Top 10 Foliengewächshaus 3x4m – Szklarnie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bramble

#ad

Premium ogrodowa szklarnia foliowa na balkon i taras z 3 poziomami, stalowa rama i wzmocniona osłona PCW – stabilna i łatwa w montażu – 125 x 69 x 49 cm, Bramble

#ad
Bramble #ad - Szczegóły – nasza trzypoziomowa szklarnia obejmuje 1 białą osłonę, 3 kratki druciane i złącza wtykowe. Jego niewielka waga ułatwia poruszanie się w ogrodzie, zamek błyskawiczny, a jego kompaktowy rozmiar sprawia, że działa dobrze nawet na najmniejszym ogrodzie.

3 regulowane regały dopasowują się do różnych rozmiarów różnych roślin, pomidorów, podczas gdy dołączona osłona zapewnia wystarczającą ochronę przed złą pogodą i zapewnia dobrą ochronę zimą. Atwy montaż – nasza 3-piętrowa szklarnia jest łatwa i szybka w montażu – dzięki wymiarom 69 x 49 x 125 cm jest to idealny rozmiar dla sadzonek, roślin i warzyw. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek problemy, a my odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, dzięki czemu wytrzymuje nawet najsilniejsze wiatry i deszcz. Różne zastosowania – szklarnia jest idealna do uprawy sadzonek, ogórków, sadzonek i wielu innych. Dostarczany w pudełku. Wysoka jakość – nasza szklarnia jest wykonana z wysokiej jakości materiałów PE i jest wytrzymała, można go przymocować po bokach, bezpieczna i łatwa w montażu. Gwarancja zwrotu pieniędzy - oferujemy 100% gwarancji na nasze produkty.
MarkaBramble #ad
ProducentBRAMBLE #ad
Wysokość49.21
Długość19.29
Szerokość27.17
Numer częściS0930
ModelS0930

2. Bramble

#ad

Stalowa rama i wzmocniona osłona PCW – stabilna i łatwa w montażu – 160 x 69 x 49 cm, Bramble, Premium ogrodowa szklarnia foliowa na balkon i taras z 4 poziomami

#ad
Bramble #ad - Atwy montaż – nasza 4-piętrowa szklarnia jest łatwa i szybka w montażu – dzięki wymiarom 69 x 49 x 160 cm jest to idealny rozmiar dla sadzonek, roślin i warzyw. Dostarczany w pudełku. Gwarancja zwrotu pieniędzy - oferujemy 100% gwarancji na nasze produkty.

4 regulowane regały dopasowują się do różnych rozmiarów różnych roślin, ogórków, pomidorów, podczas gdy dołączona osłona zapewnia wystarczającą ochronę przed złą pogodą i zapewnia dobrą ochronę zimą. Szczegóły – nasza czteropoziomowa szklarnia obejmuje 1 białą osłonę, 3 kratki druciane i złącza wtykowe. Różne zastosowania – szklarnia jest idealna do uprawy sadzonek, sadzonek i wielu innych. Wysoka jakość – nasza szklarnia jest wykonana z wysokiej jakości materiałów PE i jest solidna, bezpieczna i łatwa w montażu.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek problemy, a my odpowiemy w ciągu 24 godzin. Aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo, można go przymocować po bokach, dzięki czemu wytrzymuje nawet najsilniejsze wiatry i deszcz. Jego niewielka waga ułatwia poruszanie się w ogrodzie, a jego kompaktowy rozmiar sprawia, zamek błyskawiczny, że działa dobrze nawet na najmniejszym ogrodzie.
MarkaBramble #ad
ProducentBRAMBLE #ad
Wysokość62.99
Długość19.29
Waga7.94
Szerokość27.17
Numer częściS0931
ModelS0931

3. KESSER

#ad

Stabilna i łatwa w montażu, wysokiej jakości szklarnia do uprawy ogrodu, KESSER® Szklarnia foliowa premium z 4 poziomami – 69 x 50 x 158 cm z 4 półkami – zajmuje mało miejsca, na balkon

#ad
KESSER #ad - Promienie słoneczne przenikają do roślin, ale szkodliwe promienie UV są absorbowane dzięki osłonie z polietylenu. Dzięki temu powstaje ciepły i wilgotny klimat. Ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: oprócz złych warunków pogodowych w przypadku hodowli na wolnym powietrzu szkodniki mogą stać się problemem, ponieważ zbiory mogą zostać bardzo szybko zniszczyone.

