Top 10 Experimente Für Kinder Ab 10 – Edukacyjne zestawy naukowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. National Geographic

#ad

Wspaniała dostępna wyłącznie w Amazon, zestaw skamielin, zabawka edukacyjna, NATIONAL GEOGRAPHIC Mega Fossil Dig Kit – wykopaliska 15 prawdziwych prehistorycznych skamieniałości

#ad
National Geographic #ad - Wydobywaj prawdziwe skamieniałości – te prawdziwe skamieliny mają miliony lat! ! Szukaj nasion rekina i płaszczek, ramienionogów, mozazaurów i wielu innych. Jest to idealna aktywność dla dzieci! pełna nauka – ten zestaw do wykopalisk zawiera wszystko, czego dzieci potrzebują, dłuta, aby kopać i nauczyć się przez wiele godzin, w tym kamień wykopaliskowy pełen skamieniałości, pędzla i lupy!.

Wysokiej jakości zabawka do nauki – jesteśmy dumni z naszych wysokiej jakości zabawek naukowych i oferujemy wyjątkową obsługę wszystkich produktów. Jeśli twoje doświadczenie nie jest astronomiczne, daj nam znać, a my zrobimy to lepiej!16-stronny przewodnik do nauki – ta kolorowa, szczegółowa instrukcja do nauki ilustruje, w jaki sposób powstają skamieniałości i pomaga młodym naukowcom zidentyfikować każdy odkryty okaz.

Ten zestaw to doskonały prezent STEM dla chłopców i dziewczynek. Zapewnia wielogodzinną zabawę edukacyjną i inspiruje dożywotnią miłość do nauki! Poznaj paleontologię – wykopywanie niesamowitych, prawdziwych skamieniałości za pomocą dołączonych narzędzi: dłuta, pędzla i lupy.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentDiscover with Dr. Cool #ad
Wysokość10
Długość7.2
Waga1.65
Szerokość2.2
Numer częściNGSUPERFOS
ModelNGSUPERFOS
GwarancjaBez gwarancji

2. National Geographic

#ad

National Geographic | Zestaw do eksperymentowania sensorycznego | sensoryczny piasek do zabawy dla dzieci | kamienie szlachetne dla dzieci | wspaniała interaktywna nauka i zabawka redukcji stresu |

#ad
National Geographic #ad - Zachęca przyrodników do naukowego myślenia: nasza szczegółowa instrukcja nauki jest pełna interesujących faktów naukowych, które sprawiają, że ten zestaw jest najlepszym zestawem odkrywców sensorycznych dla dzieci. Zestaw naukowy dla dzieci to wysokiej jakości zabawka edukacyjna, daj nam znać, która sprawia wiele radości! Jeśli nie jesteś zadowolony, abyśmy mogli to naprawić.

Zestaw odkrywczy ze stymulacją sensoryczną: zabawka dla chłopców i dziewczynek zawiera wodoodporny i sensoryczny piasek modelujący, plastelinę i śluz. Wspólna zabawa: zestaw naukowców zawiera wspaniałe eksperymenty dla dzieci, którymi mogą cieszyć się z przyjaciółmi, rodziną lub kolegami z klasy. Zestaw naukowców do długotrwałej zabawy – cały czas po raz: piasek, plastelina i zestaw do szlamu nadają się do ponownego użytku i zapewniają zabawę codziennie podczas interaktywnej i kreatywnej zabawy.

Materiały zawarte w tej skrzynce eksperymentalnej nie tylko świetnie wyglądają, ale są również fantastyczne w dotyku. Zestaw naukowców dla dzieci z gwarantowaną satysfakcją: asortyment national geographic MINT zapewnia dzieciom naukę przyrodniczą.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentNational Geographic #ad
Wysokość3.15
Długość11.81
Waga1.61
Szerokość8.66
Numer częściNGMEGAEARTH
ModelNGMEGAEARTH
GwarancjaBrak gwarancji.

