Top 10 D3S LED Mit Zulassung – Światła i żarówki do pojazdów rolniczych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ‎STELLAR LED LIGHTS

#ad

Stellar D3S lampa LED – technologia 2023, 200% jasności 1 para, 6500 K biel diamentowa

#ad
‎STELLAR LED LIGHTS #ad - Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu i 2-letnią gwarancję wymiany. Dzięki specjalnemu procesowi pakowania próżniowego proszkiem miedzianym ciepło jest odprowadzane błyskawicznie, co znacznie wydłuża żywotność lampy. 95% kompatybilności: nasze lampy led d3s działają niezawodnie i bezbłędnie w większości pojazdów.

Zapewnia wspaniałe i bezpieczne wrażenia podczas jazdy nocą. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji i zawsze staramy się pomóc. Jeśli mimo to otrzymasz komunikat o błędzie na komputerze pokładowym lub napotkasz inne problemy, nie wahaj się skontaktować ze sprzedawcą. Krystalicznie białe światło, szybki start – świeci się w zaledwie 0, 1 sekundy – i stała jasność bez zmiany koloru w czasie. Precyzyjne dopasowanie i niezawodność: nasze lampy LED D3S są dokładnie dopasowane do wymiarów oryginalnych lamp ksenonowych i gwarantują idealne dopasowanie do Twojego pojazdu.

Innowacyjny system chłodzenia: skorzystaj z naszej najnowszej technologii chłodzenia 2023 z 2 próżniowymi rurami grzewczymi i masywną miedzianą płytką. Maksymalna jasność: dzięki lampom led stellar d3s można doświadczyć jasności wyższej niż tradycyjne ksenony. Trwałość i gwarancja wysokiej jakości: dzięki imponującej żywotności wynoszącej 30 000 godzin lampy te są zbudowane na wieczność. Dziękujemy za wybranie naszego produktu. Oferujemy 2-letnią gwarancję.
Marka‎STELLAR LED LIGHTS #ad
ProducentStellar Technology #ad
Wysokość1.34
Długość2.91
Waga0.15
Szerokość1.97
Numer częściD3SLED
ModelStellar D3S LED
Gwarancja24 Miesięcy

2. Osram

#ad

OSRAM Xenarc Night Breaker Laser D3S Next Generation + 220% większa jasność, 66340XNN-HCB, HID ksenonowa lampa reflektorowa, podwójne pudełko 2 lampy

#ad
Osram #ad - Nawet o 220% większa jasność dla większego bezpieczeństwa jazdy dzięki lepszemu oświetleniu drogowym. Jakość premium made in germany: dostępne jako D1S, D2S, D3S i D4S. Osram xenarc night breaker laser D3S: najjaśniejsza lampa ksenonowa Osram HID. 20% bielsze światło ksenonowe dla kierowców świadomych wydajności i posiada certyfikat ECE. Stożek świetlny o długości do 250 m zapewnia lepszą widoczność, aby wcześniej rozpoznać przeszkody i zagrożenia.
MarkaOsram #ad
ProducentOSRAM #ad
Wysokość0.35
Długość3.28
Waga0.13
Szerokość0.35
Numer części66340XNN-HCB
Model66340XNN-HCB
Gwarancja1

3. Fixinus

#ad

Plug Play, 2 sztuki, super jasne, bezprzewodowe diody LED, 5200 lm, 35 W, Fixinus D3S żarówki LED do reflektorów samochodowych, 6000 K

#ad
Fixinus #ad - Długa żywotnośćciepło ogranicza jasność i żywotność lamp LED. Plug and playte lampy led d3s mają wzór 1:1. Prostota. Zmaksymalizuj efekt ledreflektor LED maksymalizuje efekt LED, chroni światła i poprawia bezpieczeństwo jazdy.

Bardzo jasne światłoten reflektor led d3s wykorzystuje najnowsze duże chipy led, białe światło 6000 k. Długa stabilna żywotnośćz wysokiej jakości chipem LED, lampa do reflektorów LED D3S ma długą stabilną żywotność. Dlatego bardzo ważne jest odprowadzanie ciepła. Aluminiowy korpus lotniczy, ogólne odprowadzanie ciepła. Niszcząca instalacja, oszczędza koszty instalacji. Bezprzewodowe światło led ma wysoką skuteczność świetlną, wysoka jasność 10400 lm 5200 lm/żarówka, 2-stronne światło, jednolity wzór światła i brak ciemnych plam.
MarkaFixinus #ad
ProducentFixinus #ad
Numer części0048
ModelD3S
GwarancjaNo

