrator. Właściwości: może być używany z pięcioma czujnikami ds18b20 lub czujnikiem dht22; posiada wejście analogowe i cyfrowe; DS18B20: czujnik temperatury do 5; proszę wybrać wariant produktu z lub bez wariant standardowy jest dostarczany bez; DHT22 czujnik: jeśli chcesz mieć oko na temperaturę i wilgotność powietrza.

Zastosowanie: shelly plus Add-on to galwanicznie oddzielony interfejs czujnika dla wszystkich urządzeń Shelly Plus. Instalacja: połącz urządzenie z Wi-Fi i rozpocznij instalację. Kompatybilność: shelly plus add-on jest kompatybilny z Amazon Alexa, Google Home, Samsung SmartThings oraz Android i iOS.
MarkaShelly #ad
ProducentAllterco Robotics #ad
Numer części3800235267370
Model3800235267370

3. AVM

#ad

Inteligentne gniazdo dla sieci domowej, wersja niemieckojęzyczna, AVM FRITZ! DECT 200

#ad
AVM #ad - Inteligentne gniazdo dla inteligentnego domu, automatycznie lub ręcznie przełącza zasilanie podłączonych urządzeń do 2300 watów. Sterowanie za pomocą fritz! fon przez dect, smartfon lub tablet za pośrednictwem interfejsu użytkownika FRITZ! Box lub aplikacji MyFRITZ! Push-mail, zakres dostawy: friTZ! DECT 200, komputer, niemiecka instrukcja montażu.

Przełączaj indywidualnie: raz, co tydzień, rytmicznie, codziennie, losowo, w zależności od godziny wschodu i zachodu słońca lub za pośrednictwem Kalendarza Google. Kompatybilny z następującymi skrzynkami fritz! box: fritz! box 7490, fritz! box 6360 kabel, fritz! box 7240 1 i 1, fritz! box 7390, fritz! box 7360, fritz! box 6842 lte, FRITZ! Box 7272, fritz! box 7320 1 i 1, fritz! box 7270 od wersji v2, fritz! box 6840 lte, fritz! box 6810 lte, FRITZ! Box 6490 Kabel.
MarkaAVM #ad
ProducentAVM #ad
Wysokość0.39
Długość1.97
Waga0.3
Szerokość1.97
Numer części20002572
Model20002572
GwarancjaHerstellergarantie

4. Bosch Professional

#ad

Wi-Fi i Bluetooth, 2 kanały Smart Relais, 18 V-10 l & Shelly Plus 2 PM, przełącznik z pomiarem mocy, Bosch Professional System 18 V odkurzacz przemysłowy

#ad
Bosch Professional #ad - Najwyższa wydajność. Maksymalna swoboda. Produkt 1: odkurzacz gazowy 18 V-10 l firmy Bosch Professional o pojemności 10 l brutto. Produkt 2: shelly obsŁuga klienta - shelly to jedna z najszybciej rozwijających się marek smart Home na świecie, oferująca rozwiązania w zakresie automatyzacji prywatnych domów, budynków i przedsiębiorstw.

Produkt 1: profesjonalny system 18 v. Bezpłatnie zapisane dane dotyczące zużycia pomagają przewidzieć wydatki i umożliwiają każdemu właścicielowi domu obniżenie kosztów energii elektrycznej. Produkt 2: steruj 2 urządzeniami elektrycznymi za pomocą jednego urządzenia – shelly plus 2pm umożliwia sterowanie dwoma różnymi obwodami prądu i osobne monitorowanie ich zużycia. Produkt 1: doskonała moc ssania przez długi czas dzięki chroniącemu filtr przepływowi powietrza obrotowego gazu 18 V - 10 l. W ten sposób można sterować dwoma różnymi lampami na tym samym etapie za pomocą tylko jednego urządzenia, aplikacji, co oszczędza dodatkową energię i zmniejsza nakład okablowania.