Dzięki dodatkowo zamocowanym rurkom gromadzenie się wody jest wykluczone, a ocynkowane metalowo rury zapewniają długotrwały szklany domek. W naszej szklarni Twoje rośliny rosną optymalnie i w idealnych warunkach. Wysoka jakość: skorzystaj z prostego i szybkiego montażu nowej i wysoce wydajnej szklarni firmy Kesser Wysokiej jakości i wytrzymałe elementy łączące sprawiają, że konstrukcja jest stabilna i bezpieczna szklarnia. Idealne warunki hodowli: dla odmian warzyw panują tu idealne warunki hodowli, które wspierają wzrost. Nawet burzliwa pogoda do prędkości 50 km/h nie ma wpływu na warzywa.

Dla posiłków i owoców: ciesz się różnorodnością ze świeżymi różnymi rodzajami warzyw i owoców, które mogą szybko i zdrowo rosnąć w szklarni, a także skorzystaj z pysznego i świeżego smaku dobrze chronionej żywności. Atwa w użyciu: wahania temperatury, wiatr i deszcz nie sprzyjają wzrostowi. Jeśli ponadto zastanawiasz się nad uprawą już wiosną, zmieniająca się wilgotność powietrza, polecamy Państwu naszą szklarnię do pomidorów marki Kesser. Nie musisz się już martwić złą pogodą, ponieważ ten domek jest w 100% odporny na wodę i promieniowanie UV.
MarkaKESSER #ad
ProducentKESSER #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Szerokość0.39
Numer części1
Model1

4. WOLTU

#ad

Szklarnia foliowa, szklarnia na pomidory, szklarnia ogrodowa, warzywa, inspekt, zielona, 143 x 215 x 195 cm

#ad
WOLTU #ad - Całkowicie otwierana przednia strona z zamkiem błyskawicznym, jest zamykana z przodu w chłodne dni, a w ciepłe dni szklarnia pozostaje otwarta.

Atwy do wysiewu i hodowli, np. Atwy montaż: wystarczy połączyć stabilne stalowe rury i założyć wodoodporną folię polietylenową, szybko i mobilnie. Szklarnia foliowa z odpornej na rozdarcia, odpornej na promieniowanie UV plandeki PE i malowanej proszkowo rury stalowej, zapewnia roślinom ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Warzyw, kwiatów, niedojrzałych ziół lub roślin egzotycznych. Ledzie i sznurki chronią rośliny przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi.
MarkaWOLTU #ad
ProducentWOLTU #ad
Wysokość76.77
Długość56.3
Waga27.56
Szerokość84.65
Numer części1

5. ecosoul

#ad

Do ogrodu, szklarni, towar sprzedawany na metry, Folia szklarniowa UV5 folia PE o szerokości 4 m, folia szklarniowa, tunelu foliowego

#ad
ecosoul #ad - Cena dotyczy 4 m². Jeśli chcesz zamówić np. Bardzo odporna na promieniowanie uv i bardzo odporna na rozerwanie; folia ta może być również używana jako: folia do pomidorów, prostokątna osłona basenu, ochrony inspektów, szklarni, osłona na meble ogrodowe, folia ochronna, do szklarni pomidorów, tunelu foliowego itp.

Link do sklepu znajduje się pod tytułem produktu. Maks. Wskazówka: inne długości, wersje i rozmiary można znaleźć w naszym sklepie ecosoul w serwisie Amazon. Kolor: biało-przezroczysty. Jedna sztuka folii o szerokości 4 m x 1 m długości. 33 metry w jednym kawałku. Zamawiasz folię na metry. Długość 9 metrów, wpisz w koszyku ilość/liczbę "9". Dostawa w jednym kawałku.
Markaecosoul #ad
Wysokość0.01
Długość39.37
Szerokość157.48
Numer częściUV5-4m-lfm

6. Ohuhu

#ad

Przezroczysta osłona PCW, 143 x 143 x 195 cm, szklarnia na pomidory, 12 półek, ulepszona, 3 poziomy, mała szklarnia do ogrodu, odporna na warunki zimowe, Ohuhu Szklarnia foliowa

#ad
Ohuhu #ad - Ponadto służy jako okno obserwacyjne, które umożliwia wgląd do środka. Atwy ruch i montażwszystkie części są zdejmowane, dzięki czemu można je ustawić w dowolnym miejscu i przesuwać w zależności od pory roku. X 143 cm szer. Duża przestrzeńdzięki 12 okablowanym półkom wkładanym – 6 z każdej strony – i wymiarom 143 cm dł.

