Top 10 Gel topper 180x200cm 10cm Hoch – Materace nawierzchniowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Dailydream

#ad

DAILYDREAM nakładka na materac, wiskoelastyczna, ortopedyczna z pamięcią

#ad
Dailydream #ad - Dobre trzymanie dzięki wypustkom na spodzie i czterem taśmom do zamocowania na narożnikach materaca; powłokę można zdjąć i prać w temperaturze do 60°C.

Nakładka ochronna na materac nie zatrzymuje kurzu ani bakterii i dzięki temu może być stosowana także przez alergików certyfikat Öko-Tex Standard 100 Wiskoplastyczna gąbka zapewnia wyjątkowe odciążenie zarówno przy małym jak i dużym obciążeniu. Dzięki rozłożeniu obciążenia ciało układa się w anatomicznie i ergonomicznie optymalnej pozycji, co pomaga w lepszym przepływie krwi i daje najlepsze podstawy głębokiego i relaksującego snu.
MarkaDailydream #ad
ProducentMercatura Warenhandel GmbH #ad
Wysokość1.97
Długość78.74
Waga16.4
Szerokość55.12
Numer częściMWH-3048
ModelMWH-3048

2. AM Qualitätsmatratzen

#ad

AM Qualitätsmatratzen 8 cm wysokości – Premium Plus nakładka na materac z pianki żelowej 180 x 200 cm z RG 50 – wysokiej jakości poszewka Lyocell – funkcja antypoślizgowa – taśma klimatyczna na całym obwodzie – nakładka żelowa 180 x 200 8 cm

#ad
AM Qualitätsmatratzen #ad - Poszewka wykonana z wysokiej jakości tencel lyocell z pikowanym włóknem klimatycznym 400 g/m² i wszytą taśmą klimatyczną 500 g/m² wspiera piankę żelową w możliwie najlepszy możliwy sposób dzięki właściwościom regulującym wilgotność i temperaturę. Dzięki 4-stronnemu zamkowi błyskawicznemu poszewkę można łatwo zdjąć i prać w pralce w temperaturze 60 stopni.

Wysokiej jakości, bardzo elastyczna i bardzo gruba nakładka na materac z pianki żelowej 180 x 200 cm, ok. Jednocześnie pianka żelowa jest wyjątkowo oddychająca i łączy w sobie zalety pianki Visco i zwykłej HR: najlepsze warunki dla spokojnych nocy i głębokiego snu. Ten produkt posiada certyfikat oeko-tex standard 100 19. 086717 hohenstein HTTI. Wszystkie użyte materiały zostały sprawdzone pod kątem zawartości substancji szkodliwych i nadają się dla alergików.

Jakość made in germany: nasze toppery są produkowane w całości w niemczech. Ponadto w porównaniu do wielu innych producentów świadomie rezygnujemy z pakowania próżniowego, dzięki czemu pianka żelowa jest w 100% nieuszkodzona i natychmiast gotowa do użycia. Jeśli nie jesteś zadowolony z oczekiwań, możesz go odesłać bezpłatnie - przy pełnym zwrocie ceny zakupu. Gęstość objętościowa rg50 tej nakładki gwarantuje wyjątkową trwałość. Bez żadnych ale!
MarkaAM Qualitätsmatratzen #ad
ProducentAM Qualitätsmatratzen #ad
Wysokość3.15
Długość78.74
Waga33.07
Szerokość70.87
Numer części4251292721456
ModelAMQ-GEL-PLUS-TOPPER-180200

3. AM Qualitätsmatratzen

#ad

AM Qualitätsmatratzen 8 cm wysokości – 7-strefowa nakładka na materac Deluxe z pianki żelowej 180 x 200 cm z RG 50 – wysokiej jakości poszewka Lyocell – funkcja antypoślizgowa – taśma klimatyczna dookoła – żelowy topper 180 x 200 8 cm

#ad
AM Qualitätsmatratzen #ad - Ten produkt posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 19. 086717 hohenstein HTTI. Jeśli nie jesteś zadowolony z oczekiwań, możesz go odesłać bezpłatnie - przy pełnym zwrocie ceny zakupu. Jakość made in germany: nasze toppery są produkowane w całości w niemczech. Gęstość objętościowa rg50 tej nakładki na materac zapewnia wyjątkową trwałość i zapobiega powstawaniu chłodu do leżenia.