3. Kosmos

#ad

Kosmos 620547 Easy elektryczny rozruch, skrzynka eksperymentalna dotycząca elektrotechniki, badanie napiętych obwodów elektrycznych z silnikiem i miernikiem

#ad
Kosmos #ad - Ten zestaw można łączyć ze wszystkimi skrzynkami eksperymentalnymi Kosmos z serii Easy Electric. Na podstawie prostych i dalszych prób z połączeniami szeregowymi i równoległymi, silnikiem, miernikiem, magnesem i cewką dzieci uczą się krok po kroku podstawowych pojęć dotyczących energii elektrycznej.

Idealne połączenie: system easy klick-System z praktycznymi zatrzaskami uzupełnia zrozumiałe i ilustrowane schematy połączeń dla dzieci do odtworzenia. Najlepsze próby: fajne systemy alarmowe z przekaźnikiem, pozwól śmigłu wydmuchać w powietrze, zbudować elektryczny zamek szyfrowy. Jak generować prąd za pomocą magnesów? jak działa elektryczny zamek szyfrowy? Zestaw dla początkujących do prądu, napięcia, obwodów elektrycznych i magnetyzmu – prosty i intuicyjny dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość2.76
Długość9.06
Waga2.23
Szerokość12.99
Numer części620547
Model620547
GwarancjaGwarancja ustawowa

4. Learning Resources

#ad

Learning Resources Super magnetyczny zestaw eksperymentalny

#ad
Learning Resources #ad - Zestaw zawiera 224 części. Idealny dla początkujących naukowców! Idealny do odkrywania i eksperymentowania. Zabawa z nauki dla całej klasy! zestaw zawiera 100 chipów magnetycznych, siedem prętów magnetycznych, dwa metalowe magnesy w kształcie podkowy, dwie listwy magnetyczne, dwa magnesy pierścieniowe, 10 magnetycznych kul, mały magnes z tworzywa sztucznego oraz propozycje gry. Wczesne wprowadzenie do świata nauk. Dzięki temu zestawowi dzieci badają magnetyzm i inne właściwości naukowe.
MarkaLearning Resources #ad
ProducentLearning Resources #ad
Wysokość3.3
Długość9.1
Waga2.45
Szerokość5.8
Numer częściLER2064
ModelLER2064

5. Kosmos

#ad

Big Fun, system alarmowy, budowanie radia, zestaw eksperymentalny dla dzieci w wieku od, ekscytujące eksperymenty z obwodami szeregowymi i równoległymi, system dźwiękowy, KOSMOS 620608 Easy Electric

#ad
Kosmos #ad - Kombinacja ofert: system easy klick-System z praktycznymi zatrzaskami jest uzupełniony o zrozumiałe i odpowiednie dla wieku ilustrowane schematy połączeń.

Duży zestaw układów elektronicznych z modułami dźwiękowymi, alarmowymi i radiowymi Big Fun. Ten zestaw można łączyć ze wszystkimi skrzynkami eksperymentalnymi Kosmos z serii "Easy Elektro". Dalsze próby i dogłębna wiedza na temat obwodów elektrycznych z szeregowymi i równoległymi obwodami zapewniają wgląd w podstawy elektroniki i elektryki. Najlepsze próby: własne radio fm i różne systemy alarmowe czekają na dzieci w wieku od 8 do 12 lat.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość2.56
Długość12.01
Szerokość16.77
Numer części620608
Model620608
GwarancjaGwarancja ustawowa

6. Kosmos

#ad

Dla dzieci w wieku od 7 do 10 lat, zestaw eksperymentalny z młotkiem i dłutem, wykop błyszczące monety i kamienie do zabawy, dla fanów średniowiecza i małych archeologów, KOSMOS 657994 skarb rycerski

#ad
Kosmos #ad - Kolorowa instrukcja wyjaśnia najlepszą technikę wykopywania i ujawnia ekscytującą wiedzę o rycerzach, smokach i pracy archeologa. Ekscytująca zabawa wykopalisk firmy Kosmos dla wszystkich małych fanów rycerzy i średniowiecza od 7 lat.