Użyj przełącznika ręcznego, ulubionego systemu automatyki domowej lub głosu! Shelly plus 2pm jest wyposażony w dwa zintegrowane precyzyjne liczniki prądu, dzięki którym można oddzielnie monitorować zużycie dla każdego kanału. Produkt 2: Śledź zużycie energii – teraz możesz monitorować i analizować zużycie energii przez urządzenia automatyczne oraz zarządzać zużyciem. Produkt 1: Łatwy transport dzięki niewielkiej wadze i kompaktowej budowie.
MarkaBosch Professional #ad

5. AVM

#ad

AVM FRITZ!DECT 210 inteligentne gniazdko elektryczne do inteligentnego domu, z zabezpieczeniem przed wodą rozbryzgową IP44 do stosowania na zewnątrz

#ad
AVM #ad - Możliwość sterowania za pomocą fritz!fon przez dect, za pomocą komputera, smartfona lub tabletu na interfejsie użytkownika FRITZ!Box lub MyFRITZ!App.

Ochrona przed wodą rozbryzgową IP44 i zwiększony zakres temperatur do stosowania na zewnątrz, pomiar zużycia energii. Indywidualne ustawienia włączania: jednorazowo, rytmicznie, w konkretnym dniu tygodnia, losowo, codziennie, w zależności od czasu wschodu i zachodu słońca lub według kalendarza Google. Zakres dostawy: fritz!dect 210, instrukcja instalacji w języku niemieckim. Inteligentne gniazdko elektryczne do inteligentnego domu, automatycznie lub manualnie kontroluje dopływ prądu do podłączonych urządzeń do 3450 W.
MarkaAVM #ad
ProducentAVM #ad
Wysokość5
Długość3.66
Waga0.46
Szerokość3.27
Numer części20002723
Model20002723
Gwarancja2 jahre.

6. Shelly

#ad

Montaż za gniazdem, cyfrowe sterowanie urządzeniami elektrycznymi i roletami za pomocą chmury i aplikacji, Shelly 2.5 Smart Home WLAN podwójny przekaźnik przełącznik 230 V, 10 A, miernik prądu WiFi

#ad
Shelly #ad - Idealnie nadaje się do włącznika światła lub rolety, pasuje do normalnej skrzynki przyłączeniowej wymiary odpowiadają tylko 39 x 36 x 17 mm. Dwa przełączane kanały z pomiarem zużycia energii. Zdalnie sterowany przełącznik Wi-Fi do systemu elektrycznego. Shelly certyfikat 2, 5 zgodnie z amerykańskim standardem UL. Zintegruj swoje urządzenia z inteligentnym domem i steruj nimi wygodnie za pomocą smartfona, tabletu lub poleceń głosowych.
MarkaShelly #ad
ProducentAllterco Robotics Ltd. #ad
Wysokość0.39
Długość0.79
Szerokość0.59
Numer części4404
Model4404
GwarancjaGwarancja producenta.

7. Thinkbee

#ad

Do systemów Android i, 1-drożny zestaw przełączników radiowych, Thinkbee Smart Life, do Amazon Alexa i Google Home, funkcja timera, bez okablowania, kontrola głosu, Inteligentny włącznik światła WiFi

#ad
Thinkbee #ad - Można go nawet zabrać ze sobą, aby zdalnie sterować światłem. Mały i łatwy do przenoszeniaprzycisk radiowy i odbiornik tego radiowego włącznika światła są prawie 50% mniejsze niż porównywalne urządzenia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania podczas użytkowania produktu, jak to możliwe.

Bezprzewodowa i łatwa instalacjabez okablowania, nie wymaga ponownego planowania obwodu, wystarczy dodać przełącznik bezprzewodowy do istniejącego obwodu. Urządzeń. Ywotność przycisku przełączania do 600 000 razy, 400 000 razy dla odbiornika, skontaktuj się z naszym przyjaznym działem obsługi klienta tak szybko, bateria litowa CR2032 może pracować od 6 do 8 lat. Użyj aplikacji "Tuya" do sterowania urządzeniami i budowania inteligentnego domu. Funkcja timera – skonfiguruj inteligentny włącznik światła wi-fi, aby automatycznie włączać i wyłączać elektronikę na podstawie ustawionego czasu.