Opracowana przez ekspertów "antypoślizgowa spodnia" nakładki na materac z pianki żelowej zapobiega ślizganiu się na materacu lub łóżku kontynentalnym. Wszystkie użyte materiały zostały sprawdzone pod kątem zawartości substancji szkodliwych i nadają się dla alergików. Gwarancja satysfakcji: jesteśmy przekonani o naszej jakości i chcemy, abyś był zadowolony! Dlatego oferujemy Państwu przetestowanie nakładki na materac przez 30 nocy. Wysokiej jakości 7-strefowy materac wierzchni deluxe z pianki żelowej 180 x 200 cm, ok. Nawet pokrowce są szyte w niemczech – a nie jak w przypadku wielu innych producentów, którzy reklamują produkty Made in Germany, są nakładane na rdzeń nakładki na materac jedynie w Niemczech.

Ponadto w porównaniu do wielu innych producentów świadomie rezygnujemy z pakowania próżniowego, dzięki czemu pianka żelowa jest w 100% nieuszkodzona i natychmiast gotowa do użycia. Poszewka wykonana z wysokiej jakości tencel lyocell z pikowanym włóknem klimatycznym 400 g/m² i wszytą taśmą klimatyczną 500 g/m² wspiera piankę żelową w możliwie najlepszy możliwy sposób dzięki właściwościom regulującym wilgotność i temperaturę. Jednocześnie pianka żelowa jest wyjątkowo oddychająca i łączy w sobie zalety pianki Visco i zwykłej HR: przyjemnie chłodny klimat do spania zapewnia najlepsze warunki na spokojne noce i głęboki sen.
MarkaAM Qualitätsmatratzen #ad
ProducentAM Qualitätsmatratzen #ad
Wysokość3.15
Długość78.74
Waga33.07
Szerokość70.87
Numer części4251292713024
ModelAMQ-7-ZONEN-GEL-TOPPER-180200

4. Dailydream

#ad

90 x 200 x 5 cm, wiskoelastyczna, ortopedyczna z pamięcią, DAILYDREAM nakładka na materac

#ad
Dailydream #ad - Dobre trzymanie dzięki wypustkom na spodzie i czterem taśmom do zamocowania na narożnikach materaca; powłokę można zdjąć i prać w temperaturze do 60°C.

Wiskoplastyczna gąbka zapewnia wyjątkowe odciążenie zarówno przy małym jak i dużym obciążeniu. Nakładka ochronna na materac nie zatrzymuje kurzu ani bakterii i dzięki temu może być stosowana także przez alergików certyfikat Öko-Tex Standard 100 Dzięki rozłożeniu obciążenia ciało układa się w anatomicznie i ergonomicznie optymalnej pozycji, co pomaga w lepszym przepływie krwi i daje najlepsze podstawy głębokiego i relaksującego snu.
MarkaDailydream #ad
ProducentMercatura Warenhandel GmbH #ad
Wysokość1.97
Długość78.74
Waga9.44
Szerokość35.43
Numer częściMWH-3058
ModelMWH-3058

5. Beautissu

#ad

Beautissu BeauNuit GT żelowy materac nawierzchniowy 180 x 200 cm, nakładka na materac z żelową pianką wiskozową i pianką podpierającą – nakładka na łóżko kontynentalne i materace do 30 cm,

#ad
Beautissu #ad - Nakładka na materac posiada cztery narożniki o wielkości 2, 5 cm, aby przymocować pokrowiec do materaca. Dzięki antypoślizgowej powłoce na spodzie poszewka na materac zapewnia dodatkową stabilność. Nadaje się do materacy do 30 cm.

Ból można zmniejszyć i poprawić uczucie leżenia na istniejących materacach. Pozostawić produkt do wietrzenia i pozostawić na 24-72 godziny. Atwe zakładanie – zapakuj i rozwałkuj materac z pianki memory do materaca. Nakładka na materac żelowa z efektem pamięci nadaje się do wszystkich rodzajów spania i wspiera ergonomiczną pozycję leżącą. Wykorzystaj wiskoelastyczną nakładkę na materac do łóżka kontynentalnego, na kemping, zwykłego materaca, łóżko dla gości lub do sofy.

