Top 10 deep Questions Card Game – Gry karciane ze specjalnymi kartami

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Cards Against Humanity

#ad

Cards Against Humanity MG-INTL International Edition

#ad
Cards Against Humanity #ad - Cards against Humanity to gra imprezowa dla okrutnych osób. Zawiera łącznie 600 kart 510 białych i 90 czarnych. Materiał: papier. Liczba graczy: 4+.
MarkaCards Against Humanity #ad
ProducentCards Against Humanity, LLC #ad
Wysokość2.76
Długość8
Waga2.15
Szerokość4
Numer częściMG-INTL
Model:
GwarancjaBrak gwarancji

2. Doomlings

#ad

Doomlings Gra karciana Deluxe dla dorosłych i dzieci – zabawny wieczór z grami, od 10 lat – w zestawie mata do zabawy, 5 rozszerzeń i 3 karty holograficzne, dla 2-6 graczy

#ad
Doomlings #ad - Idealne na wszystkie okazje – niezależnie od tego, wieczór z przyjaciółmi lub grupę zabaw – Doomlings nadaje się dla dorosłych, podróż samochodem we dwoje, czy chodzi o wieczór gier z rodziną, nastolatków i dzieci!.

Rozszerzenia, 3 holograficzne karty kolekcjonerskie "Mystery" i wiele więcej! 252 unikalne karty, bez duplikatów. Wygrywasz, osiągając najwyższy wynik, zanim trzecia i ostatnia katastrofa doprowadzą do końca świata! Zabawna gra karciana – gry w wielu rundach, określane jako epoki i katastrofy, aby zdobyć punkty za właściwości. Atwa nauka i gra – doomlings to lekka, zabawna gra karciana, której można się nauczyć w ciągu 5 minut i grać w 20-45 minut.

Unendlich oft play - der arbliche aufbau jeder spiels, kombinacja z wyjątkowym efektem każdej karty, zapewnia, że nie ma dwóch partii Doomlings nigdy nie są takie same!. Nadaje się dla 2-6 graczy w wieku od 10 lat. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz do gry w doomlings plus wspólną matę do zabawy Birth of a Hero, 5. Oryginalny jĘzyk - gra karciana i instrukcja obsługi są dostępne.
MarkaDoomlings #ad
ProducentDoomlings #ad
Wysokość3
Długość12
Waga1.5
Szerokość6
Numer częściBGZ116276
ModelBGZ116276-EU
Gwarancja12 Miesięcy

3. WHAT DO YOU MEME?

#ad

WHAT DO YOU MEME? Przereklamowana gra imprezowa dla dorosłych

#ad
WHAT DO YOU MEME? #ad - Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Get lidiculous: over-rated to gra o śmiesznych oceniach, w której gracze rywalizują ze sobą, aby dopasować najzabawniejszą kartę z mapą lokalizacji dla każdej rundy. Gdy tylko każdy zagra swoją wybraną kartę kontrolną, obracający się sędzia przyznaje punkt najzabawniejszej.

Więcej zabawy: czy wiesz, że mamy inne wspaniałe gry? sprawdź nasz bestseller OG What Do You Meme plus mnóstwo zabawnych pakietów rozszerzeń i mnóstwo nowych gier imprezowych dla dorosłych i rodzin. Instrukcja gry: gracze obracają mapę lokalizacji, podczas gdy reszta grupy walczy o najzabawniejszą mapę z recenzji.

". Gracz z największą liczbą punktów na końcu gry bierze koronę. Prezentowany przez twórców What Do You Meme. Wydrukowane na kartach do gry premium grube z wysokim połyskiem, zafoliowane w niestandardowym pudełku. Zaufaj nam. Tylko dla dorosłych: ta gra zawiera treści dla dorosłych i jest przeznaczona dla dzieci od 17 lat. Co wewnątrz: zawiera 150 map lokalizacji, 350 map przeglądowych oraz instrukcje.
MarkaWHAT DO YOU MEME? #ad
ProducentWhat Do You Meme? #ad
Wysokość8.5
Długość4.5
Waga0.77
Szerokość2.75
Numer częściRR427
ModelRR427

4. Game Factory

#ad

Gra karciana, Game Factory 646226 Frantic-The Mischievous Card Game, biała, od 12 lat, czarna, wersja angielska

