Top 10 Firewood Kindling Splitter – Łuparki do drewna

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. STAHLMANN

#ad

O sile łupania 7 ton, z płynną regulacją długości łupania do maks. 520 mm, STAHLMANN łuparka do drewna, z klinem i stołem, certyfikowana TÜV/CE

#ad
STAHLMANN #ad - Szybkie – bezstopniowa regulacja drogi rozłupywania: dzięki bezstopniowo regulowanej ścieżce rozłupywania można zaoszczędzić dużo czasu, np. W ten sposób można szybko podzielić do 150 odcinków na godzinę w zależności od długości szczap. Rezultatem jest ponad 100 000 zadowolonych klientów i najlepsze oceny.

X gł. Maksymalne wymiary drewna: średnica 50 – 250 mm, 50 hz, waga: 55 kg, 2300 w, długość 200 – 520 mm. Wysoka wydajność – 7 ton siły rozłupującej: moc 2300 w i 7 ton siły rozłupywania – wytrzymała łuparka hydrauliczna firmy Stahlmann wykonuje również wymagające prace z łatwością o długości szczapów do 520 mm. Wysoka jakość – mocna i trwała: to właśnie jest marka stahlmann. TÜv süd product service gmbh / certyfikat nr Z1A 067817 0010 Rev. 01. Uparka do drewna została wyprodukowana zgodnie z najbardziej rygorystycznymi kryteriami jakości, aby zapewnić najlepszą wydajność.

X szer. Podczas rozłupywania krótszych kroków, ponieważ sanki nie muszą w pełni wracać do pozycji wyjściowej. Najwyższe bezpieczeństwo – sprawdzone przez tÜv: rozłupucz jest wyposażony w obsługę dwuręczną i dodatkowe zabezpieczenie Niezależnie od tego, urządzenie chroni przed odpryskami i kawałkami. Technika i wymiary: rozłupywarka: 230 v, skok cylindra: 520 mm, 1160 x 425 x 610 mm wys.
MarkaSTAHLMANN #ad
ProducentSTAHLMANN #ad
Waga121.25
Numer części1440
Model1440

2. DRAGON RIOT

#ad

Wytrzymała łuparka do drewna opałowego, DRAGON RIOT Mała, przenośny klin do rozłupywania drewna do małych pieców na drewno i kominków, ze stali, czarna, ręczna łuparka do drewna

#ad
DRAGON RIOT #ad - Jednostronne nachylenie pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek, co zapewnia dodatkową obróbkę. Piękny i praktyczny prezent – ciemna, upieczona powierzchnia nadaje mu wysokiej jakości i elegancki wygląd. Może wytrzymać trudne warunki atmosferyczne bez konieczności konserwacji.

Super mini rozmiar nadaje się na każdą okazję. Waga: 271 g. Super kompaktowa struktura – średnica dna 7 cm, wysokość 5 cm. Konstrukcja zabezpieczająca Dragon Riot zapewnia bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie na wiele sposobów. Kompleksowa konstrukcja bezpieczeństwa – duża obudowa z niskim środkiem ciężkości zapewnia stabilne trzymanie i zapobiega wypadkom przewrócenia się i uderzeniom. Ta mała podpałka do łuparki będzie wspaniałą niespodzianką.

Dzięki unikalnej konstrukcji bezpieczeństwa również rodziny z dziećmi mogą z niego korzystać bez obaw. Pomóż w łatwym rozłupywaniu drewna, zarówno w domu, matowa, jak i na polu. Stabilna i trwała – kuta stal nierdzewna zapewnia wyjątkową wytrzymałość i wytrzymałość. Również kobiety i dzieci mogą z łatwością chwycić jedną ręką. Spawana, wzmocniona struktura i pogrubiona płyta stalowa sprawiają, że jest on odporny na silne uderzenia.
MarkaDRAGON RIOT #ad
ProducentDRAGON RIOT #ad

3. PENGDA

#ad

Fendeur de bois Diviseur De Bûches Cracker d'allumage Fendeur de bois de chauffage Fendeur d'allumage en fonte Coin de coupe à la main Fendeuse de bûches ręczna pour camping et maison

#ad
PENGDA #ad - Bezpieczne i łatwe rozłupywanie: bezpieczna i prosta metoda produkcji rozpałki bez przesuwania się ruchomego ostrza lub zaostrzonego przedmiotu przez dłonie. Szybszy i bezpieczniejszy niż siekiera, młotek rozłupujący lub topór. Szerokie zastosowanie i kupuj z zaufaniem: ta ręczna łuparka do drewna jest idealnym towarzyszem dla stosu drewna opałowego w ogrodzie, pieca do pizzy, aby stworzyć idealną rozpałkę do kominka, ogniska, gdzie jest ono potrzebne.