Dzięki rdzeniu z pianki memory nakładka na materac działa odciążająco i odprowadza ciepło ciała. Produkt posiada etykietę standard 100 by oeko-tex pod numerem kontrolnym SH025 193655 TESTEX. Ze zdejmowanym pokrowcem. Materiał wierzchni – nakładka na łóżko jest przyjazna dla skóry i oddychająca. Antypoślizgowa nakładka na materac żelowa 180 x 200 cm z 3 cm warstwą pianki memory i 4 cm pianki. Chroni przed wilgocią i zużyciem materaca.
MarkaBeautissu #ad
Producentsellvin AG #ad
Wysokość2.76
Długość70.87
Szerokość78.74
Numer części341147

6. Snooze Project

#ad

Snooze Project, Materac nawierzchniowy 70 x 190 x 6 cm – miękka pianka Visco – wysokość 6 cm – pianka memory RG 50 – nadaje się dla alergików – poszewka nadaje się do prania – nakładka na materac 70 x 190

#ad
Snooze Project #ad - Twoje ustawowe prawo do odstąpienia od umowy pozostaje nienaruszone. Pianka wiskoelastyczna ma gęstość objętościową 50 kg/m3 i dzięki temu jest wyjątkowo trwała. Dodatkowy komfort – nakładka na materac zapewnia wyjątkowy komfort jako nakładka na materac, na łóżko kontynentalne lub na sofę.

100 dni testowania – przetestuj nakładkę na materac bez ryzyka 100 nocy z bezpłatną dostawą i odbiorem w Niemczech i Austrii. Bez dodatkowego materaca nakładka jest zbyt miękka, aby można ją było umieścić bezpośrednio na podłodze lub stelażu. Ręcznie wykonane w niemczech – nasze nakładki na materace są produkowane w Niemczech.

Nie zawiera substancji szkodliwych – wszystkie elementy zostały sprawdzone pod kątem zawartości substancji szkodliwych zgodnie ze standardem Öko-Tex 100 i tym samym nadają się nawet dla małych dzieci. Higieniczna – nadaje się dla alergików i oddychająca poszewkę można łatwo zdjąć za pomocą zamka błyskawicznego i prać w temperaturze do 30°.
MarkaSnooze Project #ad
ProducentSnooze Project #ad
Wysokość2.36
Długość74.8
Szerokość27.56

7. BedStory

#ad

BedStory Materac wierzchni z jonów miedzi 160 x 200 cm H3/H4 z 10 cm wysokości rdzenia z zimnej pianki

#ad
BedStory #ad - Bedstory topper zawiera jony miedzi w rdzeniu piankowym. Jony miedzi mogą zabijać szkodliwe bakterie, candida albicans, takie jak Staphylococcus aureus, Escherichia coli i inne, co zapewnia skuteczną ochronę przed roztoczami i tym samym nadaje się dla alergików.
MarkaBedStory #ad
Producentmeishi #ad
Wysokość3.94
Długość78.74
Waga10.75
Szerokość62.99

8. BedStory

#ad

żelowa zimna pianka, z 10 cm wysokości, do przyczepy kempingowej, łóżko kontynentalne, H3 H4, certyfikat Öko-Tex® z poszewką nadającą, twardy materac na łóżko, BedStory Materac wierzchni 160 x 200 cm

#ad
BedStory #ad - Rdzeń z zimnej pianki żelowej: rdzeń z zimnej pianki h3/h4 o wysokości 10 cm zapewnia zrównoważoną równowagę komfortu i wsparcia, aby złagodzić nacisk i ból. Przemyślane wzornictwo: nakładka na materac jest wyposażona w antypoślizgowy spód i 4 antypoślizgowe gumowe taśmy, aby bezpiecznie zamocować nakładkę na materac.

