Top 10 Digital Picture Frame – Ramki cyfrowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AURA

#ad

Wi-Fi, Cloud, możliwość wysyłania zdjęć z dowolnego miejsca – grawerunek, Aura Carver inteligentna cyfrowa ramka na zdjęcia 10,1 cala, bezpłatna nieograniczona ilość miejsca do przechowywania, HD

#ad
AURA #ad - Brak kabla USB. Jeszcze nigdy nie było łatwiej pozostać w kontakcie. Brak kart SD. Brak ukrytych opłat lub kosztów abonamentu. Możesz nawet wcześniej wprowadzić informacje o sieci WLAN, aby zapewnić bezproblemową konfigurację. W takim razie wystarczy włożyć ramkę na zdjęcia i już można zaczynać.

Każda ramka zapewnia nieograniczone miejsce na zdjęcia. Gdy odbiorca/odbiorca prezentu połączy Twoją ramkę z Wi-Fi, zobaczy Twoją spersonalizowaną wiadomość i zdjęcia. Fascynująca jakość obrazu: rozdzielczość hd 1280 x 800 na 10, 1-calowym wyświetlaczu z połączeniem Wi-Fi zapewnia wspaniałe, wyraźne wyświetlanie zdjęć Twoich bliskich i wspomnianych zdjęć. Atwe i natychmiastowe udostępnianie zdjęć i filmów: dodawanie i wyświetlanie zdjęć i filmów natychmiast i z dowolnego miejsca na świecie za pomocą darmowej aplikacji Aura. Inteligentna kombinacja zdjęć: oprogramowanie Aura Aura Aura dostępne wyłącznie na ramie Carver łączy dwa zdjęcia obok siebie, zapewniając nieoczekiwane chwile niespodzianki.

Idealny prezent: carver luxe jest dostarczany w atrakcyjnym pudełku prezentowym; nie jest konieczne dodatkowe pakowanie. Bezpłatna nieograniczona ilość miejsca na dysk: wyślij ponad 10 000 zdjęć ze swojego smartfona na ramę aury. Prześlij wcześniej cenne pamiątkowe zdjęcia i poproś członków rodziny i przyjaciół, aby to zrobili. Ramka jest wyposażona w zintegrowany głośnik do odtwarzania audio wideo.
MarkaAURA #ad
Wysokość0.99
Długość10.5
Waga3.3
Szerokość7.3
Numer częściUKEU900-BLK
ModelUKEU900-BLK

2. AURA

#ad

Możliwość wysyłania zdjęć z dowolnego miejsca,, Słuchawki douszne Aura Carver HD Smart cyfrowa ramka na zdjęcia 10,1 cala WiFi Cloud cyfrowa ramka na zdjęcia, bezpłatna nieograniczona ilość pamięci

#ad
AURA #ad - W takim razie wystarczy włożyć ramkę na zdjęcia i już można zaczynać. Prześlij wcześniej cenne pamiątkowe zdjęcia i poproś członków rodziny i przyjaciół, aby to zrobili. Fascynująca jakość obrazu: rozdzielczość hd 1280 x 800 na 10, 1-calowym wyświetlaczu z połączeniem Wi-Fi zapewnia wspaniałe, wyraźne wyświetlanie zdjęć Twoich bliskich i wspomnianych zdjęć.

Możesz nawet wcześniej wprowadzić informacje o sieci WLAN, aby zapewnić bezproblemową konfigurację. Brak kabla USB. Jeszcze nigdy nie było łatwiej pozostać w kontakcie. Gdy odbiorca/odbiorca prezentu połączy Twoją ramkę z Wi-Fi, zobaczy Twoją spersonalizowaną wiadomość i zdjęcia. Atwe i natychmiastowe udostępnianie zdjęć i filmów: dodawanie i wyświetlanie zdjęć i filmów natychmiast i z dowolnego miejsca na świecie za pomocą darmowej aplikacji Aura.

Brak ukrytych opłat lub kosztów abonamentu. Każda ramka zapewnia nieograniczone miejsce na zdjęcia. Idealny prezent: carver luxe jest dostarczany w atrakcyjnym pudełku prezentowym; nie jest konieczne dodatkowe pakowanie. Brak kart SD. Ramka jest wyposażona w zintegrowany głośnik do odtwarzania audio wideo. Wystarczy pobrać aplikację aura, skonfigurować ramkę za pomocą sieci Wi-Fi, a następnie zaprosić rodzinę i przyjaciół do udostępniania zdjęć i krótkich filmów.
MarkaAURA #ad
ProducentAura Home, Inc. #ad
Wysokość0.99
Długość10.5
Szerokość7.3
Numer częściAF900-MBLK
ModelAF900-MBLK