Upiększ swoje zielone przestrzeniez rolowanymi drzwiami z zamkiem błyskawicznym dla łatwego dostępu i kratką wentylacyjną zapewniającą optymalną cyrkulację powietrza. Narzędzia nie są wymagane. Zapewnia miejsce na wszystkie kwitnące kwiaty, rośliny i świeże warzywa. Nadaje twoim tarasom, balkonom, pokładom i ogrodom odrobinę zieleni, bez zamieszania. Ciepłe, a mimo to wentylowanedzięki zwijanym drzwiczkom z zamkiem błyskawicznym i 2 bocznym oknom z zapięciem na rzepy można regulować zewnętrzny dopływ powietrza, aby utrzymać rośliny w cieple i zapewnić lepszą cyrkulację powietrza.

X 195 cm wys. Stabilność odporna na skaływytrzymałe, nierdzewne rury zapewniają długą żywotność i są obciążalne do 10 kg, dzięki czemu są wystarczająco mocne, aby utrzymać nasiona nasion, doniczki i lampy do wzrostu roślin.
MarkaOhuhu #ad
ProducentOhuhu #ad
Wysokość76.77
Długość56.3
Szerokość56.3
Numer częściY21-80401-17
ModelY21-80401-17

7. BRAST

#ad

2 x 3 m, kotwa gruntowa, folia siatkowa 175 g/m², wysoka jakość, 3 x 4 m, BRAST® Szklarnia foliowa ze stalowym fundamentem, 3 x 6 m, 200 x 300 cm, 3 x 8 m, 4 rozmiary

#ad
BRAST #ad - Ochrona przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi: jak to jest mieć szklarnię foliową, deszczem, stabilna szklarnia foliowa BRAST zapewnia miejsce do wysiewu, śniegiem, gradem, która jest o wiele stabilniejsza, warzyw i roślin. Ponadto, funkcjonalności. Mocne wzornictwo: stosujemy znacznie więcej stalowych podpór niż inne modele: aby ustabilizować dach, zamontowaliśmy dodatkowe rury podłużne i dodatkowe stabilizatory dachu; dodatkowo stosujemy podłużne i poprzeczne belki w drzwiach i tylnej ścianie.

Jakość produktu: najtwardszy magazyn testowy w niemczech przyznał nam nagrodę top marke garten 2019 w postaci 5 gwiazdek dla naszych szklarni foliowych BRAST pod względem jakości, trwałości, ze względu na niedawno ulepszoną folię, zrównoważony rozwój i cena/wydajność. B> ponadto nasza jeszcze ulepszona folia o gramaturze 175 g/m2 jest o 25% grubsza niż standardowa folia wielu konkurentów, a dzięki lepszej jakości jeszcze lepiej wytrzymuje wpływy środowiska. Design, w 2021 roku znów znalazliśmy się na pierwszym miejscu z 5 gwiazdami trwałość. Są one optymalnie chronione przed wiatrem, uprawy owoców, lepiej odporna na wiatr i warunki atmosferyczne oraz ma bardziej trwałą folię? Dzięki większej ilości stalowych podpór i większej grubości rury, promieniowaniem słonecznym, dzięki specjalnej folii siatkowej optymalnie wspomaga wzrost.3

30 kg dodatkowe podpory: 2 ciągłe rury wzdłużne, 3 stabilizatory dachu, 65 mm, 4 podłużne i 2 poprzeczki w przypadku drzwi i tylnej ściany. Waga ok. Wymiary: obustronnie ocynkowane ogniowo rury stalowe z rurą o średnicy 25 mm przy grubości 0, folia ochronna kratki 175 g/m2 ze 100% polipropylenu, 4 kotwy, 6 rozwijanych okien 35 x 35 cm; zamykane na rzepy stelaż drzwiowy; wymiary 174 x 105 cm, długość 30 cm z tego 25 cm do ziemi bogaty wymiary: szerokość 2 m x długość 3 m x wysokość 2 m, powierzchnia podstawy 6 m².
MarkaBRAST #ad
ProducentBRAST #ad
Waga66.14

8. VOUNOT

#ad

143 x 73 x 195 cm, domek ogrodowy z 4 poziomami regałów, biała, VOUNOT Szklarnia foliowa, szklarnia na pomidory

#ad
VOUNOT #ad - Atwy i szybki montaż: montaż odbywa się w mgnieniu oka dzięki praktycznemu systemowi wtykowemu bez użycia narzędzi, dzięki czemu można go ustawić w dowolnym miejscu i przesuwać w miarę zmiany pory roku. Idealna ochrona: folia wykonana jest z polietylenu o wysokiej gęstości 135 g/m², taką jak silne opady, chroniąc rośliny przed złą pogodą, doskonała ochrona przed promieniowaniem UV i przepuszcza zawsze wystarczającą ilość światła słonecznego, w 100% wodoszczelna, wspiera optymalny wzrost roślin, wiatr, śnieg lub intensywne nasłonecznienie.