Zestaw eksperymentalny zawiera młotek, dłuto i gąbki – wystarczy zwilżyć gips i już można rozpocząć poszukiwanie skarbów. Z odsłoniętego zęba i dołączonego sznurka powstaje fajny łańcuszek ze smoczym zębem, a średniowieczna gra zręcznościowa rzuca wyzwanie dzisiejszym dzieciom. Ein mittelalterlicher schatz wartet! Tutaj mali odkrywcy samodzielnie wykopują dwie metalowe monety, medalion, różne kamienie do gry i smoczy ząb.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość2.17
Długość8.27
Szerokość5.12
Numer części657994
Model657994
GwarancjaGwarancja ustawowa

7. EQLEF

#ad

EQLEF Pipeta dla dzieci, zabawki edukacyjne, dla dzieci, zestaw naukowy do domu niebieska, probówki ze stojakiem i pipetami kroplowymi do kreatywnych eksperymentów naukowych

#ad
EQLEF #ad - Zestaw naukowy dla dzieci 4 x 50 ml probówki z tworzywa sztucznego z niebieską nasadką, 5 x 4 cm, niebieskim, pomarańczowym i czerwonym, 1 x stojak na probówki, wymiary: 11 x 2, wymiary: 17, 5 cm, 4 pipety 5 ml w kolorach zielonym, wymiary: 12 cm. Po każdym "eksperymencie" wystarczy wypłukać, probówki z tworzywa sztucznego, aby wyczyścić dzieci, a pipetę kroplową można łatwo dokładnie wyczyścić poprzez oddzielenie zatyczek.

Dzieci mogą mieszać farby, mydło i szampon. Zachęcaj swoje dzieci do refleksji nad nauką i odkrywania natury. 100% gwarancji zadowoleniaoferujemy 12 miesięcy gwarancji jakości i przyjazną obsługę klienta dla dzieci. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Pipeta prezentowa i zestaw probóweksuper specjalny zestaw naukowy dla dzieci lub wnuków! Te pipety dla dzieci i probówki z pokrywkami są kolorowe i zabawne, łatwe do przyciągnięcia uwagi dzieci i bezpieczne do zabawy, idealne do kreatywnych zajęć dla dzieci, ciesz się zabawnymi wczesnymi eksperymentami naukowymi.

Zabawny zestaw probówek popularna pipeta dla dzieci i probówki ze stojakiem sprawi wiele radości podczas podróży naukowej. Dzięki zabawce z probówką nauczyciele mogą łatwiej skierować uwagę dzieci na naukę przyrodniczą. Bezpieczne i łatwe do czyszczenia - trwałe probówki duże ze stojakiem i pipetami silikonowymi mogą być używane zawsze i wielokrotnie.
MarkaEQLEF #ad
ProducentEQLEF #ad
Wysokość1.57
Długość6.89
Szerokość1.57
Numer części00938/01055
Model00938/01055
GwarancjaNo

8. National Geographic

#ad

National Geographic Crystal Growing Kit – 3 kolorowe kryształy do woskowania, z podświetlanym stojakiem i instrukcją może nie być dostępna w języku polskim, w zestawie 3 egzemplarze prawdziwego

#ad
National Geographic #ad - Z 7 pojedynczymi trybami kolorów, 3 wyświetlaczami świetlnymi i 3 poziomami jasności do wyboru, trybem koloru tęczy, Twoje kryształowe skarby będą błyszczeć!. Kompletny zestaw do nauki – zawiera wszystko, czego potrzebujesz. Dzięki temu ekscytującemu i pedagogicznemu eksperymentowi naukowemu dla dzieci chemia jeszcze nigdy nie była tak zabawna i kolorowa! Wyświetlacz światła nocnego – pokaż swoje własne kryształy na dołączonym podświetlanym wyświetlaczu.

Proszek do wzrostu, komora wzrostu, przezroczyste kamienie nasienne, podświetlany wyświetlacz i łatwe do zrozumienia instrukcje. Nasza wyjątkowo elastyczna komora do wzrostu umożliwia łatwe usuwanie kryształów do prezentacji bez uszkodzeń. Rozpocznij kolekcję kamieni – ten zestaw zawiera 3 egzemplarze prawdziwych kamieni szlachetnych, w tym geodę, zielony fluoryt i niebieski kalcyt, wraz ze szczegółową instrukcją nauki, która wyjaśnia, jak rosną kryształy i wiele więcej! Doskonały prezent STEM dla chłopców i dziewczynek.