Każdy może używać łuparki do drewna opałowego bez pocenia się. Następnie uderz młotkiem w drewno, aby łatwo uzyskać podpałkę. Wykonane z wytrzymałej stali żeliwnej: ostrze jest wykonane ze stali odlewniczej, bardzo wytrzymałego materiału. Metalowa szyna utrzymuje drewno w odpowiedniej pozycji. Nawet jeśli uderzysz w stojak podczas rąbania drewna, że ostrze jest wyjątkowo trwałe.

Zastosowanie: wystarczy włożyć drewno opałowe do łuparki. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z naszych produktów, sauny lub grilla. Stabilność i stabilność: nasza łuparka do drewna posiada otwory na śruby u podstawy, dzięki czemu można ją przymocować do pnia drzewa lub innego kotwiczenia. Szybsze i bezpieczniejsze niż używanie niebezpiecznej siekiery, rozłupywania lub toporka. Zapewnia to dodatkową stabilność i wysokość dla jeszcze bardziej efektywnego rozłupywania.
MarkaPENGDA #ad
ProducentPENGDA #ad
Numer częściPCQ-EU-2022
ModelPCQ-EU-2022

4. VEVOR

#ad

VEVOR Ręczna łuparka do drewna 27,9 x 27,9 x 43,2 cm, stal malowana proszkowo, łuparka do drewna opałowego, rozdzielacz, narzędzie do rozłupywania, wysokość tłoczenia 40,6 cm, szerokość ostrza 5,5 cm

#ad
VEVOR #ad - Uparka do drewna firmy vevor jest wyposażona w dobrze wykonane ostrze w kształcie litery "V", które celuje w miękkie części drewna i rozłupuje stos drewna opałowego w kilka minut. Uparka można nawet użyć jednej ręki w trzech krokach, aby rozpocząć rozłupywanie drewna. Ok. Maks. Przerażająca wysokość ramy ok.

Na podstawie znajdują się 4 otwory na śruby, aby zapewnić trwałą dodatkową stabilność i idealną wysokość do rozłupywania podpałki. Długie drewno. Przyjazna dla użytkownika wielofunkcyjna pomoc w rozpalaniu: ręczna łuparka do drewna jest idealnym towarzyszem dla stosu drewna opałowego w pomieszczeniach i na zewnątrz, pieca do pizzy, sauny, paleniska, zapewniając idealne drewno do kominka, grilla lub wędzarni. Ostrze w kształcie litery v z zabezpieczeniem palców: chcesz ułatwić rozłupywanie polan? nie chcesz się już martwić o szybko poruszające się ostre krawędzie? Oto jest.

Uparka do drewna w rozmiarze xl: rozpalić ogień prawidłowo! Średnica wewnętrzna ok. Montaż i użytkowanie w jednym kawałku: w zestawie otrzymują państwo 1 x etui ochronne, 4 x śruby i 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Wytrzymała konstrukcja do siekania w podróży: ożyw w wewnętrzny drwal! nasza przecinarka do drewna opałowego jest wykonana z masywnej stali odlewniczej z technologią spawania robotowego i jest cięższa od innych o wadze 4, 4 kg, aby wytrzymać tysiące uderzeń i uderzeń bez złamania. 22 cm.
MarkaVEVOR #ad
ProducentVEVOR #ad
Wysokość17
Długość11
Szerokość11
Numer częściWood Splitter XL
ModelWood Splitter XL

5. SuperHandy

#ad

Poziomy reflektor radiowy ze stalowym klinem do łupania drewna opałowego w leśnictwie, system 6T Ram, silnik 230 V, 2200 W, SuperHandy Elektryczna łuparka do drewna opałowego, przenośna

#ad
SuperHandy #ad - Przenośna konstrukcja – nasza lekka pozioma konstrukcja łuparki do drewna i stalowego klina jest tak skonstruowana, gdziekolwiek zaprowadzi Cię natura; w komplecie z wytrzymałymi kołami transportowymi 17, że jest przenośna i można ją szybko i łatwo skonfigurować, 7 cm, które umożliwiają płynne manewrowanie dla łatwego transportu z miejsca zastosowania do miejsca zastosowania.

Bezpieczeństwo i prawidłowe użytkowanie – łuparka do drewna należy zawsze obsługiwać z ochroną oczu i dłoni, w razie potrzeby używać elementów sterujących i wyłącznika/włącznika; ta łuparka do drewna jest zasilana elektrycznie i nie wymaga paliwa do pracy; Wskazówka: płyn hydrauliczny nie wchodzi w zakres dostawy, zalecany AW22. Specyfikacje – zbudowany z wysokowydajnego silnika elektrycznego o mocy 2200 w i 230 v, który bez problemu rozłupuje pnie o długości do 52 cm i długości do 25, który posiada certyfikat IP54 i napędza nasz system 6-tonowy, 4 cm średnicy; a wszystko to przy wadze zaledwie 45 kg.