4. Diamond Vision

#ad

PK32d-5, HID Bi, super ultra białe, Nightbreaker, Diamond Vision 2 x D3S 42 V 35 W | Xenon Look | dopuszczone i nie wymagają rejestracji | halogenowe lampy samochodowe | 8000 K, znak kontrolny E

#ad
Diamond Vision #ad - Dokładne dopasowanie wtyczki idealnie dopasowane do gniazda D3S. Pierwszorzędny sportowy wygląd bez irytujących okoliczności. Rozpoznawaj przeszkody lub zagrożenia znacznie szybciej i łatwiej, dzięki czemu możesz reagować na nie tak szybko i bezpiecznie, jak to możliwe.

Do 20 m dłuższa niż w przypadku tradycyjnych palników. Dzięki temu nie ma komunikatów o błędach na komputerze pokładowym i możesz od razu cieszyć się nowymi lampami halogenowymi Super Ultra White. Do 100% białego światła niż w przypadku tradycyjnych lamp halogenowych. Arówki d3s w nowoczesnym stylu ksenonowym są nie tylko bardzo jasne dzięki 8000 kelwinów, ale także wytrzymują dwa razy więcej niż większość popularnych żarówek.

Zmniejsza to zmęczenie i zwiększa bezpieczeństwo. Nasze żarówki ksenonowe można bez problemu zamontować i używać. Dwa razy trwalsze niż klasyczne lampy halogenowe. Dopuszczony i nie wymaga rejestracji dzięki znakowi kontrolnemu E. Zobacz znaki drogowe, obiekty i przeszkody w kontrastowych kolorach i w naturalnych kolorach.
MarkaDiamond Vision #ad
ProducentDiamond Vision #ad
Numer części656-77-94
Model656-77-94

5. Gread

#ad

Białe, Gread D3S żarówki ksenonowe 2 sztuki – 6000 K 35 W – do lamp ksenonowych do reflektorów samochodowych, idealne dopasowanie i długa żywotność

#ad
Gread #ad - Wymiana palników ksenonowych jest możliwa bez większego wysiłku. Mogą państwo z technicznego materiału Powodem wymiany D3S na D3S. Zoptymalizuj kolor światła łatwo i szybko z temperatury barwowej na żółto.

Bez dodatkowego nakładu pracy. Patrz zdjęcie 4. Stabilna jasność światła: do 3200 lumenów zapewnia optymalną jasność światła. Dzięki żarówkom ksenonowym gread łatwo zmienić kolor światła ksenonowego: wysoka jasność do 6000 K. Wymiana jest tylko fabryczna żarówka. Dokładnie dopasowane żarówki ksenonowe d3s: żarówki ksenonowe gread są optymalnie do Wtyczka lub gniazdo dopasowane i pasują w 100%.

Nasze żarówki ksenonowe ze znakiem kontrolnym E mogą być używane i montowane. Dopuszczone i bez konieczności rejestrowania: bez skomplikowanego odbioru TÜV, natychmiast przebudowa. Wysokiej jakości wykonanie: nasze lampy są produkowane zgodnie z bardzo wysokimi wytycznymi jakościowymi i wyróżniają się optymalnym dopasowaniem, stałą jasnością i długą żywotnością.
MarkaGread #ad
ProducentGread #ad
Numer częściD3S
ModelD3S

6. ‎STELLAR LED LIGHTS

#ad

+200% jasności 1 para, 6500 K biel diamentowa, Stellar D1S lampa LED – technologia 2023

#ad
‎STELLAR LED LIGHTS #ad - Jeśli mimo to otrzymasz komunikat o błędzie na komputerze pokładowym lub napotkasz inne problemy, nie wahaj się skontaktować ze sprzedawcą. Zalecamy przeprowadzenie instalacji przez specjalistów. Dziękujemy za wybranie nas. Maksymalna jasność: żarówki led stellar d1s zapewniają nieporównywalną jasność, która wynosi +200% więcej niż standardowe lampy ksenonowe.

Trwałość i godna zaufania gwarancja: dzięki imponującej żywotności wynoszącej 30 000 godzin lampy te są zbudowane na wieczność. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji i zawsze staramy się pomóc. Innowacyjny system chłodzenia: skorzystaj z naszej najnowszej technologii chłodzenia 2023 z 2 próżniowymi rurami grzewczymi i masywną miedzianą płytką. 95% kompatybilności: nasze lampy led d1s działają niezawodnie i bezbłędnie w większości pojazdów.

