Top 10 Brause Für Gartenschlauch – Dysze i pistolety ogrodowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Gardena

#ad

GARDENA 123 cm

#ad
Gardena #ad - 1 x strzykawka do czyszczenia, 1 x stoper wody, 1 x złącze kranu, 1 x złącze węża, 1 x adapter. Pasuje do węży 13 mm 1/2" i 15 mm 5/8".
MarkaGardena #ad
ProducentGARDENA #ad
Wysokość0
Długość0
Szerokość0
Numer części123
Model123

2. Gardena

#ad

Klasyczna lanca do czyszczenia wielościeżkowego idealna do czyszczenia na zewnątrz Ciągła regulacja strumienia. W pudełku, gotowa do sprzedaży. W dużych ilościach z EAN

#ad
Gardena #ad - A granel Con EAN. Gardena oferuje szeroką gamę produktów do wszystkich prac w ogrodzie i wokół niego. Regulacja strumienia w turmalinie w pudełku, aby sprzedać partii z EAN. Gardena 18300-26 - lanza de limpieza multichorros classic ideal para Limpieza De Exteriores Regulación Del Chorro En Contínuo. Kolor: standardowy. Idealnie nadaje się do czyszczenia na zewnątrz. En caja lista Para Vender.
MarkaGardena #ad
ProducentGARDENA #ad
Wysokość5.39
Długość1.38
Waga0.13
Szerokość1.38
Numer częściG18300-26
ModelG18300-26
GwarancjaGardena 18300-26 - Lanza de limpieza multichorros classic ideal para limpieza de exteriores regulción del chorro en contínuo. En caja lista para vender. Granel con ean.

3. Gardena

#ad

Gardena Zawór regulacyjny z systemem Micro-Drip: do regulacji przepływu wody w dyszach natryskowych lub na rurze przedłużającej do dysz natryskowych, zawartość: 5 sztuk 13231-20

#ad
Gardena #ad - Wysoka jakość produktu: zgodnie ze standardem jakości Gardena zawór regulacyjny jest wyjątkowo trwały i wytrzymały. Bezstopniowa regulacja: poprzez proste obracanie zaworu ilość przepływu wody i zasięg dla poszczególnych dysz natryskowych są regulowane bezstopniowo.

Zawór regulacyjny umożliwia nawadnianie roślin zgodnie z potrzebami. Atwa instalacja: opatentowana technologia łączenia Quick & Easy umożliwia szybkie połączenie pomiędzy zaworem regulacyjnym a dyszą natryskową – całkowicie bez użycia narzędzi. Zakres dostawy: 5 x zawór regulacyjny Gardena. Wydajne nawadnianie: każda roślina potrzebuje różnej ilości wody.
MarkaGardena #ad
ProducentGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Wysokość1.38
Długość3.54
Waga0.05
Szerokość2.56
Numer części13231-20
Model13231-20
GwarancjaGARDENA udziela gwarancji, która odnosi się do wszystkich istotnych wad urządzenia, które w udowodniony sposób wynikają z wad materiałowych lub fabrycznych. Jest ona realizowana przez dostawę nienagannego urządzenia lub przez bezpłatną naprawę wysyłanego urządzenia zgodnie z naszym wyborem, jeśli zagwarantowane są następujące warunki: • Urządzenie zostało wykonane zgodnie z zaleceniami instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). • Nie próbował naprawić urządzenia przez kupujący, ani przez osoby trzecie. Pozostałe przepisy zgodnie z Instrukcja napędu.

4. Restmo

#ad

Obsługa jedną ręką, RESTMO Heavy Duty, 9 wzorów, wytrzymała metalowa głowica prysznicowa do czyszczenia i nawadniania, kontrola przepływu kciuka, wysokociśnieniowa głowica do mycia samochodu

#ad
Restmo #ad - Guma antypoślizgowa jest wbudowana w metalowy regulator przepływu, jeśli musisz nawadniać ogród, trawnik, który umożliwia bezproblemowe dociśnięcie i ciągnięcie kciukiem. Lakierowanie proszkowe z brązu, powłoka tpu i gumowana tarcza lunety mogą poprawić trwałość i elastyczność oraz wytrzymać silne uderzenia i dużą siłę. Jest w 80% pokryta miękką gumą TPU i ma antypoślizgowy uchwyt.