Rozwijaj żywe kolorowe kryształy – rozwijaj kryształy w 3 niesamowitych kolorach: niebieskim, fioletowym i zielonym. Gwarancja satysfakcji – seria mint firmy national geographic oferuje wysokiej jakości produkty, daj nam znać, które sprawiają wiele radości! Jeśli Twoje doświadczenie nie będzie wyjątkowe, abyśmy mogli zrobić to dobrze dla Ciebie.
MarkaNational Geographic #ad
ProducentJMW Sales, Inc. #ad
Wysokość11.22
Długość9.06
Waga2.25
Szerokość3.54
Numer częściNGLITCRYSTAL
ModelNGLITCRYSTAL

9. Kosmos

#ad

Regulowany rozmiar, KOSMOS 620844 Cyborg-Hand – hydraulicznie sterowana ręczna robota XXL, zestaw eksperymentalny dla dzieci w wieku od 10 do 14 lat, nadaje się również dla osób leworęcznych

#ad
Kosmos #ad - Dzięki temu zestawowi do montażu powstaje precyzyjnie sterowana ręka robota, która jest trzy razy większa niż własna ręka. Zestaw eksperymentalny cyborg hand firmy Kosmos to ekscytujące połączenie nauki technicznej i długotrwałej zabawy dla dzieci w wieku od 10 do 14 lat.

Pasuje dla osób lewo- i praworęcznych oraz wszystkich rozmiarów dłoni. Poszczególne elementy zestawu są łączone ze sobą lub przykręcane za pomocą dołączonego śrubokręta – klejenie nie jest konieczne. Ustrukturyzowana instrukcja rozpoczyna się zabawnym komiksem przygodowym i prowadzi krok po kroku przez instrukcję montażu. Czego potrzebujesz w prawdziwym życiu szkieletów egzotycznych, ujawniono na stronach podsumowujących.

Chwytanie dużych rzeczy, zbieranie lub pisanie małych elementów? Żaden problem. Podwójna zabawa: najpierw zbuduj, wkręć i przykręcić, a następnie wypróbuj i przeprowadź badania. Po prostu genialne: palce poruszają się pod wpływem ciśnienia wody – dzięki temu układ hydrauliczny jest wyraźnie przekazywany.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość3.15
Długość11.42
Waga2.12
Szerokość16.93
Numer części620844
Model620844
GwarancjaGwarancja ustawowa

10. Kosmos

#ad

Zestaw eksperymentalny dla dzieci od 7 lat z tematem, Kosmos 657901 zestaw do wykopalisk minerałów, samodzielne wykopywanie prawdziwych minerałów, młotkiem i dłutem, 5 fascynujących kamieni ozdobnych

#ad
Kosmos #ad - Wykopywanie, czyszczenie, dokumentowanie – tutaj dzieci pracują jak prawdziwi badacze. Ten zestaw do wykopalisk zapewnia geologię w dotyku.

Tutaj dzieci szukają skarbów i poznają kolorowy świat minerałów. Zabawny i ekscytujący zestaw eksperymentów firmy Kosmos dla dzieci od 7 lat. Błyszczący kryształ górski, świecący kwarc różowy, ametyst, awenturyn, czerwony jaspis można odsłonić młotkiem i dłutem. Co kryje się w bloku gipsowym? młotowanie, drapanie i podziwianie, kopanie, jakie kryją się w nim ekscytujące skarby natury. Ilustrowana instrukcja pokazuje krok po kroku, jak dotrzeć do skarbów i dostarcza ciekawych informacji na temat minerałów.
MarkaKosmos #ad
ProducentKOSMOS #ad
Wysokość2.17
Długość8.27
Waga1.2
Szerokość5.12
Numer części657901
Model657901
GwarancjaGwarancja ustawowa