Dzięki specjalnemu procesowi pakowania próżniowego proszkiem miedzianym ciepło jest odprowadzane błyskawicznie, co znacznie wydłuża żywotność lampy. Oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu i 2-letnią gwarancję wymiany. Precyzyjne dopasowanie i niezawodność: nasze lampy LED D1S są dokładnie dopasowane do wymiarów oryginalnych lamp ksenonowych i gwarantują idealne dopasowanie do Twojego pojazdu. Zapewnia nieporównywalnie czystą i bezpieczną jazdę w nocy. Dla dodatkowego spokoju ducha oferujemy 2-letnią gwarancję.
Marka‎STELLAR LED LIGHTS #ad
ProducentStellar Technology #ad
Wysokość1.34
Długość2.91
Szerokość1.97
Numer częściStellar D1SLED
ModelStellar D1SLED
Gwarancja24 Miesięcy

7. Philips automotive lighting

#ad

230% jaśniejsze światło, dopuszczona do ruchu drogowego, Philips Ultinon Pro6000 H7-LED żarówka reflektorowa

#ad
Philips automotive lighting #ad - Kompaktowa, jednoczęściowa konstrukcja philips ultinon pro-6000 H7-LED zajmuje niewiele miejsca w reflektorze. Przed zakupem należy sprawdzić aktualnie zatwierdzony przegląd modeli i inne informacje prawne z dopuszczeniem do ruchu drogowego Philips. Com/lED.

Wymień teraz żarówki halogenowe swoich reflektorów na innowacyjne żarówki led philips i ciesz się przełomową jasnością z dopuszczeniem do ruchu drogowego w Niemczech i Austrii. Technologia philips safebeam zapewnia optymalną odporność na światło i jazdę bez oślepiania. Model nie jest uniwersalnie kompatybilny. W zakres dostawy wchodzą: jeden zestaw żarówek LED H7. 6 razy dłużej niż tradycyjna lampa halogenowa. Kompatybilność techniczna z każdym modelem samochodu jest sprawdzana przez TÜV i KBA przed umieszczeniem modeli samochodów na listach kompatybilności.

Kompatybilność z PDF znajduje się na dole. Dzięki optymalnej barwie światła 5800 k lampa philips ultinon pro6000 wytwarza białe, kontrastowe światło, dzięki któremu można wcześniej rozpoznać znaki drogowe i przeszkody oraz zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu oczu. Uwaga: artykuł nie jest uniwersalnie kompatybilny. Ekskluzywne chipy led z oryginalnego wyposażenia producentów samochodów poprawiają widoczność i zapewniają do 230% jaśniejsze światło.
MarkaPhilips automotive lighting #ad
ProducentLumileds #ad
Wysokość1.34
Długość3.11
Waga0.12
Szerokość1.34
Numer części11972U6000X2
Model1361331
Gwarancja2

8. Philips automotive lighting

#ad

Dopuszczona do ruchu drogowego, 5800 K, Philips Ultinon Pro6000 H4-LED żarówka reflektorowa, 230% jaśniejsze światło

#ad
Philips automotive lighting #ad - Dodatkowo można korzystać z trzyletniej gwarancji***. Przed zakupem należy sprawdzić aktualnie zatwierdzony przegląd modeli i inne informacje prawne na stronie Philips. Com/led dopuszczenie do ruchu drogowego. Technologia philips airboost odprowadza ciepło z lampy led i zapewnia żywotność do 3000 godzin, ok.

Wymień teraz żarówki halogenowe reflektorów na innowacyjne żarówki led philips i ciesz się przełomową jasnością z dopuszczeniem do ruchu drogowego w Niemczech i Austrii*. Ekskluzywne chipy led z oryginalnego wyposażenia producentów samochodów poprawiają widoczność i zapewniają do 230% jaśniejsze światło**. Technologia philips safebeam zapewnia optymalną odporność na światło i jazdę bez oślepiania. Kompaktowa, jednoczęściowa konstrukcja led philips ultinon Pro6000 H4 zajmuje niewiele miejsca w reflektorze.