3. AURA

#ad

Cloud, Wi-Fi, Aura Carver inteligentna cyfrowa ramka na zdjęcia 10,1 cala, wysyłanie zdjęć z dowolnego miejsca – sól morska, HD, bezpłatna nieograniczona ilość miejsca do przechowywania

#ad
AURA #ad - Fascynująca jakość obrazu: rozdzielczość hd 1280 x 800 na 10, 1-calowym wyświetlaczu z połączeniem Wi-Fi zapewnia wspaniałe, wyraźne wyświetlanie zdjęć Twoich bliskich i wspomnianych zdjęć.
MarkaAURA #ad
ProducentAURA #ad
Wysokość0.99
Długość7.32
Szerokość10.51
Numer częściUKEU900-WHT
ModelUKEU900-WHT

4. ETRSAIRL

#ad

Ekranem dotykowym, wyświetlaczem wideo, Frameo, prezent dla przyjaciół i, cyfrowa ramka na zdjęcia z obciążeniem telefonu, ETRSAIRL Eptusmey Cyfrowa ramka na zdjęcia z WiFi z pamięcią 32 G, 10,1"

#ad
ETRSAIRL #ad - Np. Atwe udostępnianie: brak uciążliwego drukowania zdjęć. Wbudowana pamięć 32 gb, obsługuje kartę micro SD maks. Wystarczy wymienić mnóstwo wspaniałych chwil. Możesz mieć pewność, że twoje dane będą bezpiecznie przechowywane w cyfrowej ramce na zdjęcia. Atwy montaż i użytkowanie, podpis 30 języków, aby dostosować kierunek, np.

Nadaj swojemu pokojowi piękny charakter: dzięki klasycznemu wzornictwu drewnianej ramie i wyświetlaczowi HD o przekątnej 10, cyfrowa ramka na zdjęcia Frameo 10, 1", 1 cala Smart WiFi doda elegancji do każdego pomieszczenia. Zobowiązujemy się do zapewnienia najlepszej możliwej obsługi. Automatyczne obracanie zdjęć, zegar, regulowana jasność, ukrywanie/publikowanie zdjęć, kalendarz, pogoda, tryb uśpienia itd. Dzięki aplikacji frameo z telefonu cyfrowa ramka na zdjęcia może bez problemu udostępniać zdjęcia lub filmy 0-15 sekund.

Chroń swoją prywatność: aplikacja frameo łączy się z bezpieczną, prywatną siecią, która jest zgodna z cCPA i RODO. Zdjęcia przesłane do ramki mogą być wyświetlane bez połączenia Wi-Fi. 64 gb rozszerza pamięć. Idealny prezent i 1 rok gwarancji: każde zdjęcie ma specjalne wspomnienie, a nasze cyfrowe ramki na zdjęcia mogą wysyłać zdjęcia, aby umożliwić każdemu zapamiętanie tych wyjątkowych chwil na nadchodzące lata. Konstrukcja przyjazna dla użytkownika: cyfrowe ramki na zdjęcia są wyposażone w łatwy w obsłudze ekran dotykowy.
MarkaETRSAIRL #ad
ProducentETRSAIRL #ad
Wysokość0.99
Długość11.57
Szerokość8.34
Numer części1228bud-1417
ModelEPT Beige105

5. ETRSAIRL

#ad

Cyfrowa ramka na zdjęcia 25,7 cm 10,1 cala z funkcją telefonu, Frameo, ekranem dotykowym, Eptusmey Cyfrowa ramka na zdjęcia WLAN z pamięcią 32 G, wyświetlaczem wideo, prezent dla przyjaciół i

#ad
ETRSAIRL #ad - Atwe udostępnianie: brak uciążliwego drukowania zdjęć. Konstrukcja przyjazna dla użytkownika: cyfrowe ramki na zdjęcia są wyposażone w łatwy w obsłudze ekran dotykowy. Zobowiązujemy się do zapewnienia najlepszej możliwej obsługi. Chroń swoją prywatność: aplikacja frameo łączy się z bezpieczną, prywatną siecią, która jest zgodna z cCPA i RODO.

Wbudowana pamięć 32 gb, obsługuje kartę micro SD maks. Atwy montaż i użytkowanie, pogoda, np. Nadaj swojemu pokojowi piękny charakter: dzięki klasycznemu wzornictwu drewnianej ramie i wyświetlaczowi HD o przekątnej 10, 1", cyfrowa ramka na zdjęcia Frameo 10, 1 cala Smart WiFi doda elegancji do każdego pomieszczenia. Pobierz bezpłatnie w google Play i App Store i nigdy nie płać za dodatkowe subskrypcje. Zdjęcia przesłane do ramki mogą być wyświetlane bez połączenia Wi-Fi.