Jest również wyposażony w męskie szybkozłączki i gumową uszczelkę, wystarczy przymocować go do węża ogrodowego i zapewnić wyjątkowo wodoszczelne uszczelnienie, dzięki czemu dysza jest wolna od wycieków i pozwala zaoszczędzić niepotrzebną wodę. Trwała dysza do węża ogrodowego, na której można polegać przez wiele lat. Niezawodne i funkcjonalne narzędzie, trawnik, rośliny i rabatki kwiatowe. Wysokiej jakości metalowa dysza węża ta dysza do węża wykonana z wysokiej jakości stopu cynku jest solidna i mocna, aby wytrzymać codzienne upadki i uderzenia. Ergonomiczna konstrukcja dzięki unikalnemu kształtowi dysza węża jest przeznaczona do rąk o różnych rozmiarach.

Dodaje więcej komfortu podczas przełączania nawadniania między włączaniem i wyłączaniem lub wysokim i niskim ciśnieniem. 9 wzorów nawadnianiaobróć regulator głowicy natryskowej, czy potrzebujesz strumienia wysokociśnieniowego do czyszczenia tarasu, czy delikatnej mgły do podlewania kwiatów ogrodowych, mgły, stożka, kąta i pionu. Szybkozłącza wchodzą w zakres dostawy ten spryskiwacz do węża wodnego z gwintem bsp 3/4" pasuje do wszystkich standardowych węży ogrodowych. Niezależnie od tego, czy twoje ręce są smukłe, delikatne czy mocne/mocne, zawsze będziesz czuć się komfortowo i zapomnieć o zmęczeniu rąk podczas podlewania.
MarkaRestmo #ad
ProducentRestmo #ad

5. DEWENWILS

#ad

Pistolet ogrodowy z regulacją kciuka, DEWENWILS Pistolet ogrodowy z metalu, wysokociśnieniowy opryskiwacz ręczny do ogrodu, 6 regulowanych wzorów nawadniania, samochodu i sprzątania gospodarstwa

#ad
DEWENWILS #ad - Brak wyciekówobudowa i adapter są wyposażone w gładki i dobrze dopasowany gwint BSP 3/4", dlatego podłączenie pistoletu natryskowego nie powoduje wycieków i oszczędza niepotrzebną wodę. Dlatego jest wytrzymała i trwała, aby zapobiec rdzewieniu, korozji i ścieraniu. Sterowanie kciukiem i ergonomiczna konstrukcjaultralekkie sterowanie kciukiem umożliwia swobodną regulację przepływu wody również jedną ręką artretyczną.

Perfekcyjne ciśnienie wody wydajne ustawienie strumienia ma wspaniały nacisk, aby spełnić Twoje wymagania dotyczące zdalnego czyszczenia. Elastyczna powłoka z tworzywa sztucznego TPR może amortyzować uderzenia przypadkowego upadku przed uszkodzeniami. Tryb cyklonowy posiada efekt spiralnego strumienia, aby rozszerzyć obszar rozpylania i poprawić wydajność. 6 regulowanych wzorów nawadniania wzory strumienia, soakera i mgły można bezstopniowo regulować poprzez obracanie pokrętła.

Opływowy uchwyt z miękkiego tworzywa sztucznego, wygodny do trzymania, nie jest śliski i chroni dłonie przed zamarzaniem i oparzeniami. Funkcje sterowania kciukiem do włączania/wyłączania i regulacji przepływu wody. Materiał premium dysza węża składa się z obudowy ze stopu cynku, wytrzymałej dyszy z tworzywa sztucznego i sterowania kciukiem. Ten pistolet natryskowy jest wystarczający, płaskiego, aby spełnić wszystkie codzienne potrzeby, deszczowni, cyklonu, takie jak czyszczenie i nawadnianie.
MarkaDEWENWILS #ad
ProducentDewenwils #ad

6. Gardena

#ad

Gardena Comfort strzykawka do czyszczenia ecoPulse™: strzykawka do wydajnego i oszczędzającego wodę, ochroną przed zamarzaniem 18304-20, z blokadą stałą

#ad
Gardena #ad - Zakres dostawy: 1 x strzykawka do czyszczenia Gardena Comfort ecoPulse, Made in Germany. Trwała jakość: słuchawka prysznicowa z nowoczesną technologią ochrony przed zamarzaniem – wysoka jakość i długa żywotność.