Steruj swoimi lampami i urządzeniami wygodnie za pomocą smartfona i tabletu – zawsze i wszędzie. Kilka telefonów może jednocześnie udostępniać urządzenia członkom rodziny za pośrednictwem aplikacji. Odbiornik można zainstalować w prawie każdej puszce przyłączeniowej bez konieczności znalezienia. Funkcje wi-fi połącz się z wifi 2, 4 g. Oszczędność energii pozwala uniknąć niepotrzebnego zużycia energii w trybie czuwania, oszczędza koszty energii elektrycznej i przedłuża żywotność oświetlenia.
MarkaThinkbee #ad
ProducentThinkbee #ad
Wysokość0.59
Długość2.95
Szerokość1.89
ModelSW SK1 SW R03

8. Homematic IP

#ad

Alexa i Google Assistant, oszczędność energii, Homematic IP Smart Home gniazdko elektryczne, cyfrowa wtyczka pośrednia steruje lampami lub urządzeniami elektrycznymi za pomocą aplikacji, 157338A0

#ad
Homematic IP #ad - Lampy stojącej lub grzejników elektrycznych. Ze względu na kompaktową konstrukcję nie blokuje otaczających gniazd. Do eksploatacji niezbędny jest punkt dostępu Homematic IP w połączeniu z aplikacją Cloud-Service, centrala Smart Home CCU3 lub odpowiednie rozwiązanie partnerskie. Szybkie i beznarzędziowe uruchomienie. W połączeniu z termostatem ściennym można dokładnie regulować temperaturę w pomieszczeniach z grzejnikami elektrycznymi. Umożliwia włączanie lub wyłączanie podłączonych urządzeń np.
MarkaHomematic IP #ad
ProducenteQ-3 AG #ad
Wysokość2.76
Długość2.76
Waga0.34
Szerokość2.76
Numer części157338A0
ModelHmIP-PS-2
GwarancjaDwa lata gwarancji od daty zakupu za pośrednictwem sprzedawcy.

9. Bosch Smart Home

#ad

Inteligentne gniazdko z funkcją aplikacji, Bosch Smart Home Kompaktowa wtyczka pośrednia, wzmocnienie sygnału radiowego, kompatybilne z Alexa, Google Home i HomeKit

#ad
Bosch Smart Home #ad - Do użytku wyłącznie z dostępnym oddzielnie kontrolerem Bosch Smart Home. Inteligentna integracja: łączy tradycyjne urządzenia elektryczne w systemie Bosch Smart Home.

Oszczędność energii: dzięki ciągłemu pomiarowi i wskazywaniu zużycia energii przez podłączone urządzenia elektryczne oraz korzystanie z funkcji wyłącznika czasowego. Wzmocnienie sygnału radiowego: produkty w niedostępnych pomieszczeniach można zintegrować – działa w: Twinguard, czujnik ruchu, Twist, czujnik wody i wtyczka pośrednia kompaktowa. Zakres dostawy: 1 x kompaktowa wtyczka pośrednia, 3 x przewodniki Quick Start. Kompaktowa konstrukcja: możliwe zastosowanie kilku wtyczek pośrednich obok siebie.
MarkaBosch Smart Home #ad
ProducentBosch Smart Home #ad
Wysokość3.27
Długość2.36
Waga0.28
Szerokość2.36
Numer części8750001300
Model8750001302

10. Bosch Smart Home

#ad

Bosch Smart Home czujka dymu z aplikacją mobilną – wariant na rynek niemiecki i austriacki.

#ad
Bosch Smart Home #ad - Bosch smart home adapter – łączy urządzenia podłączone do gniazdka elektrycznego z systemem Bosch Smart Home. Zawartość przesyłki:adapter, instrukcja instalacji może nie być dostępna w języku polskim. Kompatybilność z wieloma urządzeniami elektrycznymi do 3, 680 W, jak np. Ekspres do kawy. Fizyczne zabezpieczenie przed dziećmi dzięki zastosowaniu plastikowego wkładu. Do użytku wyłącznie z dostępnym oddzielnie kontrolerem Bosch Smart Home.
MarkaBosch Smart Home #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość3.11
Długość1.54
Waga0.68
Szerokość2.76
Numer części8750000004
Model8750000004
GwarancjaRoczna gwarancja.