Wygodna poszewka: pokrowiec na materac o wymiarach 160 x 200 cm jest wykonany z wysokiej jakości włókien dzierganych i charakteryzuje się miękkością, oddychalnością, odpornością na roztocza i właściwościami antybakteryjnymi. Certyfikat bezpieczeństwa: nakładka na materac bedstory jest certyfikowana zgodnie ze standardem Öko-TEX i nie zawiera szkodliwych substancji. Konstrukcja zamka błyskawicznego umożliwia łatwe zdejmowanie i czyszczenie poszewki. Wszechstronne zastosowanie: dzięki swojej grubości 10 cm materac wierzchni bedstory może być używany w różnych sytuacjach.

Nadaje się dla osób w każdym wieku, w tym niemowląt i kobiet w ciąży. Kulki żelowe w rdzeniu z zimnej pianki zapewniają doskonałą regulację temperatury i przyczyniają się do przyjemnego klimatu spania. Ponadto nadaje się do łóżek kontynentalnych, przyczep kempingowych, sof do spania i do stosowania jako materac na podłodze. Niebieskie paski faliste na powierzchni pokrowca sprawiają, że topper jest pięknym dziełem sztuki.
MarkaBedStory #ad
Producentmeishi #ad
Wysokość3.94
Długość78.74
Waga11.23
Szerokość62.99

9. Traumnacht

#ad

Nakładka na materac o wysokości do 30 cm, oddychająca nakładka na materac 140 x 200 cm, wyprodukowana zgodnie z niemieckim, nadaje się dla alergików, Traumnacht Komfortowa, certyfikat Öko-Tex

#ad
Traumnacht #ad - Antypoślizgowy – cztery elastyczne taśmy do bezpiecznego mocowania na materacu – bez ześlizgiwania się. Optymalny komfort spania – łatwa w pielęgnacji i przytulna nakładka na materac zapewnia odczuwalnie lepszy komfort spania – nadaje się do materacy o wysokości do 30 cm oraz łóżek wodnych i kontynentalnych.

Atwa pielęgnacja – miękki i oddychający ochraniacz na materac aktywnie chroni materac przed brudem, szkodnikami i zapachami – można prać w temperaturze 60°C, nadaje się do suszenia w suszarce, optymalnie nadaje się dla osób uczulonych na kurz domowy. Produkcja – asortyment traumnacht jest w całości opracowany w Niemczech i produkowany w certyfikowanych, szczególnie zrównoważonych zakładach produkcyjnych w UE.

Zrównoważony rozwój – materace Traumnacht są sprawdzone zgodnie ze standardem Öko-Tex Standard 100 Wysokiej jakości poszewka – oddychająca i nadająca się dla alergików mikrofibra 100% poliester, wysokiej jakości pikowana włóknami klimatyzującymi, optymalnie absorbuje wilgoć i zapewnia suchy i zdrowy klimat do spania.
MarkaTraumnacht #ad
ProducentBadenia Bettcomfort GmbH & Co. KG #ad
Wysokość7.87
Długość27.17
Waga3.88
Szerokość19.69
Numer części03881712143
Model3881712143
Gwarancja2 lata prawa do zwrotu.

10. Mlily by Ebitop

#ad

Nakładka na materac Ebitop Mlily, idealny sen, 140x200x4cm, 4 cm wysokości, biały, z wiskozy

#ad
Mlily by Ebitop #ad - Nakładka na materac ebitop Mlily, idealny sen, z wiskozy, 4 cm wysokości. Cały produkt posiada certyfikaty Öko Tex oraz CertiPur. Jest on wyposażony w małe wypustki z funkcją antypoślizgową na spodzie, na każdym rogu znajdują się gumki do mocowania. Poszewka z wysokiej jakości podwójnych włókien klimatyzujących żakardowych o gramaturze 300 g/m² oraz klimatyzującej siatkowanej taśmy 3D na wszystkich 4 bokach. Rdzeń posiada dużo oddychających perforacji, co poprawia cyrkulację powietrza.
MarkaMlily by Ebitop #ad
ProducentEbitop GmbH #ad
Wysokość1.57
Długość78.74
Waga14.55
Szerokość55.12
Numer częściEbi -A 140.4
ModelEbi -A 140.4