Wystarczy wymienić mnóstwo wspaniałych chwil. Idealny prezent i 1 rok gwarancji: każde zdjęcie ma specjalne wspomnienie, a nasze cyfrowe ramki na zdjęcia mogą wysyłać zdjęcia, aby umożliwić każdemu zapamiętanie tych wyjątkowych chwil na nadchodzące lata. Dzięki aplikacji frameo z telefonu cyfrowa ramka na zdjęcia może bez problemu udostępniać zdjęcia lub filmy 0-15 sekund. Możesz mieć pewność, że twoje dane będą bezpiecznie przechowywane w cyfrowej ramce na zdjęcia. 64 gb rozszerza pamięć.
MarkaETRSAIRL #ad
ProducentETRSAIRL #ad
Wysokość0.99
Długość11.57
Szerokość8.34
Numer części1228bud-1306
ModelEPT Black107

6. Skyzoo

#ad

Cyfrowa ramka na zdjęcia 10,1 cala HD IPS Touch Screen Digital Picture Frame z WiFi 2,4 GHz, Share Photos Remotely za pomocą aplikacji Frameo

#ad
Skyzoo #ad - Nieparalleled image quality: experience our largest display screen yet at 101" with a stunning 1280*800 resolution that is the highest in the industry, providing you with clear and crisp photos of loved ones. Możesz umieścić tę ramkę w portretie, krajobrazie lub na ścianie. Inteligentne wsparcie wi-fi: używanie oddzielnych sieci wifi 2, 4 GHz to comprehensively enhance the WiFi receiving a signal to avoid interference and maximize throughput for a smoother, faster wifi speed, rozszerzona łączność WiFi i superior stability.

Więc obsługuje kartę sd 64 gB lub USB driver do importowania zdjęć. Na dzień matki, rodzinne pobyty, college kids, newlyweds, ceremonia ukończenia, Święto Dziękczynienia, grandparents, urodziny, ślub, Boże Narodzenie, Dzień Matki, imprezy i inne dni importowane. Share photos and videos: use 2, 4 ghz networks, invite unlimited friends and family to share photos and video Up to 15s za pośrednictwem naszej aplikacji Frameo iOS i Android.

Większa gładkość i bardziej stabilny transfer. Store 40000+ photos: this frame's built-in 16gb memory around 40 000+ photos empowers a huge capability of storage. Awesome gift idea: this wooden digital photo frame is perfect for new parents, or families separated by distance. Dodatkowo, such as play order, sleep mode, ramka Skyzoo ma szeroką gamę indywidualnych ustawień, hide//delete photos, regulowana jasność, itp.
MarkaSkyzoo #ad
ProducentSkyzoo #ad
Wysokość0.99
Długość1
Szerokość1
Numer częściskyzoo101
Modelskyzoo101

7. Brookstone

#ad

Brookstone Dzielenie się zdjęciami inteligentna cyfrowa ramka na zdjęcia o przekątnej 8", 8 GB, Wi-Fi, wysokiej, miejsce na ponad 5000 zdjęć, ekran dotykowy HD, wysyłanie zdjęć z ramki na telefon

#ad
Brookstone #ad - Szybka i łatwa instalacja w ciągu jednej minuty. Obsługa wifi umożliwia odbieranie zdjęć z dowolnego miejsca i o każdej porze – dzięki temu będziesz mieć kontakt z przyjaciółmi i rodziną niezależnie od odległości.

Inteligentna cyfrowa ramka na zdjęcia z zapierającym dech w piersiach ekranem dotykowym HD 8". Bez opłat – zaproś wszystkich swoich bliskich do udostępnienia zdjęć. Możesz bez problemu wysyłać zdjęcia i klipy wideo z telefonów do ramek na zdjęcia za pomocą darmowej aplikacji do udostępniania zdjęć, wiadomości e-mail, Facebook lub Google Photos i są dostępne w ciągu kilku sekund.
MarkaBrookstone #ad
ProducentBrookstone #ad
Wysokość2.2
Długość13.3
Szerokość9.5
Numer częściFSM08BLB
ModelFSM08BLB

8. Aura Frames

#ad

Nieograniczona ilość miejsca, wysyłanie zdjęć z dowolnego miejsca – grafitowa, 9 cali, Aura Mason inteligentna cyfrowa ramka na zdjęcia, HD WLAN Cloud, cyfrowa ramka na zdjęcia