Efektywne czyszczenie: innowacyjny oscylujący strumień wody ecoPulse jest szczególnie skuteczny podczas czyszczenia powierzchni i oszczędza do 40% wody. Wszechstronne zastosowanie: do czyszczenia i nawadniania można wybierać spośród czterech różnych rodzajów natrysku. Wygodna obsługa: przycisk zwalniający ze zintegrowaną blokadą stałą i płynną regulacją ilości wody sprawiają, że obsługa jest wyjątkowo przyjemna.
MarkaGardena #ad
ProducentGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Wysokość1.77
Długość7.68
Waga0.4
Szerokość8.66
Numer części18304-20
Model18304-20
GwarancjaGardena udziela gwarancji, która odnosi się do wszystkich istotnych wad urządzenia, które są wynikiem wad materiałowych lub fabrycznych. Odbywa się to poprzez wymianę urządzenia bez zarzutu lub bezpłatną naprawę wysłanego urządzenia zgodnie z naszym wyborem, jeśli spełnione są następujące warunki: • Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z zaleceniami zgodnie z zaleceniami Instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). • Kupujący ani osoba trzecia nie próbowała naprawić urządzenia. Dalsze przepisy zgodnie z Instrukcja obsługi

7. Hozelock

#ad

Hozelock, Multi Spray Plus

#ad
Hozelock #ad - Zmienny przepływ wody przez spust, im mocniej naciskasz, tym więcej wody rozpylasz. Ergonomiczny uchwyt Soft-Touch odzwierciedla wysoką jakość produktu. Blokowany spust przy przepływie 40% lub 100% pozwala utrzymać niskie zużycie wody. Multi spray plus to idealny pistolet natryskowy do nawadniania na zewnątrz. Sześć wzorów natryskowych, dzięki czemu podczas czyszczenia i prac ogrodowych można osiągnąć doskonałe rezultaty.
MarkaHozelock #ad
ProducentHOZELOCK #ad
Wysokość6.34
Długość2.76
Waga0.44
Szerokość10.71
Numer częściHZ2684P0000
Model2684P0000

8. Hozelock

#ad

Funkcja blokady i regulacji przepływu, HOZELOCK, Ultramax Pro metalowy wielofunkcyjny pistolet prysznicowy: do nawadniania + intensywnego użytkowania, 7 zdjęć, ergonomiczny i wyjątkowo wytrzymały

#ad
Hozelock #ad - Zastosowanie: idealny do intensywnego i wymagającego zastosowania Idealny do ogólnego nawadniania i czyszczenia, wszechstronny pistolet natryskowy.

Zakres dostawy: 1 pistolet prysznicowy z 7 funkcjami spryskiwania. Wygodny i ergonomiczny: uchwyt z antypoślizgową powłoką soft Touch zapewnia dobrą przyczepność, nawet przy długim użytkowaniu zapewnia 7 różnych funkcji spryskiwania, zmienny i zamykany wyzwalacz do ciągłego nawadniania. Wytrzymały: wysokiej jakości pistolet z obudową z odlewu ciśnieniowego metalu i miękką powłoką dla zwiększenia trwałości, elastyczne przyłącze węża dla lepszej odporności na uderzenia. Okres gwarancji: 5 lat.
MarkaHozelock #ad
ProducentHozelock #ad
Wysokość3.15
Długość6.3
Waga0.44
Szerokość3.94
Numer części2698 0000
Model2698 0000
Gwarancja5 jahre.