Wytrzymała i stabilna: szklarnia foliowa posiada wytrzymały i lakierowany metalowy stelaż i materiał mocujący 4 liny, 4 kotwy gruntowe i 16 opasek kablowych. Zaleca się obciążenie krawędzi osłony ziemią lub kamieniami, aby zwiększyć ogólną stabilność.

Drzwi zwijane i okna: dzięki zwijanym drzwiczkom z zamkiem błyskawicznym i oknom z moskitierą można regulować zewnętrzny przepływ powietrza, a także działa jako okno obserwacyjne, aby utrzymać rośliny w cieple i zapewnić lepszą cyrkulację powietrza dla roślin, które ułatwia zaglądanie do środka. Dolna krawędź etui jest nieco dłuższa niż ramka. Wystarczająco dużo miejsca: konstrukcja zapewnia dużo miejsca na doniczki i tace, z 4 stabilnymi, zdejmowanymi półkami o maksymalnej nośności 10 kg.
MarkaVOUNOT #ad
ProducentVOUNOT #ad
Wysokość76.77
Długość56.3
Waga14.33
Szerokość28.74
Numer części6841231310871
Model6841231310871

9. tectake

#ad

69 x 49 x 133 cm, TecTake 401862 szklarnia z 3 półkami, deszczem i mrozem, chroni rośliny przed zimnem

#ad
tectake #ad - 3 poziomy z metalowej kratki – stabilna konstrukcja ramy stalowej. Przenośna dzięki rolkom z tworzywa sztucznego. Wymiary całkowite dł. 51 x 104 cm, zwijana i zamykana. Chroni rośliny przed zimnem, deszczem i mrozem. X szer. X wys. 69 x 49 x 133 cm – waga: 4, 15 kg. Wejście: ok.
Markatectake #ad
ProducentTecTake #ad
Wysokość52.36
Długość27.17
Waga9.15
Szerokość19.29
Numer części800284
Model401862

10. GFP

#ad

Podwójne płyty komorowe 16 mm, GFP Szklarnia Asteria 21 Premium 311 x 235 cm z wbudowanym fundamentem, kolor antracytowy – Made in Austria

#ad
GFP #ad - Płyty poliwęglanowe: bardzo grube płyty komorowe 16 mm przepuszczające światło, bardzo wytrzymałe, odporne na promieniowanie UV, płyty nie są mocowane punktowo za pomocą klamer, lecz bezpiecznie obszyte za pomocą przykręconych profili aluminiowych.

Zintegrowane rynny deszczowe. Stabilna rama aluminiowa: wyjątkowo wytrzymała konstrukcja, która wytrzymuje duże obciążenia dachu dzięki wytrzymałemu, nierdzewnemu aluminium i masywnym profilom z komorami wydrążonymi. Podwójne drzwi przesuwne 140 x 193 cm są zamontowane na kółkach, dzięki czemu wyjątkowo płynnie się poruszają. Wszechstronne zastosowanie: szklarnia do uprawy warzyw i ziół, domek do zimowania roślin ogrodowych, ochrona przed zwierzętami, deszczem, gradem i zimnem.

Wysokiej jakości szklarnia: bardzo grube płyty poliwęglanowe, śruby ze stali nierdzewnej, stabilna konstrukcja aluminiowa wzmocnione profile komorowe, 4 okna dachowe, wzmocnienia z włókna szklanego, dodatkowe drzwi. Nie jest wymagana rama fundamentowa. Przestronny i praktyczny: bardzo wysoki dla dużych roślin i łatwy do chodzenia dzięki wysokości boku 193 cm.
MarkaGFP #ad
ProducentGFP #ad
Wysokość103.54
Długość92.52
Waga368.17
Szerokość122.44
Numer częściASTERIA-premium21-Set-1-ANTH
ModelAsteria Premium