#ad
Aura Frames #ad - Można obracać w formacie pionowym lub poziomym. 9-calowy ekran full hd 1600 x 1200 o najwyższej jakości obrazu. Bezproblemowe przesyłanie zdjęć i filmów z dowolnego miejsca: za pomocą aplikacji Aura na iOS i Android. Nieograniczona ilość pamięci zdjęć i filmów. Regulowana prędkość pokazu slajdów, dzięki czemu zdjęcia zmieniają się tak szybko lub wolno, jak sobie tego życzysz.
MarkaAura Frames #ad
ProducentAura Frames #ad
Wysokość0.99
Długość3.54
Szerokość9.45
Numer częściAF200-GRP
ModelAF200-GRPS
GwarancjaHerstellergarantie

9. ETRSAIRL

#ad

25,4 cm, złota, cyfrowy wyświetlacz na zdjęcia, możliwość spersonalizowania prezent dla przyjaciół i rodziny, ekran dotykowy, Skylight cyfrowa ramka na zdjęcia: obsługa WiFi z obciążeniem telefonu

#ad
ETRSAIRL #ad - Atwe w użyciu. Wyślij zdjęcia e-mailem na adres ramki, a natychmiast się pojawią! Prezent dla ukochanej osoby. Wybierz unikalny adres e-mail Skylight do cyfrowej ramki na zdjęcia. Proste i trwałe wzornictwo. Podłącz urządzenie i użyj ekranu dotykowego, aby połączyć się z Wi-Fi.

Przemyślane funkcje tryb prezentowy umożliwia dodawanie i dostosowywanie zdjęć bez konieczności rozpakowywania. Dla tych z nas, skylight smart frame może być nowym sposobem na połączenie się z rodziną. Nie ma lepszego sposobu na wywołanie uśmiechu na twarzy ukochanej osoby niż podzielenie się specjalnym zdjęciem – spojrzenie na e dzieci, magiczny moment z wakacyjnej przygody lub sentymentalne wspomnienie z dawnych czasów. Jednak również dla osób znających się na technice wciąż jest coś magicznego, którzy nie są w mediach społecznościowych, aby codziennie oglądać najcenniejsze zdjęcia w Twoim domu.

Nie wymaga aplikacji ani subskrypcji. Pamięć jest oparta na chmurze, nie ma potrzeby stosowania karty SD. Ciesz się piękną elektroniczną ramką na zdjęcia o wymiarach 25, 4 cm o rozdzielczości 1280 x 800 podczas przesyłania i udostępniania zdjęć bliskim. Użyj trybu offline, aby cieszyć się istniejącymi zdjęciami bez połączenia Wi-Fi wymagane jest połączenie Wi-Fi, aby odbierać lub przesyłać nowe zdjęcia.
MarkaETRSAIRL #ad
Wysokość0.99
Długość10.7
Szerokość7.4

10. ETRSAIRL

#ad

Skylight Rama: 10 cali WiFi cyfrowa ramka na zdjęcia z obciążeniem telefonu, ekran dotykowy, cyfrowa ramka na zdjęcia, biała, prezent dla przyjaciół i rodziny

#ad
ETRSAIRL #ad - Użyj trybu offline, aby cieszyć się istniejącymi zdjęciami bez połączenia Wi-Fi wymagane jest połączenie Wi-Fi, aby odbierać lub przesyłać nowe zdjęcia. Ciesz się pięknym 10-calowym kolorowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 1280 x 800 podczas przesyłania i udostępniania zdjęć bliskim.

Dla tych z nas, skylight może być nowym sposobem na nawiązanie kontaktu z rodziną. Przemyślane funkcje. Dzięki trybowi prezentowemu możesz dodawać i dostosowywać zdjęcia bez konieczności rozpakowywania. Proste i trwałe wzornictwo. Nie ma lepszego sposobu na wyczarowanie uśmiechu na twarzy ukochanej osoby niż udostępnienie specjalnego zdjęcia – spojrzenie na e dzieci, magiczny moment z wakacyjnej przygody lub sentymentalne wspomnienie z dawnych czasów.

Prezent dla ukochanej osoby. Wyślij zdjęcia e-mailem na adres ramki, a natychmiast się pojawią. Pamięć jest oparta na chmurze, nie wymaga karty SD. Jednak również dla osób znających się na technice wciąż jest coś magicznego, którzy nie są w mediach społecznościowych, aby codziennie oglądać najcenniejsze zdjęcia w Twoim domu. Wybierz unikalny adres e-mail Skylight dla swojej ramki. Atwe w użyciu.
MarkaETRSAIRL #ad
ProducentETRSAIRL #ad
Wysokość0.99
Długość107
Szerokość7.4
Numer części1228bud-2689