9. Restmo

#ad

Pistolet natryskowy do nawadniania, 7 funkcji, RESTMO Zraszacz ogrodowy, mycia samochodu, metalowa, kolor pomarańczowy, dysza natryskowa i regulowany przepływ wody, wysokociśnieniowa

#ad
Restmo #ad - Kontrola przepływu wody za pomocą regulatora przepływu można ustawić ciśnienie nawadniania dla każdego z 7 wzorów natrysku, mycia samochodu, trawnika, roślin i rabatek kwiatowych. Jest o wiele mocniejsza, który jest wytrzymały, odporny na rdzę, trwalsza i trwalsza niż strzykawka z tworzywa sztucznego. Odporna na uderzenia gumowana tarcza może również zapobiec przypadkowym upadkom i uszkodzeniom.

Jest również elastyczny podczas czyszczenia tarasu, dzięki czemu rozszerzają się możliwości nawadniania ogrodu, trawy, psa i zwierząt domowych.7 wzorów nawadniania rączka ogrodowa obróć pokrętło głowicy natryskowej, jet, 7 wzorów zapewnia wszystko, czy potrzebujesz strumienia wysokociśnieniowego do czyszczenia tarasu, pełny i mist. Uchwyt pistoletowy z przodu jest łatwy do trzymania i można go w każdej chwili zablokować. Ergonomiczna konstrukcja dzięki miękkiej powłoce tpu i antypoślizgowemu uchwytowi ta płaska dysza zapewnia większy komfort i zapobiega zmęczeniu rąk.

Niezależnie od tego, aby wybrać wzór wody z shower, płaski, środkowy, czy delikatnego prysznica do nawadniania ogrodu, stożkowy, czego potrzebujesz. Metalowe pistolety natryskowe do ogrodu korpus i wyciąg są wykonane w 100% z malowanego proszkowo metalu, korozję i zużycie. Szybkozłączka wchodzi w zakres dostawy zapakowany w szybkozłączki i wyposażony w gumową uszczelkę, idealnie nadaje się do mocowania na wężu ogrodowym i zapewnia wyjątkowo wodoszczelne uszczelnienie, sprawia, że dysza jest szczelna i oszczędza niepotrzebną wodę.
MarkaRestmo #ad
ProducentRestmo #ad
Wysokość5.12
Długość7.09
Waga11
Szerokość2.36
Numer częściDE-O-HN-2-OG
ModelDE-O-HN-2-OG
Gwarancja1 rok.

10. Gardena

#ad

Regulowany przepływ wody, zasięg wyrzutu 2,5-5 m 5337-20, Gardena Dysza natryskowa 5-360°: Zamienna głowica natryskowa do zraszaczy wynurzalnych i systemów zraszających

#ad
Gardena #ad - Zmienna: wielkość powierzchni od 2, 50 m do 5 m i regulacja sektora zraszania w zakresie od 5 do 360°. 1569-29 i 1566-29. Pasujący zamiennik: nadaje się do zraszaczy wynurzalnych systemu zraszacza Gardena nr art. Zakres dostawy: 1 x dysza natryskowa Gardena 5-360°. Bez konieczności ponownego zakupu: dzięki nowej dyszy zraszacz wynurzalny jest ponownie gotowy do użycia. Szybka wymiana: wystarczy wyjąć starą dyszę z zraszacza wynurzalnego i włożyć część zamienną.
MarkaGardena #ad
ProducentGardena Deutschland GmbH - DE Parent #ad
Wysokość1.38
Długość5.12
Waga0.4
Szerokość3.15
Numer częściG5337-20
Model5337-20
GwarancjaGardena udziela gwarancji, która odnosi się do wszystkich istotnych wad urządzenia, które są wynikiem wad materiałowych lub fabrycznych. Odbywa się to poprzez wymianę urządzenia bez zarzutu lub bezpłatną naprawę wysłanego urządzenia zgodnie z naszym wyborem, jeśli spełnione są następujące warunki: • Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z zaleceniami zgodnie z zaleceniami Instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim). • Kupujący ani osoba trzecia nie próbowała naprawić urządzenia. Dalsze przepisy zgodnie z Instrukcja obsługi