#ad
Game Factory #ad - Czas trwania: ok. 30 minut. Frantic, so fies had noch nie grałeś w karty. Zalecany wiek: od 12 lat. W języku angielskim! ! ! Wersja angielska / wersja angielska. Gracze: 2-8.
MarkaGame Factory #ad
ProducentGame Factory #ad
Wysokość6.02
Długość6.02
Waga0.27
Szerokość1.42
Numer części646226
Model646226
GwarancjaGwarancja ustawowa

5. Joking Hazard

#ad

Joking Hazard Deck Enhancement #3

#ad
Joking Hazard #ad - There is no Deck Enhancement #3. To byłoby świetne, jeśli ten pakiet rozszerzający się jest prawdziwy, ale nie. Didn't you hear? joking hazard's been dead for a hundred years! You 're imagining things, wracaj do snu. It's just the wind. Definitely not 100 nowych kart do dodania do Twojego pokładu.
MarkaJoking Hazard #ad
ProducentAd Magic #ad
Wysokość3.6
Długość2.5
Waga0.4
Szerokość1.5
Numer części859364006100
Model859364006100

6. riva Verlag

#ad

Rocznicę lub walentynki, Co kocham w Tobie – Gra pytań dla par: Głębokie i zabawne pytania dla szczęśliwego związku. Idealny prezent na ślub

#ad
riva Verlag #ad - Niezależnie od tego, czy w domu, na urlopie, nad jeziorem lub w podróży: co w Tobie kocham – gra pytań dla par gwarantuje zabawne, zabawne i intymne chwile we dwoje. Dzięki 64 niezwykłym i uroczym pytaniom możesz w zabawny sposób rozpocząć rozmowę i jeszcze lepiej poznać siebie jako parę. Dla dwóch graczy. Z czym często cię rozśmieszać? Kiedy tęsknisz za mną szczególnie? .
Markariva Verlag #ad
ProducentRiva #ad
Wysokość4.13
Długość3.07
Waga0.32
Szerokość0.98
Numer części9783742303042
Model9783742303042
GwarancjaBrak gwarancji

7. Kulinu

#ad

Kulinu Date-Ideen – prezent dla partnera – gra karciana dla par – pomysł na prezent dla pary – gra dla dwóch osób – gra we dwoje

#ad
Kulinu #ad - Idealny prezent: z grami z pytaniami kulinu zdecydowanie trafisz w czerń przy wyborze prezentu. Najlepsza gra dla partnera: gra pytań kulinu trau dich to idealny początek głębokich i intensywnych rozmów, ale również na zabawne i ekscytujące wieczory we dwoje.

Wysokiej jakości gra karciana: abyś mógł cieszyć się swoją grą karcianą przez długi czas, skupiliśmy się na wysokiej jakości i grubych kartach, dzięki czemu nie musisz się martwić o grę z pytaniami Kulinu Trwałość gwarantuje wysoki standard jakości. Do 2 lat po zakupie! Obietnica kulinusa: abyśmy mogli nieco ułatwić ci decyzję o zakupie, całkowicie podejmujemy ryzyko i dajemy Ci obietnicę. Certyfikowany przez psychologów: na pytania naszej gry zaufaj sobie współpracowaliśmy z psychologiem dyplomowym, który włączył Twoje doświadczenie i wiedzę w kwestiach i dzięki temu piękne rozmowy są lepsze niż jakikolwiek poradnik związkowy.

Czy to do rozmów, wszystko to zaprojektowaliśmy dla Ciebie. Gra karciana wzmacnia wasz związek i przeżyjecie razem wspaniałe chwile. Zaprojektowaliśmy cztery różne warianty, ekscytujących randek lub szczególnego dnia codziennego, dzięki czemu zawsze masz odpowiednią grę na każdą okazję. Jeśli z jakiegoś powodu otrzymasz zwrot pieniędzy.
MarkaKulinu #ad
ProducentKulinu UG (haftungsbeschraenkt) #ad
Numer częściKU12489
ModelKU12489

8. What Do You Meme

#ad

What Do You Meme Let´s get deep gra imprezowa do picia

#ad
What Do You Meme #ad - Osoba, zaczynając od karty lodołamaczy, na którą powinni odpowiedzieć inni gracze. Instrukcja gry: weź swojego partnera i rozłóż karty na 3 stosy: "lodołamacz", pierwszą rzeczą wyciąga kartę. Te karty dla par do głębokich rozmów sięgają od "Jaka jest Twoja ulubiona przekąska w kinie" do "Jakie było Twoje pierwsze wrażenie mnie?" i nie tylko.