Sześć razy dłużej niż tradycyjna lampa halogenowa. Dzięki optymalnej barwie światła 5800 kelwinów philips ultinon Pro6000 wytwarza białe, kontrastowe światło, dzięki któremu można wcześniej rozpoznać znaki drogowe i przeszkody oraz zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu oczu. Dzięki temu wymiana lampy jest szybka zarówno dla profesjonalistów, jak i użytkowników domowych.
MarkaPhilips automotive lighting #ad
ProducentLumileds #ad
Wysokość1.69
Długość3.54
Waga0.45
Szerokość1.69
Numer części11342U6000X2
Model1365131
GwarancjaZgodnie z wytycznymi ustawowymi

9. Osram

#ad

Pierwsze legalne światła mijania LED H7, dopuszczone do ruchu drogowego w Niemczech i Austrii, OSRAM NIGHT BREAKER H7-LED; do 220% większa jasność

#ad
Osram #ad - Do 220% większa jasność w porównaniu do minimalnych wymagań ece r112. Osram pierwsze światła mijania led dopuszczone do ruchu drogowego w Niemczech i Austrii! Lepsze widzenie i bycie widocznym, dla większego bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie podczas jazdy nocą.

Warunki patrz osram. De/ledcheck. Najnowsza technologia oświetlenia led jako rozwiązanie doposażeniowe do pojazdów używanych o zwiększonym stopniu ochrony przed podrabianiem dzięki programowi OSRAM Trust. Przed zakupem należy sprawdzić aktualną listę kompatybilności i inne informacje prawne na osram. De/ledcheck. Należy postępować zgodnie z opisaną tam procedurą przed i po montażu. Jakość premium opracowana i wyprodukowana w certyfikowanym zakładzie produkcyjnym OSRAM we Włoszech. Model nie jest uniwersalnie kompatybilny.

Lampa h7 led z rodziny night breaker zapewnia do 5 razy dłuższą żywotność w porównaniu do lamp halogenowych. WskazÓwka prawna: dotyczy tylko krajów, w których dopuszczono do ruchu drogowego Niemcy, Austria oraz do modeli pojazdów i funkcji oświetlenia wymienionych na liście kompatybilności. Atwy montaż i pasujące akcesoria montażowe, a tym samym korzystna cenowo alternatywa w porównaniu z systemami reflektorów LED. Kompaktowa konstrukcja, indywidualnie testowana na pojeździe i potwierdzona przez oficjalne organy kontrolne.
MarkaOsram #ad
ProducentOSRAM #ad
Wysokość0.54
Długość0.54
Waga0.12
Szerokość32.05
Numer części64210DWNB
Model64210DWNB
Gwarancjabrak odrębnych warunków gwarancji producenta

10. Philips automotive lighting

#ad

Philips Ultinon Pro6000 Boost H4-LED żarówka reflektorowa z dopuszczeniem do ruchu drogowego*, 300% jaśniejsze światło**

#ad
Philips automotive lighting #ad - Szybki i bezproblemowy montaż jest możliwy również dla użytkowników domowych. Technologia philips safebeam zapewnia optymalną odporność na światło i optymalny, nieoślepiający rozkład światła na drodze, co zapewnia bezpieczną jazdę. Najnowsza generacja ekskluzywnych chipów samochodowych led z oryginalnego wyposażenia producentów samochodów poprawia widoczność i zapewnia do 300% jaśniejsze światło**.

Wymień teraz żarówki halogenowe reflektorów na innowacyjne żarówki led philips z serii ultinon pro6000 boost i ciesz się najwyższym komfortem jazdy i przełomową jasnością z dopuszczeniem do ruchu drogowego w Niemczech, Austrii i wielu innych krajach europejskich*. Dzięki optymalnej barwie światła 5800 k lampa philips ultinon pro6000 boost LED wytwarza wyjątkowo białe, kontrastowe światło, dzięki któremu można znacznie szybciej rozpoznać znaki drogowe i przeszkody oraz zapobiega przedwczesnemu zmęczeniu oczu. Sześć razy dłużej niż tradycyjna lampa halogenowa! Dodatkowo jesteś objęty gwarancją do pięciu lat ***.

Wszystkie informacje można znaleźć również poniżej w sekcji Instrukcje dotyczące produktu do pobrania. Nowatorska ultra-kompaktowa konstrukcja philips ultinon pro6000 Boost H7-LED zajmuje teraz jeszcze mniej miejsca w reflektorze i dlatego pasuje do wielu innych pojazdów. Przed zakupem należy sprawdzić aktualnie zatwierdzony przegląd modeli i inne informacje prawne na stronie philips. Com/roadlegalled. Technologia philips airboost i ulepszona konstrukcja żeber chłodzących optymalnie odprowadzają ciepło z lampy LED i umożliwiają żywotność do 3000 godzin, ok.
MarkaPhilips automotive lighting #ad
ProducentLumileds #ad
Numer części11342U60BX2
Model2613231
Gwarancja5 EU