Przyjazne dla środowiska – zielone i bezpieczne w przeciwieństwie do urządzeń napędzanych benzyną, urządzenia zasilane elektrycznie nie wytwarzają smogu, podczas gdy są cichsze; mogą być używane na podłodze lub na stole warsztatowym, oparów/emisji i są wolne od gazów i spalin, na zewnątrz i wewnątrz.
MarkaSuperHandy #ad
ProducentSuperHandy #ad
Wysokość19.69
Długość37.4
Szerokość12.6
Numer częściGUT065

6. Kindling Cracker

#ad

Kindling Cracker Łuparka do drewna King z młotkiem

#ad
Kindling Cracker #ad - Bezproblemowe rozłupywanie drewna. Prawdopodobnie najbezpieczniejsza łuparka do drewna na świecie. Uparka do drewna Kindling Cracker King z młotkiem.
MarkaKindling Cracker #ad
ProducentKindling Cracker #ad

7. Flint

#ad

Rozdzielacz drewna do drewna iglastego w salonie, żeliwny, Oryginalny rębak firmy Flint, czarny

#ad
Flint #ad - Rębak jest dostarczany w stanie całkowicie pomalowanym ze względu na ochronę przed rdzą. Ostrze jest zaostrzone pod warstwą lakieru. Ta warstwa lakieru wytrze się przy pierwszych zastosowaniach. Odporny na warunki atmosferyczne uchwyt, przyjemnie leży w dłoni. Nadaje się do drewna iglastego, jak również do włóknistego drewna liściastego, takiego jakjesion lub brzoza. Atrakcyjne wzornictwo w wysokiej jakości opakowaniu. Szlachetny matowy czarny lakier.
MarkaFlint #ad
Producentvon Streit GmbH #ad
Wysokość5.12
Długość24.41
Waga10.8
Szerokość3.15

8. Forest Master

#ad

Ciągła regulacja średnicy do 50 cm w zestawie podwójne ostrze, 6 ton, Forest Master Łuparka do drewna opałowego, stół i blokada biegu wstecznego, certyfikat CE

#ad
Forest Master #ad - Rozdziela logs o średnicy do 50 cm. Wyposażony w duocut ostrze. W pełni regulowany z cyklem blokada biegu wstecznego długości zapewnia szybsze rozdzielone. Wystarczy przetrzeć zapewni doskonałą ochronę wszystkim przednie koła do manewrowania. Na splitter jest zainstalowana 450bar/6500psi/45 MPa.
MarkaForest Master #ad
Numer częściFM10TW-6
Model‎FM10T-6-TC

9. HAIBEIR

#ad

Ręczna łuparka do drewna, HAIBEIR Rozłupywarka do drewna klasy premium, brak ostrych krawędzi, wytrzymała łuparka do drewna opałowego

#ad
HAIBEIR #ad - Bezpieczeństwo: brak ostrych krawędzi lub ruchomych ostrzy. 3. 7. 5. 6. 2. 4. Bezpieczna i łatwa w obsłudze, dzięki czemu kobiety, osoby starsze i dzieci mogą cieszyć się pracą szczelinową.

Idealnie nadaje się do użytku wewnątrz lub na zewnątrz do kominka, paleniska, ogniska lub grilla. Dobrze wykonane z wysokiej jakości stali odlewniczej z czernieniem malowanym, ważącym 11 lbs. Rozmiar: średnica wewnętrzna 7, 5 cala górny pierścień. Uparka do drewna ma 4 otwory na podstawie i 4 śruby, można ją zamocować na pniu, zapewnia stabilność i efektywność rozdrabniania drewna. Wytrzymałość: nie odkształca się i nie pęka, praktycznie niezniszczalna i praktycznie nie wymaga konserwacji. 1. Atwa obsługa: wystarczy położyć pień na ostrzu i uderzyć drewno młotkiem. 8.
MarkaHAIBEIR #ad
ProducentHAIBEIR #ad
Wysokość12.01
Długość7.68
Szerokość7.68
Numer częściPCQ0002
ModelPCQ0002

10. garden mile

#ad

Garden mile duże obciążenie 1.5 kg KG drewno nerczan łuparka do drewna w kształcie rombu 4 sided drewna pozostaje niewielka szczelina przepuszczająca klin

#ad
garden mile #ad - Podział odzywa się w 4 kierunkach. Ten splitting wedge waży ok. Materiał – ten-splitter ogrodowe są zrobione z ciepła leczona Drop kutej stali i zaprojektowany z myślą o lat w gebrauches.

Nie większej liczby prób, że wystarczy nie jest wystarczająca. 5" -- w najszerszym miejscu ok. 80 mm 3. Romb – romby-łuparka. Uparka – fantastyczny element dla tych, enterprise od siebie duże protokoły dzięki narzędziom, którzy mają drewniana palnik do domu. Wymiary: długość ok. Szerokość 160 mm 6. 25". 1. Sferyczna efektowne do twarzy centrów uderzeniem. Ogrodniczy 5 kg masy ciała i jest specjalnie zaprojektowany z myślą o mogą być stosowane z sledgehammer lub pyska.
Markagarden mile #ad
ProducentGarden Mile® #ad
Waga3.31
Numer częściSHOMP32446