Gracze na przemian czytają i odpowiadają na pytania, a następnie do 2 jeszcze głębszych kart. Zakres dostawy: 400 kart let's get deep 50 lodołamaczy, 150 kart zanurzeniowych i 200 kart do pogłębiania i instrukcja może nie być dostępna w języku polskim. W każdej rundzie pobierz 1 kartę lodołamacza, która zrobiła pierwszy krok w związku, a następnie przechodzą do 2 głębokich kart, 2 karty głębokiego przebiegu i 2 karty pogłębień.

Prezentowane przez what do you meme? Obejrzyj naszą pełną kolekcję zabawnych rzeczy i gier imprezowych dla dorosłych i rodziny. Wyłączone telefony: nadszedł czas, aby dowiedzieć się więcej o tym, z kim spędzasz 99% swojego czasu. Jeden gracz odczytuje kartę, "głębokość" i "pogłębienie". Im więcej, tym lepiej: w tę grę należy grać co najmniej 2 graczami.
MarkaWhat Do You Meme #ad
ProducentHuch & Friends #ad
Wysokość8.5
Długość4.5
Waga1.39
Szerokość2.75
Numer częściDEEP442
ModelDEEP442
Gwarancjaustawowy

9. BAD PEOPLE

#ad

BAD PEOPLE Gra imprezowa, w którą prawdopodobnie nie powinieneś grać, English Language Edition

#ad
BAD PEOPLE #ad - Idealna na imprezy i gry: to najzabawniejsza gra karciana wszech czasów. Atwe do nauczenia się zasady: 320 zabawnych kart, 10 kart identyfikacyjnych dla graczy do 10 osób może grać jednocześnie, 100 kart do głosowania, 10 podwójnych kart w dół.

Przykładowe pytania: "kto dostaje za dużo za to, co robi? "", "Najmniej prawdopodobne, aby być celem kradzieży tożsamości?" I tak wiele pytań na kolejnym poziomie. Głosowanie na swoich przyjaciół jest bogate i możesz grać w złych ludzi 1000 razy: rozgrywka zmienia się za każdym razem w zależności od tego, czas: 20-60 minut, z kim grasz.

Zabawna gra imprezowa: zagłosuj na swoich przyjaciół na oburzające i następne pytania poziomowe. Bad people to najlepsze przeżycie na imprezie. Dowiedz się, co naprawdę myślą o tobie twoi znajomi i lepiej poznaj swoich przyjaciół! Dziel się szalonymi i śmiesznymi historiami po każdej rundzie. Wiek: 15+, gracz: 3-10 . Wszyscy gracze są w każdej chwili zaangażowani.
MarkaBAD PEOPLE #ad
ProducentDYCE LLC #ad
Wysokość3
Długość5.6
Waga0.09
Szerokość4.5
Numer częściDYE1000-UK
ModelDYE1000
GwarancjaNie dotyczy

10. Pick Your Poison

#ad

Pick Your Poison, English Language Edition, The What Would You Rather Do? Party Game After Dark Edition

#ad
Pick Your Poison #ad - Pick your poison is a card game of unfathomable "what would you rather do?" scenarios. Wiek: 15+ | players: 3 - 10 | time: 30-60 minut | 300 kart Scenario - Combine with the Family Edition for even more fun! Three or more players compete to create the hardest scenario possible by combining two Poison Cards.

Spark fun conversations -everyone anonymously "picks their poison" – po revealu, co jest "właściwe" i kto jest po prostu mierzony tak jak ty! Endless combinations – pick your poison after Dark Edition daje 300 kart Scenario dla tych zabawnych, dowiedz się, niewygodnych i niewygodnych kombinacji. Idealny pomysł na biały słoń i tajemniczy prezent mikołaja! Nasze gry sprawiają, nastolatków, że świetne nadzienie i zabawne prezenty świąteczne dla mężczyzn, dorosłych i przyjaciół!.
MarkaPick Your Poison #ad
ProducentPlayer Ten #ad
Wysokość3
Długość7.5
Waga0.15
Szerokość4.2
Numer części44820
Model44820
GwarancjaNie dotyczy